Odpowiedz na ten temat

dziewczyna mnie olała???

• gość 2016.12.23 [13:30]
    Jesteś debilem, sam ją olałeś, a teraz piszesz, że to ona cię olała.
    Skąd się takie egzemplarze biorą??
  • gość 2016.12.23 [13:31]
    x
  • gość 2016.12.23 [14:57]
    Zachowałeś się jak debil. Laska pomyślała, że chciałeś ją tylko przelecieć, a jak dostałeś czego chciałeś, to się wycofałeś, więc dała sobie z tobą spokój. Po co miałaby za tobą latać? Na jej miejscu zrobiłabym to samo. Odezwij się do niej i jak ci odpowie, to traktuj ją normalnie, bez głupich gier.
  • gość 2016.12.24 [10:19]
    Nie rozumiem tych ktorzy mnie obrazaja. To normalne ze kazdy szuka idealu, wielu moich kolegow jest w zwiazkach z kobietami tylko dlatego ze "nikogo lepszego jyz nie spotkaja" a nie z prawdziwej milosci czy namietnosci. Ja chcialem sie zakochac a ona nie do konca mu pasowala, jednak teraz z perspektywy czasu, kiedy poznalem znowu kilka lasek moze i ladniejszych ale glupszych to stwierdzilem ze jedak to byl blad ze sie tak szybko wycofalem. Chcialbym wiedziec czy mam u niej szanse ale wiem ze jak sie odezwe to ona bedzie triumfowac z tym swoim chlodnym dystansem. Gdyby to ona sie odezwala mialbym wieksze pole manewru ale nie wiem jak ja sprowokowac
  • gość 2016.12.24 [10:36]
    Jak dziewczyna ma szacunek do samej siebie ( a ma) to po tym jak się wobec niej zachowales nie odezwie się. Po co jej d**ek.
  • gość 2016.12.24 [14:28]
    Jesteś beznadziejny!
    Mam nadzieję, że laska oleje cię ciepłym moczem, jak już się do niej łaskawie odezwiesz (no bo najlepiej, żeby po przeleceniu i zlewce z twojej strony to ona zrobiła pierwsza pechowiec.gif o_O )
  • gość 2016.12.24 [17:21]
    Olej głupią, tego kwiatu to pół świata.
  • Swobodnykarateka 2017.04.21 [14:31]
    nie ma co sie przejmować i zalamywać. jak sie kocha to się zawsze ułoży wszytsko. czasami trzeba pomóc milości. mnie dziewczyna olała dla gostka z siłowni, ale się nie poddalem. Szukałem pomocy i znalazłem ją na https://www.odzyskacbyla.eu/. Może to sie wydaje śmieszne, ale dzięki tym radom udało mi się stworzyć na nowo związek z moja ukochaną, która już nie jest ex.
  • gość 2017.04.21 [15:56]
    Czy ja dobrze zrozumiałem? Puknąłeś ją a potem przestałeś się odzywać?
  • gość 2017.04.21 [18:53]
    Autorze jestes zwyklym manipulantem. Chciales ja sprowokowac zeby za toba latala a ona okryla twoje glupie gierki i cie olala. Inteligentna dziewczyna, takiej nigdy nie oswoisz swoimi prostackimi sztuczkami! Najlepiej w ogole tryzmaj sie z dala od kobiet i naucz sie szczerosci - na tym polega prawdziwy zwiazek a nie na manipulacjach druga osoba.
  • KarolW2 2018.09.07 [08:56]
    Nie zastanawiaj się tylko udaj się do Miłosza Barszczaka! On odzyskał dla mnie moją dziewczynę i dziś jesteśmy już dwa lata po ślubie! oczko.gif
  • gość 2018.09.07 [08:57]
    Facet który musi jakimś slugusem załatwiać sobie kobietę to mówi samo przez się...
  • gość 2018.09.07 [09:12]
    Autorze jestes zwyklym manipulantem. Chciales ja sprowokowac zeby za toba latala a ona okryla twoje glupie gierki i cie olala. Inteligentna dziewczyna, takiej nigdy nie oswoisz swoimi prostackimi sztuczkami! Najlepiej w ogole tryzmaj sie z dala od kobiet i naucz sie szczerosci - na tym polega prawdziwy zwiazek a nie na manipulacjach druga osoba.
  • JaskierTomson 2018.09.22 [20:02]
    Mnie też kiedyś olała kobieta, którą tak bardzo kochałem. Bylismy ze sobą 7 lat. Tak 7 LAT poszło się pier... Byłem totalnie załamany. Już jest lepiej bo przejrzałem na oczy. Dalej ją kocham, ale inaczej patrzę na nasz związek. Pomógł mi bardzo ten obszerny blog!!!! Polecam bardzo przeczytać!!!
    https://damcidomyslenia.pl/jak-odzyskac-byla- dziewczyne-ktora-od-ciebie-odeszla/
  • JaskierTomson 2018.09.22 [20:04]
    Mnie też kiedyś olała kobieta, którą tak bardzo kochałem. Bylismy ze sobą 7 lat. Tak 7 LAT poszło się pier... Byłem totalnie załamany. Już jest lepiej bo przejrzałem na oczy. Dalej ją kocham, ale inaczej patrzę na nasz związek. Pomógł mi bardzo ten obszerny blog!!!! Polecam bardzo przeczytać!!!
    https://damcidomyslenia.pl/jak-odzyskac-byla- dziewczyne-ktora-od-ciebie-odeszla/
  • JaskierTomson 2018.09.22 [20:07]

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...