Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

szpilka100

Zarejestrowani
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. szpilka100

  Mąż pedant tyran

  Zdecydowanie coś za bardzo z nim niietak.Ja dla odmiany miałam tyrana-flejtucha.Po slubie dopiero to odkryłam.Wytrzymalam z nim stanowczo za długo,zanim uciekłam i się rozwiodłam.Lepiej już nie będzie-wykończy cię,jesli zostaniesz z nim dla jego kasy i mieszkania.Ratuj się kobieto i nie łudź tak długo,jak ja,ze się zmieni.Życie mamy tylko jedno!
 2. Masz rację,ale nie do końca.Okazuje się,ze większość tych produktów zawiera witaminy z grupy B,ale w formie prawie nieprzyswajalnej przez nasz organizm.Dlatego ta moja znajoma,pielęgniarka,obeznana z tematem,sama kłuje sobie doopsko forma najlepiej przyswajalną. Podsumuję tak: skoro na diecie weg BRAKUJE jednej z najważniejszych wit. dla naszego systemu nerwowego i nie można jej pozyskać z prod. roslinnych,to nie jest to zdrowa dieta.I tyle w temacie.
 3. A jak sobie radzicie z brakiem w Waszym pożywieniu wit.B12? Jest wyłącznie w mięsie a niezbędna dla prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu(wyjaśnienie dla niewtajemniczonych). Moja znajoma,pielęgniarka,która pracuje w Niemczech,sama wali sobie zastrzki w doopę co jakiś czas z B12. Tak mnie wystraszyła,ze jednak uzupełniam,dwa razy w tyg. moją diete o mięso.
 4. Doskonale Cie rozumiem i współczuję.Miałam tak samo,wytrzymałam z nim 6 lat.Czułam się dokładnie tak,jak Ty.Wreszcie kopnęłam go w doopę. Od roku mam cudownego faceta-nie jest tak przystojny,nie jest tak dowcipny,ale Boże-wreszcie żyję!!!
 5. szpilka100

  Facet rzep co o tym sądzicie

  Dla mnie byłoby to nie do wytrzymania! Facet pijawka!
 6. Żeby matce odebrać dziecko,to naprawdę musi być poważny powód.Wszystko zalezy od tego,jak Ci jest teraz bardzo źle i czy widzisz swoją przyszłość z mężem.W razie czego możesz przecież żądać alimentów na syna.Jeśli tatuś dobrze zarabia,to ma się czego obawiać.Nie daj się zadeptać! Życie masz tylko jedno.Znasz to powiedzenie-najbardziej w życiu żałujemy tego,CZEGO NIE ZROBILIŚMY? Piszę to wszystko,bo sama mam za sobą trudną decyzję,którą podjęłam (późno,bo późno,ale jednak) i wcale nie było potem łatwo.Po dwóch latach znów oddycham i tego życzę Tobie. Możesz wszystko,tylko się nie bój!
 7. Nie doczytałam-nie pracujesz.Więc tak,jak powyżej:idź do pracy i ... Wszystko mozna,jeśli człowiek jest młody i zdrowy.Będąc z nim,tylko zdrowie stracisz!
 8. szpilka100

  Popsulem maszyne w pracy

  Nie zdublowałam,tylko pisaliśmy prawie równoczesnie.A co Ci to w ogóle przeszkadza??? Może merytorycznie coś dodaj.
 9. szpilka100

  Popsulem maszyne w pracy

  A zostałeś odpowiednio przeszkolony w obsłudze tej maszyny? Nie daj się tak łatwo wrobić w obciążenie kosztami naprawy.Wszystkie takie kwestie są uregulowane prawnie.Na kafe raczej rzetalnych info nie znajdziesz.Poszukaj na jakimś forum prawnym.Jest też jedno,gdzie udzielają porad za darmo.Nie pamietam nazwy,ale sama korzystałam z ich pomocy.
 10. Może jesteś taki przystojny,ze się wystraszyła? To był żart,oczywiście :-)
 11. nie wyzywaj dzieciaka od debili.Każdy kiedyś zaczyna,chociaż za smarkaty na forum :-))
 12. szpilka100

  Udrożnienie zapchanego kibla

  Jesli nie ma tam czegoś "mechanicznego",co zatyka,to wam podam mój sprawdzony sposób. Kiedy wprowadziłam się do nowo kupionego mieszkania (ale nie NOWEGO),kibel ustawicznie się zatykał.Zrobiłam tak: Na noc wybrałam całą wodę z kibelka-aż poczułam odór z kanalizacji.Wtedy wlałam do oporu octu prosto z butelki.Od rana wszyscy korzystali z kibelka bez spuszczania wody do chwili,aż ktoś wreszcie musiał to zrobić.Mam spokój do dziś!
 13. szpilka100

  dziewczyna mnie olała???

  On już żałuje,więc go nie dołujcie. Tak,jak ktoś wyżej napisał,wyślij smsa.Okazja dobra,bo Święta i Nowy Rok.A na drugi raz bądź mądrzejszy:-)
×