Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość1234

Dojrzały facet i młoda dziewczyna

Polecane posty

Gość gość1234

Jestem w relacji ze starszym o 11 lat facetem, dziwnej ale i dającej wiele do myślenia. On z ciężkim porywczym charakterem, doświadczony przez liczne związki, zniechęcony do płci przeciwnej a zarazem nią zafascynowany. Czuje że brnę w coś czego nie jestem pewna. I chyba boje się że to nie będzie związek osób które się kochają tylko coś innego, bycie z kimś bo jest razem dobrze, bo on nauczył się że coś takiego jak miłość nie istnieje. Przyznam że sama nie wiem co do niego czuje prócz fascynacji i tego że podoba mi się z zewnątrz, jest dobrym kumplem, jest szczery i jest niesamowitym kochankiem. Wiem że się mu podobam ale są momenty w których np. Po zapytaniu się go co jest we mnie najgorsze dowiaduje się że "to że nie jestem o 11 lat starsza" "wyjadę i znajde sobie jakiegoś innego kolesia bo takie jak ja...." "kto wie może za 11 lat będziemy razem" Z jednej strony daje mi do zrozumienia że sobie kogoś innego znajdę, że mu nie zależy na byciu z kimś, podkreśla że mu jest samemu dobrze i że nie ma nic co go tutaj trzyma a z drugiej widzę jego zazdrość to że czasem chce mnie skontrolować, mówi mi że jestem jego. A kiedy powiedziałam żeby się określił to stwierdził że to nie takie łatwe/to jest trudny temat. Jeśli chodzi o wiek to dla niego chyba problem. Na pewno dla faceta posiadanie młodszej to plus. Mi starsi faceci się podobają ale on kiedyś powiedział mi tak: "Jak się jest młodym to się podobają starsze a jak starszym to młodsze kobiety- ty też tak będziesz mieć zobaczysz.." Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×