Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piszący

Jak często pisać, by nie znudzić się jej?

Polecane posty

Gość Piszący

Ostatnio nasza znajomość gwałtownie zmieniła kierunek biegu, poszła zdecydowanie do przodu, kilka dni temu wpadła do mnie, w pewnej chwili powiedziałem, że jeszcze jeden plus jest, będąc u mnie, nie musi czekać 10 min. na moją odpowiedź sms'ową, gdy już piszemy do siebie:). Na to ona, że przyzwyczaiła się już do tych moich wiadomości i jakoś nie wyobraża sobie, by mogło by ich nie być. Czy "molestując" ją sms'ami niemalże każdego dnia, nie będzie to zbyt natarczywe?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już było.....
mój facet pisze do mnie od roku ponad 50 smsów dziennie i nie uwazam by było to natarczywe bo sama tego chciałam a zalezy tez czy kochasz tamta dziewczyne ale jak zaczynacie byc ze soba to moze 5 smsów wystarczy dziennie na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurtuje mnie....
jasne,że pisz do niej!tylko nie za często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli już pisać to z sensem. pisze do mnie jakiś nawiedzony adorator co kilka dni, a tak naprawdę zadaje niezmiennie to samo pytanie: cześć co słychać? co teraz robisz?\" mam ochotę odpisać - nieparlamentarnie na takie zapytania. panowie, trochę wyobraźni ! :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już było.....
ja tez mam takiego natreta co kilka dni pisze czesc miłego dnia pozdrawiam...zenujące mój facet sie z niego smieje bo po co pisac takie co? wazne jest by smsy były z sensem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×