Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam na powaznie

Dlaczego mezczyzn nie brzydza cipy, krocze i chca to lizac ?

Polecane posty

Gość pytam na powaznie

widok przeciez jest obrzydliwy:O dlaczego mezczyzni chca lizac cipki sami bez namowy?:O seks rozumiem, ze wzbudza jakies emocje, zchodzi cisnienie, ma sie orgazm, wiec wpychaja swojego do tej obrzydliwej cipy, lecz dlaczego lubia miedzy krocze glowe wkladac??? KTO MI TO WYTLUMACZY ? ;) P.S. pytanie jest na powaznie, wiec prosze tez o powazne odpowiedzi. dziekuje z gory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomyśl nie to forum
może lepiej z tym pytaniem na erotyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłość mężczyzny pokona
wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam na powaznie
jaka milosc? przeciez mezczyzni przystawiaja sie do krocza jak do cycka babek, ktore nawet nie znaja, kobieta bierze do buzi zeby mu zrobic przyjemnosc, by bylo mu zajebiscie wtedy faceci pomijaja jaka kobieta jest w lozku skoro sami beda miec maksymalna przyjemnosc, kobiety to robia czesto z przymusu a u facetow to inaczej wyglada, bo sami tego czasem bardziej chca niz kobiety, wiec jaka im przyjemnosc lizanie daje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadajesz pojebane pytania. To co dla ciebie jest obrzydliwe dla kogoś może być ekscytujące. A dlaczego nie posiadasz rozumu i nie umiesz odpowiedzieć samodzielnie na to pytanie? Znam osobę dla której kotlety mielone wyglądają i smakują jak gówno i nigdy tego nie tknie a przecież smaczne są mimo że wyglądają jak gówno prawda? Czy nie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytasz się o coś
a później odrzucasz odpowiedzi. ty chcesz tylko potwierdzenia swojego zdania. Mężczyźni robią to z miłości w większości przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksander Wołodin - wiec lizanie cipy wam smakuje. A co takiego w tym jest ekscytujacego poza smakiem?' x jak już dojrzejesz i wejdziesz w wiek dorastania zaczniesz interesowac sie płcią przeciwną poznasz co to seks wtedy porozmawiamy :D Teraz to nie ma sensu To tak samo jakby ze Stevie Wonderem rozmawiać o pięknie kolorów tęczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam na powaznie
nie napisalam, ze to nienormalne, czyba czytac ze zrozumieniem nie potraficie. nie potraficie nawet powiedziec dlaczego sami cos lubicie czy robicie, tak jest zawsze z facetami, nie umieja nic ubrac w slowa co mysla, co czuja, co uwazaja, podac przyczyny, bo do tego trzeba dojrzec emocjonalnie, seks nie czyni z zadnego faceta dojrzala osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umieja nic ubrac w slowa co mysla, co czuja, co uwazaja, podac przyczyny" x Od klepania dziobem są kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość interesuje nas bliskość
z partnerką a Ty ciągle o przygodnyim seksie opanuj się kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafgbae
Lubią! Bo mają nadzieję, że sztachną się kupą, która wychodzi zaraz obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tak albo istnieje afirmacja i kochanie ciała które się podoba albo istnieje zwykły psi zwierzęcy pociąg seksualny który dała stworzeniom natury. Tego pierwszego szkoda ci tłumaczyć, drugiego zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam na powaznie
umiecie odpowiedziec co was w lizaniu cipy fascynuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawisza Pomarańczowy
Najprzyjemniejsze jest nie jakieś tam dyrdymały co tu wypisujecie, tylko rozrąbywanie czaszek krzyżakom, razem z przyłbicami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z zamoscia
Gdyby ktos ci zrobil dobra minetke to bys wiedziala dlaczego ty to lubisz i dlaczego faceci ogolnie lubia. Chodzi o dawanie przyjemnosci drugiej osobie i zadowolenie wlasne ze umie sie dac ta przyjemnosc drugiej osobie. Kiedy facet widzi jak reaguje kobie cialo na takie intymne pieszczoty i wie ze kobiecie dobrze to chce to robic. Tak samo kobieta. Mnie nikt nie zmusza, lubie mezowi zrobic loda, uwielbiam widziec jak reaguje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z zamoscia
