Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

szpilka100

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. szpilka100

  Facet rzep co o tym sądzicie

  Dla mnie byłoby to nie do wytrzymania! Facet pijawka!
 2. Żeby matce odebrać dziecko,to naprawdę musi być poważny powód.Wszystko zalezy od tego,jak Ci jest teraz bardzo źle i czy widzisz swoją przyszłość z mężem.W razie czego możesz przecież żądać alimentów na syna.Jeśli tatuś dobrze zarabia,to ma się czego obawiać.Nie daj się zadeptać! Życie masz tylko jedno.Znasz to powiedzenie-najbardziej w życiu żałujemy tego,CZEGO NIE ZROBILIŚMY? Piszę to wszystko,bo sama mam za sobą trudną decyzję,którą podjęłam (późno,bo późno,ale jednak) i wcale nie było potem łatwo.Po dwóch latach znów oddycham i tego życzę Tobie. Możesz wszystko,tylko się nie bój!
 3. Nie doczytałam-nie pracujesz.Więc tak,jak powyżej:idź do pracy i ... Wszystko mozna,jeśli człowiek jest młody i zdrowy.Będąc z nim,tylko zdrowie stracisz!
 4. szpilka100

  Popsulem maszyne w pracy

  Nie zdublowałam,tylko pisaliśmy prawie równoczesnie.A co Ci to w ogóle przeszkadza??? Może merytorycznie coś dodaj.
 5. szpilka100

  Popsulem maszyne w pracy

  A zostałeś odpowiednio przeszkolony w obsłudze tej maszyny? Nie daj się tak łatwo wrobić w obciążenie kosztami naprawy.Wszystkie takie kwestie są uregulowane prawnie.Na kafe raczej rzetalnych info nie znajdziesz.Poszukaj na jakimś forum prawnym.Jest też jedno,gdzie udzielają porad za darmo.Nie pamietam nazwy,ale sama korzystałam z ich pomocy.
 6. szpilka100

  dziewczyna mnie olała???

  On już żałuje,więc go nie dołujcie. Tak,jak ktoś wyżej napisał,wyślij smsa.Okazja dobra,bo Święta i Nowy Rok.A na drugi raz bądź mądrzejszy:-)
 7. To tez dobry znak.Moja siostra to Panna.Ja dawno na jej miejscu kopnęła bym jej męża w d. a ona nadal go kocha i wybacza-od 10-u lat! Wszystkiego dobrego.
 8. Przecież żartowałam z tą wredotą a Skorpiony mają podobno wrodzone poczucie humoru... Ponieważ jednak mimo wszystko odpowiedziałeś,to i ja zgodnie z obietnica trochę poopowiadam.Otóż u nas,czyli u mnie i mojego Skorpiona wszystko układa się jak najbardziej OK. Potraficie,jak chyba żaden inny znak,uwieźć upatrzoną ofiarę. Jestem kompletnie rozbrojona:-) Ale mysle,ze to też dlatego,że Wagi już mają taką naturę,że rozważnie oceniają innych,są wyrozumiałe i łatwiej u nas o wybaczenie i zapomnienie nawet dużej krzywdy. Nigdy nie wspomniałeś spod jakiego znaku jest Twoja Pani,ale jesli Waga,to śmiało próbuj.W końcu nic nie stracisz a będziesz miał pewność co jest grane. A w ogóle twierdzę(i co,ze to jest trochę zarozumialstwo),że mój Skorpion ma szczęście,że trafił na mnie,Wagę. No dobra,że ja na niego,to też:-)
 9. Skorpionku,jak zawsze jesteś wygadany:-) No dobra,nie będę Ci dokuczała.Jesli mi odpowiesz na pytanie,czy nadal masz w planach napisanie (zadzwonienie) do swojej Pani,o której wspominałeś wczesniej,to ja Ci poopowiadam co u mnie.No,taka trochę babska ciekawość przemawia przeze mnie a trochę to też Ci kibicuję. Nie bądź wredny,napisz proszę-prawdę oczywiście:-)
 10. gość wczoraj 20 X Ponieważ tylko ja się loguję w tym temacie,więc ciągle się domyślam kto pisze.Jeśli to w sprawie matki Wagi,to moje zdanie jest takie: nie ma dymu bez ognia.Na pierwszy rzut oka widać,ze w Twojej rodzinie coś jest nie tak.Matka nie bez przyczyny tak się zachowuje.
 11. gość dziś Ważne jest,w której dekadzie danego znaku osoba się urodziła. Czyli cechy najbardziej odpowiadające danemu znakowi mają osoby urodzone w ostatnich dniach jego trwania-przez cały 9 m-c ciąży płód był pod wpływem określonego układu gwiazd. Co do prawdomówności Wag,to jw,ale też przyznaję,że nawet klasyczne Wagi, zmuszone okolicznościami,potrafią zręcznie minąć się z prawdą.Ale tę cechę posiadamy wszyscy a do prawdomównych nawet księży nigdy nie można było zaliczyć. I rzeczywiście prawdą jest,że Waga i Skorpion to trudne połączenie,ale myślę (na podstawie własnych doświadczeń),że może być też ekscytujące i naprawdę niezwykłe.Waga doskonale potrafi (zgodnie z nazwą) zrównoważyć ten układ a Skorpiony,jak chcą,potrafią być naprawdę ciepłymi partnerami.Tyle,że Waga w końcu traci chęć do ciągłego "równoważenia",ponieważ Skorpion uważa,że tak właśnie ma być i nie docenia wysiłków partnerki.Takie znaki i tyle!
 12. gość wczoraj Wpis zaje...y :-) Opisy wg mnie jak najbardziej pokrywają się z rzeczywistością.
 13. No i wyszedł z tego monolog. Może innym razem ktoś zechce pogadać.
×