Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak kobieta nie byla dziewicą to mąż czy facet nie musi byc wierny

Polecane posty

Gość gość

J.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozumiem ze dziala to takze w druga strone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni ludzie nie robia z dziewictwa swietosci,wiecej-uwazam ze szczegolnie w tych czasach pozne dziewictwo jest nienormalne (tak samo jak wczesne wiazanie sie) z wielu wzgledow, jesli dziewczyna jest aseksualna to moze i faktycznie bedzie dziewica, mozecie stworzyc bialy zwiazek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne pytanie,ja traciłam dziwictwo z mężem!!..a i tak mnie zdradza. więc chyba nie ma reguły.sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie straciłam,a nie traciłam..i oczywiscie chciał to zrobić dopiero z kimś kto będzie moim męzem..nie wyobrażam sobie że może być inaczej.!sylwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIELOGICZNA JEST TWOJA WYPOWIEDŹ. Jeżeli kobieta nie jest dziewicą to mężczyzna też może nie być prawiczkiem. Jeżeli ona jest dziewicą t on tez musi być czysty. A jeżeli on chce ją zdradzać to ona też może zdradzać jego. TAK JEST LOGICZNIE PATAŁACHU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako prawiczek nie mam zastrzeżeń do wypowiedzi autora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krwawa Marchewa
Jeśli facet stracił prawictwo z dziwką, to można go traktować cały czas jak męską szmatę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc co moim przypadku?..byłam dziewicą..straciłam dziewictwo z mężem. czy on może czy nie musi być mi wierny. bo przede mną miał ich kilanascie..a po slubie..też robi co chce..to jak to jest.Bo ja twierdzę że jego wiwrność mi się po prostu należy!!!a skoro wierny nie jest ,to znaczy że nanie poprostu nie zasługuje.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze na mnie nie zasługuje.s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś rozumiem ze dziala to takze w druga strone? x W drugą stronę to nie działa bo, żadna kobieta nie chce prawiczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ma jedno do drugiego ? Jeżeli kobieta nie jest dziewicą ale od momentu wzięcia ślubu nie zdradza męża to z jakiej racji on ma ją zdradzać (tym bardziej, że on pewnie też święty przed ślubem nie był) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat dziewica najprędzej zdradzi, po ślubie: 1. z ciekawości, jak jest z innym 2. gdy mąż jest słaby w łóżku 3. wcześniej nie wiedziała że seks jest fajny i chce nadrobić to, co straciła :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, ten mit o wiernosci dziewic jest mocno przereklamowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra kandydatka na zone
musi byc dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to niech idzie do innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jak kocha to nie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porządna kobieta ma wielu partnerów seksualnych i dziewictwo traci przed 18 rokiem życia bo każdemu daje szanse zamoczyć w niej swojego pena. Te co są dziewicami do związku są tak naprawdę cichodajkami-puszczalskimi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ze dziewictwo i cnotliwość to jedyne wymogi dla kobiety skoro wszystko inne musi dać facet (podryw,kasę,dom,auto,urodę) Facet musi się we wszystkim wykazać mając zawsze gorszą od niego kobietę,niosąc tysiące krzyży przez życie a kobieta nie może mieć tego jednego O tak facet wszystko ma robić za kobietę w życiu,a ja ma pomimo i tak beztroskiego zycia i braku konsekwencji w czynach,ma dymac za młodu jakiś koleś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×