Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam na powaznie

Dlaczego mezczyzn nie brzydza cipy, krocze i chca to lizac ?

Polecane posty

Gość gośćolopl
Ci co liżą cipkę nie wiedzą, że zawsze trochę g****a zjedzą bo jest w pobliżu.. ale jak ktoś lubi ekskrementy to jego sprawa..he, he..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, jak sie zakochasz to bedziesz chcial lizac z przodu i z tylu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech się tłumaczą ci, co nie lubią. Ja lubię i starannie liżę mojej przód i tył a nawet stopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa35
O tak stopy! Mój Perałka bardzo lubi mi je lizać, a jak liże mi ciiipkę to nawet dociskam jego głowę do niej by mnie całą czuł i wycieram ją o jego policzki i usta a nawet oczy. Niekiedy błaga bym na niego posiusiała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:58 obrzydliwa jestes z tym sikaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie brzydzi i nie rozumiem zbokow. Psy to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa35
Nie powiedziałam, że sikam tylko, że mnie błaga. Czytaj gościu ze zrozumieniem. Tego chyba w gimnazjum uczyli ? A lizanie cipki to chyba wiele par uprawia i nie ma w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie lizałem żadnej kobiecie. Jak bym miał którejś to robić to wyłącznie dziewicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja tam nie lizałem żadnej kobiecie. Jak bym miał którejś to robić to wyłącznie dziewicy. x wyliz przynajmniej swojej starej ona na pewno miala z toba niepokalane poczecie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pier'dol się dupodajko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma nic fajniejszego niż wygolona ciasna muszelka,aż chce się ją zalizać do upadłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam to robić podnieca mnie zapach, smak widok. A dotego dupke lubię lizać środek. A jestem normalnym facetem po 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor wątku jest gejem, czy kobieta? Ja akurat lubię lizać. Ale niektóre kobiety ci nie lubią. Np uległe nimfomanki. Można z nimi robić dosłownie wszystko, ale jak facet je liże to tracą nim zainteresowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko psy liżą zboczonym babom krocze... Taka sodomia z psem jest w ogóle legalna? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydza mnie taki pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem męzczyzną i też nie rozumiem jak można lizać to g****o.Ci którzy,coś takiego robią powinni być odizolowani od normalnych ludzi by nie szerzyli swojego zboczenia i zdebilenia.Lizać stopy i p***y,też coś..Obrzydlistwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem najmłodszym mężczyzną, z ponad 45-letnim stażem małżeńskim i powiem, że lizanie stóp mojej wspaniałej żony oraz jej cudownego rajskiego miejsca między nóżkami, z przodu i tyłu, jest każdego dnia od początku największym marzeniem i spełnieniem pragnień. Wszystko co jest tego następstwem to erupcja na skalę erupcji Wezuwiusza. Kocham ją za TO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6666
Lubię to robić a szczególnie gdy kobieta ma Z******ty Zarost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są tam piękne i z tyłu też dlatego zawsze je tam liżę i uwielbiam to robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię to, szczególnie gdy moja Pani jest świeżo po oddaniu moczu. Chciałbym bardzo wylizać jej pupę po wypróżnieniu, ale niestety nie wyraża zgody. Widok, słodycz i zapach cudownych miejsc jej ciała jest dla mnie niewyobrażalną rozkoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wargi sromowe kobiety są największym cudem świata, jej kakaowe oczko słodyczą najsłodszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę być Twoim niewolnikiem, Pieskiem, ścierką i nocnikiem. Spijać sromu Twego złoto I zlizywać z pięt Twych błoto. Korzyć się do Twych stóp nisko, Być przy Tobie zawsze blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardzo dobre pytanie, które również i ja sam zadałem sobie samemu. Jednak odpowiedż formalna przyszła niedawno, ale znałem ją również wcześniej. Nie odpowiem, zatem jednak, gdyż nie rozwinę przed (myśląc o gojach) pereł. Mniemam, że autorka sama dojdzie do prawdziwej odpowiedzi na to pytanie i wcześniejsze też. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można się c**eczki ukochanej brzydzic, sama słodycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham JĄ za wszystko i za to też, że pozwala mi lizać swój kroczek, swoją pupę. Nie wyobrażam sobie abym tego nie robił, to jest słodycz płynąca z JEJ cudownego ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety chyba nie wiedzą jakie mają dziurki słodkie obie a pedały niech nie piszą lepiej nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego mężczyzn nie brzydzą c**y, krocze i chcą to lizać ? Bo nie ma co w tym wszystkim brzydzić, gdy się kocha to kocha się każdy milimetr ciała. Chce się chłonąć całą Jej osobowość; duszę i ciało. A ciało jest najbardziej namacalne, widoczne i bezpośrednio bliskie. To także zapach i smak, a te z kolei właśnie w cipce,w kroczu i pupie są najbardziej skondensowane. Jeżeli ktoś tego nie pojmuje to znaczy, że nie kocha prawdziwie i szczerze. Chyba, że dla kogoś każda cipka jest dobra aby ją wylizać, a to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyż tylko Ona chciała, Lizałbym każdy Jej kawałek ciała. Rankiem zanim z łóżka wstanie, Lizałbym cipkę na śniadanie. Przed południem, przed obiadem Lizałbym Jej z tyłu diadem. Obiad; deser dla osłody: Zliżę z pupy Jej odchody. A kolacja, dnia podsumowaniem, Obiadu ze śniadaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minnetka
Nie brzydzą bo prawdziwy mężczyzna ma to w genach:P to taka gra wstępna, rozgrzanie partnerki by napęczniały z pożądania penis bez przeszkód typu"sucho" wszedł przyjemnie w głąb gorącej i wilgotnej ciipki i odtańczył godowy rytuał przedłużania gatunku:P...ale to jest dla dorosłych i dojrzałych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kak kogos brzydzi taki wyglad to musi byc gejem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×