Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewunia19

Dlaczego nie jestem w związku ???

Polecane posty

Gość Ewunia19

Czytam posty na Kafeterii i dochodzę do wniosku,że główną przyczyną wszelakich rozterek są związki damsko-męskie :) Jestem dojrzałą dziewczyną, która w pażdzierniku wybiera się na studia i mimo 19 lat na karku :) nie mam chłopaka. Po prostu nie chcę się z nikim wiązać. Czy to jest jakieś nienormalne :D zachowanie w moim wieku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
Dlaczego nienormalne? Jesteś młodziutka (ja w sumie też bo mam 21 lat :) ) i te lata to najlepszy czas na to, żeby się bawić :) Poznasz kogoś na pewno :) I będziesz wiedziała kiedy chcesz z kimś być :) Ja od 9 miesięcy jestem sama, żałuję rozstania, ale w końcu życie ma się jedno i teraz wolę być sama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia19
Zamiast tracić swój cenny czas z jakimś przydupasem :) wolę przeczytać ciekawą książkę, surfuwać w necie, śmiać się do łeż z psiapsiółą. Czy to jest Waszym zdaniem normalne :) w wieku 19 lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahar
ludzie lesba rosnie !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia19
kusia - odetchnęłam z ulgą :) Już myślałam, że to jakiś odchyły od normy :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marakesh
jakas dziwna jestes.... jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia19
dodam,że nie mam żadnych skłonności homo :D nic z tych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
Wwiesz co człowieku daruj sobie takie komentarze! To wcale nie jest nienormalne. Ja byłam w związku 1,5 roku, bardzo się dla mnie liczył. Nie mogłabym być z kimś na siłę, tak jak te wszystkie małolaty, które w podstawówce już mówią że są strasznie zakochane. Cóż, związek się skończył Niestety. Ale dlaczego ktoś kto jest sam od razu musi być gorszy? Ewunia jest młoda, sama o sobie będzie decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia19
Spławiam wszystkich chłopaków ... Ale to dlatego, że stawiam im chyba zbyt wysoko poprzeczkę. Naprawdę nie chcę się wiązać. Zmienię zdanie jeśli spotkam kogoś dla kogo stracę głowę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
To Wy- niektórzy oczywiście- jesteście dziwni. Przecież dziewczyna może robić co chce, a jak chce być sama i bawić się to jej sprawa, a nie Wasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia19
kusia --- buziaki dla Ciebie 😘 Jesteś najwyraźniej jedyną (?) pokrewną duszyczką na tym forum :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka
Dziwne pytanie. Oczywiście, ze to normalne. Nie każdy musi się wiązać z kimś bo juz "najwyzszy czas". To jest norma nad normą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka
haha, wiesz, ja też spławiałam wszystkich, też nie chciałam się z nikim wiąząc, dosłownie z nikim!!!!. Ale kilka misięcy spotkałam kogoś, dla kogo straciłam głowę i jest wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
Ewunia tu jest pełno "oszołomów" którzy na każdym temacie mają za swój cel tylko wyśmiewanie ludzi. To z nimi jest coś nie tak, a nie z Tobą. Sama o sobie decydujesz. Ja czuję się teraz samotna, żałuję że mój związek się skończył, ale nie czuję się przez to gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka
też mam 19 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
kamiczka chciałabym się czuć teraz jak Ty :) pamiętam jak zaczynał się mój związek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia19
A więc jest nas więcej :) Pozdrawiam Kamiczka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia19
Najgorsi są moi sąsiedzi :O Oni traktuja to jako przejaw nienormalności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka
Ale pomyśleć, że jescze pół roku nie chciałam być z nikim, nawet z moim obecnym, a teraz nie wyobrazam sobie zycia bez niego. naprawdę, los plata różne figle:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
Jakby się chciało słuchać wszystkich wokoło, to źle by się to skończyło. Jaki jest sens namawiania kogoś i ciągłego gadania, że już powinien kogoś mieć? :o Na to trzeba być gotowym, zakochanym, a nie wiązać się na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka
Nie no, sąsiadami to Ty się juz nie przejmuj:) będzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia19
jesteście kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
kamiczka--> bo to przychodzi znienacka :) Ja też nie chciałam z nikim być, ale się zakochałam i pach :) To było najpiekniejsze 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marakesh
skoro to takie normaleni , to po co wogóle ten topik? ot to jest prawdziwe pytanie. PS. NORMA(a wiec co za tym idzie normalność lub zaprzeczenie nienormalność) to coś co jest najczesciej spotykane i dotyczy większośći przypadków.... Zatem skoro 95 % ludności to heteroseksualiści, zatem homo to nie jest norma i można okrweslic to mianem nienormalności, natomiast biorąc pod uwage ze wiekszosc dziewczyn w twoim wieku albo ma chłopaka albo go szuka, to twoje zachowania nie mozna określic mianem normalnego... nie jest to nic złehgo, natomiast normalne nie jest kapiszi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka
Kusia ma racje. Albo też nie można być z kimś bo tak wypada. Na pewno nie. Jak kogoś spotkasz, będziesz gotowa na miłość to spoko, ale póki co korzystaj z "wolności" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka
Marakesh aleś mnie teraz rozśmieszył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
mnie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia19
Marakesh --- Czy zatem uważasz, że powinnam się spotykać z chłopakiem tylko dlatego, że w moim wieku należałoby już" kogoś mieć" ? Mam się zmusić do uczuć ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka
Kusia, skoro to było Twoje najpiększejsze 1,5 roku to czy nie powinno trwac dalej??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna kobitka
To calkiem normalne:) Ja mam 21 lat... dla niektorych to duzo dla innych malo. Z jednej strony czuje, ze zbliza sie ten czas zeby poznac juz tego przyszlego meza, ale z drugiej... Od 2 miesiecy jestem sama po 2-letnim zwiazku i czuje, ze odżylam:) Mam wiecej czasu na nauke, prace, przyjemnosci, podtrzymywanie kontaktow ze znajomymi. Nie mam juz zajetej glowy jakimis rozterkami, rozmysleniami... Chcialabym sie zakochac i byc z kims - to prawda, ale jeszcze nie teraz... teraz chce odpoczac i nabrac sił:) pozdrawiam!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×