Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet usłyszał,ze podoba mi się i...

Polecane posty

Gość gość

Taka w sumie głupia sytuacja, choć przypadkowa. Doszedl do grupy nowy chłopak, jest tam też chlopak który lubi mnie upokarzac,robić ze mnie puszczalską-bo mu nie dałam ) noo generalnie masakra. Zagadałam do niego raz czy dwa,tak jak do każdego,jestem otwartą osobą,ale ,że zachowuję kamienną twarz nikt nie zna moich intencji. Wydaje mi sie,ze na poczatku nie byl mna zainteresowany.. w sumie nikim nie był,chodził jakis przygaszony. Ostatnio jednak, ten chłopak który poprzednio do mnie zarywał,rzucił niespodziewanie w obecności nowego dwuznacznym tekstem, wyszło na to, że mi się podoba. On się uśmiechnął. Od tamtej pory zagaduje do mnie, dzisiaj dotknął mnie,kurcze on jest taaaaki slodki,ale nie chce sie zdradzac, bo wiem jacy potrafią być faceci..co robić? Jest szansa na to,ze podobam mu się? Jak sprawdzic czy podobam mu się czy też tamten mogl mu cos nagadac i chlopak szuka okazji do zaliczenia?Jak to obrocic zeby on mnie wyrwał a nie ja jego ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nic. Zagadaj, najwyżej Cie oleje, nic strasznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytalas tresc tematu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sensie zagadaj o to ;) inaczej się nie dowiesz, a i nawet jak uzyskasz odpowiedz na takie pytanie to i tak pewne za dużo Ci to nie powie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm nie bardzo mogę... zresztą co mi to da, przecież nie musi byc szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
help:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
więcej takich głupich rozkminek a na pewno Ci się nie uda. Tamten gość stara się na miarę swoich możliwości, zwłaszcza, że wydaje mu się, że ma to sens. Ale jak Ty nic nie zrobisz to nic też z tego nie będzie. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się po prostu boje,ze tamten mu coś naopowiadał i to wygląda z jego strony tak,ze szuka okazji do zaliczenia wiec udaje,albo z nudów zagaduje bo w pracy prawie z nikim nie gada, lęk mnie zzera i chcialabym go jakoś sprawdzić, przetestowac dyskretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu nie dalas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×