Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Frugo13

Czy ona się mną bawiła

Polecane posty

Cześć, bardzo Was proszę powiedzcie mi co zrobiłem źle. Pół roku temu poznałem dziewczynę Dorotę. Oczywiście zaczęliśmy się spotkać i po chyba 3 mc. ona jak i ja zaczęliśmy ze sobą być. Ona bardziej przejawiała chęć bycia ze mną. Robiłem wszystko ponieważ byłem zakochany. Kwiaty , opiekowałem się nią , rozmawiałem z nią normalnie, zero kłótni,ponieważ choruje na omdlenia wazowagalne. Nawet starałem się dla niej o wizytę u mojej proomotorki. Pani profesor z kardiologii. Mówiła, że jestem najlepszym chłopakiem. Że chce ze mną spędzić resztę życia. Nagle po 5 tygodniach zrywa przez sms. Nie podając przyczyny. Wysłałem wiadomość chyba tylko 3 pytając czy coś zrobiłem itp. Po 3 wiadomościach w odstępie 2 tygodni dostałem wiadomość , że poda mnie na policję za nękanie,że nie chce mnie znać, napisane dużo gorzej mam na myśli z kompletnym brakiem empatii. Jakby to była zabawa. Później dowiedziałem się, że mnie w wielu sprawach kłamała. Ale podobno bardzo przeżyła nasze rozstanie.. Tak twierdzą jej rodzice. Jak dla mnie zabawiła sie mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu trafiłeś na niedojrzałą idiotkę, która sama nie wie czego i od kogo chce, a na koniec nie potrafi jak dorosła zerwać tylko odp...jazdy. Mogłeś nic nie zrobić, ot po prostu tak wyszło. Nie analizuj, nie załuj, bo szkoda czasu. Możliwe ze ona sama nie wie o co jej chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×