Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewunia19

Dlaczego nie jestem w związku ???

Polecane posty

Gość Ewunia19
Moja przyjaciółka spotyka się z pewnym chłopakiem tylko dlatego, że boi się samotności :( A ja wręcz odrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marakesh
no chyba powinnas sie spotykać z kimkolwiek skoro aż tak bardzo żależy Ci na "normalności"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
oj kamiczka chciałabym wierz mi, ale niestety się rozpadło :( mamy kontakt i wogóle, ale minęło juz trochę czasu od rozstania- bezsensownego zresztą- poza tym ja nie wiem co On czuje. Ja chciałabym znów poczuć tak jak kiedyś przy Nim, ale nie mogę też robić sobie nadziei że wróci i będzie ok. Do tego potrzeba dwojga. Muszę żyć dalej. Na nowy związek nie jestem gotowa, poznałam fajnego chłopaka, ale to nie było to, czego chcę i skończyłam wszystko zanim się zaczęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka
Smutna kobitka własnie, a mnie się coś zdaje, że już nie odpocznę. Wpadłam po same uszy:) Ale Ty Ewunia idż za swoim sumieniem i do niczego się nie zmuszaj. Na wszystko przyjdzie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
Smutna kobitka--> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia19
Ostatnio przyjaciółka mojej mamy (bardzo fajna kobieta) zasypała mnie gradem pytań dotyczących moich relacji z chłopakami. Odparłam, że nie mam chłopaka, gdyż nie zuję potrzeby wiązania się z kimkolwiek. Dlaczego to jest dla wszystkich takie dziwne ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka
Hm przykro mi Kusia, ale jesteś jescze młoda czyz nie? na pewno piękne dni Cię jescze spotkają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia
No ja mam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamiczka
Wiesz Ewunia. Dla niektórych osób też co robie wydaje się być dziwne. Bo np. to czy tamto robię nie tak jak inni, czy po prostu nie jestem taka jak inni. Olewam jakieś głupie komentarze. Ja zwyczajnie nie chce być taka jak inni. Bądzmy sobą, róbmy to co chcemy a nie to co od nas oczekują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewunia19
Dzięki Wam za wszystko Musze zmykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co tam ewuniu u Ciebie? nie odzywasz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mieszkasz chyba w jakiejs zapadlej wsi:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze robisz skoro nie jesteś gotowa na związek to nic na siłę, chylę czoła ze jeszcze takie dziewczyny istnieją. Teraz jest moda w wieku 13 l na związki to akurat mnie oburza. Przynajmniej kiedy będziesz gotowa na związek, to poznasz faceta oby odpowiedniego dla ciebie aby sie okazał strzałem w 10, dla mnie jesteś wielka tak trzymaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×