Gdyby ktos ci zrobil dobra minetke to bys wiedziala dlaczego ty to lubisz i dlaczego faceci ogolnie lubia. Chodzi o dawanie przyjemnosci drugiej osobie i zadowolenie wlasne ze umie sie dac ta przyjemnosc drugiej osobie. Kiedy facet widzi jak reaguje kobie cialo na takie intymne pieszczoty i wie ze kobiecie dobrze to chce to robic. Tak samo kobieta. Mnie nikt nie zmusza, lubie mezowi zrobic loda, uwielbiam widziec jak reaguje ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlczego mamy się brzydzić
taka sama część ciała jak ręka, buzia ... twoje podejście jest jakieś spaczone, umiesz wytłumaczyć dlaczego masz jakiś uraz na tym tle? moze będąc dzieckiem napatrzylłęś/aś się na krocze swojej babci jak sie rozbierała cipki są słodkie i piękne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmoraaa
,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mundek Freud
Kazanie pierwsze. Na mineciarzy Jak on Jeremiasz wołam, jak Izajasz: Przecz, że się z chujem sterczącym przyczajasz, Przecz, że nie dając na głos jego pozór W picę nikczemną miast kuśki pchasz ozór. Przecz zaś, nie bacząc na moją przemowę, Przecz, że nie lepiej pieszcząc białogłowę W alkierzu, albo zacisznym ogródku Poderwawszy kieckę, kiepnąć ją po udku. Igrce pocieszne, przymuśne figury, Jak cap wal od tył, jak czajki rżnij z góry, Zawal pijawkę po jaja, aż stęknie I spłynie mokrość obficie, a pięknie. Wołam jak Jeremiasz, klnę się jak Izajasz, Przecz, że do lizania pizd się przyzwyczajasz. Wiedz, że minety ku obrazie Boga Wieprz nawet nie czyni w obmierzłym barłogu. Ręka boska pisze: „Mane tekel fares I skarze francą języka twój kares. I czem po śmierci, przed niebieskim dworem, Ubłagasz Piotra: „Wpuść? Toć bowiem prostem: Łacniej sto ków spierdolić ozorem, Niźli pół słowa wypowiedzieć chwostem! Więc in tenebras czartowie cię strącą, Od wszetecznego żeś nie stronił czynu: Iżeś był płonką, fructów nie rodzącą, Iżeś minetę czynił skysynu! Strofy przypisywane hr A. Fredro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka ciągle nawiązuje do
przygodnego seksu a nam wszystkim facetom mowa i seks w związku. A lizanie dlaczego ? Po to by sprawić przyjemność kobiecie, którą kochamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwiebiacz
bo cipy są smaczne i ładnie pachną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ze swoja ma klarowny uklad
ja jej minety nie robia bo mnie to obrzydza a ona nie robi loda i nikt nie ma do nikogo pretensji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie nie mam pojęcia dlaczego to lubię i co w tym fajnego, ale UWIELBIAM !!! Przy każdym sexie muszę sobie chociaż trochę liznąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam na powaznie
wiecei co ze w tej chwili moj stary dobiera sie do mojej doopy , ja pierdole dać mu sie czy nie ?wczoraj było to samo , nie uwierzycie była libacja i we trzech sie przeżynaliśy w doospka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak śmierdzą i są owłosione to wątpię żeby to ktokolwiek chciał lizać. za to apetyczna, umyta i wygolona muszelka to już całkiem inna para kaloszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec chodzi o ....
dawanie kobiecie przyjemnosci czy sprawianiu sobie tym satysfakcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssSami
a męskie genitalia to są piękne? :D są tak samo "obrzydliwe" jak kobiece. Ten samo poziom estetyki, a przecież kobiety kochają piękne przedmioty, a męskie genitalia nie tylko liżą, ale wsadzają głęboko do ust :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
ja bym się porzygał jakbym miał cipę lizać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego jesteś ofermą :)
czy dobrze zrozumiałam : mężczyźni to robią dlatego że coś czują do kobiety 😘 lubię kiedy on pieści mnie w ten sposób a ja... staram się zrewanżować ;) chociaż on myśli że tego nie lubię chyba muszę go spytać dlaczego tak sądzi nikt nie zmusiłby mnie do zrobienia czegokolwiek wbrew mej woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×