Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

to ostatni niedziel

dlaczego moje życie musi być beznadziejne

Polecane posty

tak znam ale dzięki, bardzo ciekawa strona, chociaż to absurdalne bo moje życie jest beznadziejne to jednak interesuję się tematem przeżycia wojny nuklearnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że to dziwne drogi Argenie ale rodząc się tam byłbym przygotowany do warunków wojennych i mógłbym się spełniać... mógłbym grabić, rabować i gwałcić... a tu w Polsce co? jestem zupełnie nie przygotowany do warunków wojennych, nawet chcąc jechać na wojnę i realizować swoje skryte marzenia to nie jestem w stanie bo dałem przysłowiowej d**y i nie jestem do tego przygotowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałem ten odcinek pana Cejrowskiego, aczkolwiek da się przeżyć i bez schronu, najważniejsza jest zamknięta woda, żeby napromieniowany syf się do niej nie dostał, żarcie też by się przydało jakieś w puszkach ale to mniejszy problem niż woda dobrze mieć zapas jabłek i cebuli - pestki jabłek mają jod, jedząc je ograniczamy wchłanianie się do organizmu radioaktywnego jodu, a cebula jest dobra na trawienie syfu który przyjdzie nam jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie przez pierwsze jakieś dwa tygodnie nie wskazane będzie wychodzenie ze schronienia (np piwnicy) i trzeba będzie mieć zapasy na te pierwsze dwa tygodnie po wybuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tej książki, tak mieszkam w dużym mieście narażonym na atak nuklearny (baza F-16), no wioski nie będą celem ataków ale na opad popromienny musisz być gotowy Argenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a woda pozyskana z roślin będzie chyba zanieczyszczona, no nie jestem ekspertem, ale tak mi się wydaje... jak spadnie opad popromienny to osiądzie na tych roślinach przecież więc lipa z pozyskaniem wody z nich może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argen
Niedziel., sprawdź skrzynkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×