Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam na powaznie

Dlaczego mezczyzn nie brzydza cipy, krocze i chca to lizac ?

Polecane posty

Gość gość
Geje sobie liżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wylizałbym Jej cipkę i czekoladowe oczko zanim je obmyje. Sama myśl o tym cudownym zajęciu podnosi mi ciśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc

Kto tego nie robił nie zna tego co jest najlepsze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
Dnia 27.11.2018 o 23:01, Gość gość napisał:

Wylizałbym Jej cipkę i czekoladowe oczko zanim je obmyje. Sama myśl o tym cudownym zajęciu podnosi mi ciśnienie.

Tylko tyle i aż tyle!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A jak pachnie gdy bąka puści prosto do moich nozdrzy. Sama myśl o tym aromacie powoduje ciasnotę w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abc
Dnia 30.04.2013 o 21:59, Dave_Gahan napisał:

jak śmierdzą i są owłosione to wątpię żeby to ktokolwiek chciał lizać. za to apetyczna, umyta i wygolona muszelka to już całkiem inna para kaloszy 😄

nie śmierdzą lecz pachną a smak tracą przy umyciu, owłosiona czy ogolona nie ma znaczenia, ważne by miała zapach i smak naturalny ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gor

No generalnie narzady plciowe przeciwnej płci podniecaja bo przeciez faceta hetero nie beda podniecac ...y.U kobiety wszystko nas podnieca,piersi,nogi a najbardziej cos co jest skrywane przed naszymi oczami czyli cipka,a im piekniejsza tym bardziej chce sie ja lizac,dotykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Gdy obejmuję wargami i liżę szparkę Jej cipki lub otworek dupki świat cały mam w ustach, ten cudowny smak to najwznioślejsze uczucie. Kocham lizać, całować, ustami pieścić wargi jej sromu i otwór odbytu, uwielbiam całować Jej stopy, lizać podeszwy stóp, wdychać zapach krocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"Dlaczego mezczyzn nie brzydza cipy, krocze i chca to lizac?" - ponieważ dla mężczyzny to rozkosz najwyższa, krocze i cipka ma wszystkie najlepsze ziemskie smaki. Jestem fanem cipki mojej ukochanej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo to jest całkiem normalne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 25.09.2016 o 18:57, Gość gość napisał:

Tylko frajerzy liżą,żaden szanujący,zadbany i atrakcyjny facet tego nie robi. A teraz coś dla smakoszy tego typu "przyjemności": Istnieje wiele wydzielin powiązanych ze sromem, między innymi: pot, łój skórny, wydzieliny gruczołów przedsionkowych mniejszych oraz większych, a także wydzieliny pochwy. Wydzieliny te zawierają mieszankę substancji chemicznych, wśród nich występuje: pirydyna, mocznik, kwas octowy, kwas mlekowy, alkohole, diole, ketony i aldehydy. Nie wspominając już o wszystkich innych"smakowitościach" z okolic odbytu. Smacznego panowie :)

10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość gość napisał:

10/10

0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palgoome
Dnia 28.03.2013 o 13:53, Gość pytam na powaznie napisał:

widok przeciez jest obrzydliwy:O dlaczego mezczyzni chca lizac cipki sami bez namowy?:O seks rozumiem, ze wzbudza jakies emocje, zchodzi cisnienie, ma sie orgazm, wiec wpychaja swojego do tej obrzydliwej cipy, lecz dlaczego lubia miedzy krocze glowe wkladac??? KTO MI TO WYTLUMACZY ? 😉 P.S. pytanie jest na powaznie, wiec prosze tez o powazne odpowiedzi. dziekuje z gory.

masz beret zryty bambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×