Odpowiedz na ten temat

dziewczyna mnie olała???

• gość 2016.12.23 [13:30]
    Jesteś debilem, sam ją olałeś, a teraz piszesz, że to ona cię olała.
    Skąd się takie egzemplarze biorą??
  • gość 2016.12.23 [13:31]
    x
  • gość 2016.12.23 [14:57]
    Zachowałeś się jak debil. Laska pomyślała, że chciałeś ją tylko przelecieć, a jak dostałeś czego chciałeś, to się wycofałeś, więc dała sobie z tobą spokój. Po co miałaby za tobą latać? Na jej miejscu zrobiłabym to samo. Odezwij się do niej i jak ci odpowie, to traktuj ją normalnie, bez głupich gier.
  • gość 2016.12.24 [10:19]
    Nie rozumiem tych ktorzy mnie obrazaja. To normalne ze kazdy szuka idealu, wielu moich kolegow jest w zwiazkach z kobietami tylko dlatego ze "nikogo lepszego jyz nie spotkaja" a nie z prawdziwej milosci czy namietnosci. Ja chcialem sie zakochac a ona nie do konca mu pasowala, jednak teraz z perspektywy czasu, kiedy poznalem znowu kilka lasek moze i ladniejszych ale glupszych to stwierdzilem ze jedak to byl blad ze sie tak szybko wycofalem. Chcialbym wiedziec czy mam u niej szanse ale wiem ze jak sie odezwe to ona bedzie triumfowac z tym swoim chlodnym dystansem. Gdyby to ona sie odezwala mialbym wieksze pole manewru ale nie wiem jak ja sprowokowac
  • gość 2016.12.24 [10:36]
    Jak dziewczyna ma szacunek do samej siebie ( a ma) to po tym jak się wobec niej zachowales nie odezwie się. Po co jej d**ek.
  • gość 2016.12.24 [14:28]
    Jesteś beznadziejny!
    Mam nadzieję, że laska oleje cię ciepłym moczem, jak już się do niej łaskawie odezwiesz (no bo najlepiej, żeby po przeleceniu i zlewce z twojej strony to ona zrobiła pierwsza pechowiec.gif o_O )
  • gość 2016.12.24 [17:21]
    Olej głupią, tego kwiatu to pół świata.
  • Swobodnykarateka 2017.04.21 [14:31]
    nie ma co sie przejmować i zalamywać. jak sie kocha to się zawsze ułoży wszytsko. czasami trzeba pomóc milości. mnie dziewczyna olała dla gostka z siłowni, ale się nie poddalem. Szukałem pomocy i znalazłem ją na https://www.odzyskacbyla.eu/. Może to sie wydaje śmieszne, ale dzięki tym radom udało mi się stworzyć na nowo związek z moja ukochaną, która już nie jest ex.
  • gość 2017.04.21 [15:56]
    Czy ja dobrze zrozumiałem? Puknąłeś ją a potem przestałeś się odzywać?
  • gość 2017.04.21 [18:53]
    Autorze jestes zwyklym manipulantem. Chciales ja sprowokowac zeby za toba latala a ona okryla twoje glupie gierki i cie olala. Inteligentna dziewczyna, takiej nigdy nie oswoisz swoimi prostackimi sztuczkami! Najlepiej w ogole tryzmaj sie z dala od kobiet i naucz sie szczerosci - na tym polega prawdziwy zwiazek a nie na manipulacjach druga osoba.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...