Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*BLE BLE*

Czy kobiety lubią umiesnionych mężczyzn???

Polecane posty

Gość gość
lubie umiesnionych naturalnie, z sylwetka wypracowana na silce bez sterydow lub poprzez prace fizyczna. paker jest skreslony. nie musi to byc super atletyczna sylwetka sportowca, lubie jak sa widoczne jakies miesnie ramion, fajne uda. nawet maly brzuszek mi nie przeszkadza jak facet jest kochany. no i nie lubie szkieletorow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak jak gość wyżej napisał, paker nie ale jakieś mięśnie fajnie jakby miał, przy jakimś chucherku chudszym od kobiety to raczej nikt nie będzie czuł się bezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale musi byc mocno wyrzezbiony zalane duze miejsnie sa fe... bardzo fee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chucherka to nie tylko marna ochrona ale tez zerowy pociag seksualny jak dla mnie. z kijem od miotly do lozka nie chodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ideał muskulatury, to jak dla mnie van damme duże mięśnie i bardzo wyodrębnione, ale teraz takich facetów już nie ma, bo się fast foodami odzywiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, im bardziej tym lepiej, natomiast są granice. Napompowanych nikt nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczesni faceci ida na latwizne... naszpikuja sie odzywkami i czekaja... ehhh... ile bym dala, zeby zyc w czasach mlodosci van damme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ładne mięśnie. Można wstawić implanty i jeśli się nie przesadzi to efekt jest fajny. Kobiety stosują push up, makijaż, bieliznę korygującą i wyszczuplającą, silikony itd. więc czemu mężczyźni mają się katować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze jest to, że każdy współczesny facet, a przynajmniej zdecydowana większość myśli, że ma ładne mięśnie i chodzą napuszeni i napięci jak indory, a to baaaardzo żałośnie wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie faceci tylko mężczyźni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na miano mężczyzny trzeba sobie zasłużyć, a takich w dodatku wolnych w dzisiejszych czasach nie uświadczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bleblak jak zwykle zalozyl temat i sam sie zmyl :D siedzi cicho i czyta w ukryciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chucherka to nie tylko marna ochrona x Oj zdziwiłabyś się, mam kumpla co ma jakieś 180cm i waży nie więcej niż 60-65kg, już nie raz widziałem jak jednym uderzeniem kładł na ziemię gości o 30kg cięższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chucherka to nie tylko marna ochrona x Oj zdziwiłabyś się, mam kumpla co ma jakieś 180cm i waży nie więcej niż 60-65kg, już nie raz widziałem jak jednym uderzeniem kładł na ziemię gości o 30kg cięższych. xxx Hahaha, a później się urodziłeś chociaż nie mówię nie, współczesnych misiaczków z nadwagą sama położyłabym jednym ciosem, a ważę 51kg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.59 - nie przecze, czemu nie, szczegolnie przy takim wzroscie. ale niestety, brwi mi sie nie unosza na widok chudzielca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 14.59 - nie przecze, czemu nie, szczegolnie przy takim wzroscie. ale niestety, brwi mi sie nie unosza na widok chudzielca oczko.gif x niestety mam to samo...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
van damme to przeciez kulturysta, tak samo bral sterydy i koksowal... z jedna roznica bo z glowa to robil. xx fajnie ze twoj kolezka kladzie 30 kilo ciezszych typow, ale jak koles ma 2m i 1.5m szerokosci to zywczajnie Twoj kolezka bez BARDZO POWAZNEGO POWODU nie bedzie sie na takiego goscia krzywo patrzyl. I kobiety to swietnie czuja, wystarczy ze taki typ spojrzy i juz jest po awanturze, nie trzeba n*******lac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo wszystko temat swietny, bo sam mimo ze juz 13-15 i 16-19 mialem dziewczyne, to o tym ze kobiety pociaga umiesniona sylwetka pokapowalem sie w wieku 20 lat - a jestem dosc kumaty. zwyczajnei tyle gadali o tym jaki to facet powinien byc obrotny i inteligentny, bla bla... do umiesnionych facetow babki (te latwiejsze) same wskakuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze mówie ze lubię
tak,lubimy męzczyzn silnych i umięsnionych ale nie takich nadmuchanych po koksach,idealnie jesli taki gosc jest jeszcze opiekunczy wierny i ma co nie co w głowie,nie musi być bogaty ani przystojny ale powyzej 1.70cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście. Ale nie napakowany mocno. Szczupli odpadają. Mięśnie są super a kaloryfer to już wogule odlot. ;) i wysoki powyżej 185 ale nie dużo. Na pewno nie dwa metry. Chłopak mojej siostry jest niski i takie chuchro, że szok. Na pewno takim nie byłabym zainteresowana nie dlatego, że patrzę na wygląd choć nie oszukujmy się wygląd to pierwsze wrażenie ale ja jestem wysoka i na pewno facet nie może być niższy i chudszy. Bicepsy i kaloryfer fajna sprawa ale nie kulturysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co powiecie na sylwetkę schwarzenegera - mięśnie nie wyglądają napompowane, a są duże, wyrzeźbione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze - wolę mały brzuszek, niz kaloryfer... lubię mężczyzn o "mocnej" budowie, tj. solidnej posturze, co wcale nie oznacza chodzenie na siłownię. niektórzy po prostu mają taką sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to każda z nas lubi coś innego jak widać ja z kolei lubię szczupłych, ale z wyraźnymi mięśniami tacy szerocy panowie - takie same plecy, jak i talia, mnie bardzo odpychają... są aseksualni a już nie daj Boże jak na dole jest szerszy, niż na górze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu wygórowane wymagania kobiet ciekawe czy same macie płaski brzuch i piękne jędrne piersi i ładną twarz bez makijażu? Oczekujecie ideałów a same jesteście od niego dalekie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmjgdak
bo mamy prawo oczekiwać tego czego chcemy,kazdy moze mieć swój ideał,pewnie jestes jakims tchórzliwym anorektykiem albo niskim grubasem ze tak jedziesz po kobietach,szukaj sobie takiej z płaskim brzuchem ,nikt ci nie broni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat regularnie ćwiczę i mam wyrzeźbione delikatnie ciało ale denerwuje mnie jak pasztety takie jak ty wyobrażają sobie, że mogą czegokolwiek wymagać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdemu facetowi się tak wydaje, stąd chodzą napuszeni jak indory, co jest straszliwie żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×