Odpowiedz na ten temat

Jak rozpoznać prawiczka i dziewicę 25 plus

• pan doktor1 2017.03.20 [22:58]
    Prawiczek ma niską samoocenę ale dobry charakter - bo jakby miał zły to na pewno jakaś by na niego poleciała do tego czasu. Z powodu niskiej samooceny prawiczek ubiera się byle jak, wygląda byle jak i nawet chodzi byle jak - brakuje mu stylu, błysku, jakiejś wewnętrznej energii i pewności siebie.
    Prawiczek często ma plecak, w którym nosi piwo, którym próbuje leczyć doraźnie swoje przekreślone życie osobiste, rzadziej trafia się mocniejszy alkohol bo prawiczek z powodu silnego, przewlekłego stresu wywołanego długotrwałym brakiem kobiety i tym samym brakiem życia erotycznego (oglądanie takich filmów się nie liczy jezyk.gif ) dorobił się wrzodów na żołądku, przez co wódka czy inne wysokie procenty od razu mu szkodzą.
    Prawiczek łysieje - z powodu silnego, przewlekłego stresu o którym wspomniałem przed chwilą, ale też dlatego że zwyczajnie ma "słabe" geny, uniemożliwiające mu znalezienie partnerki. Jest to nieszczęśliwe błędne koło - prawiczek łysieje ze stresu że nie ma kobiety a jak wyłysieje to już tym bardziej żadna nie będzie go chciała.
    Dziewica w odróżnieniu od prawiczka ma nie tyle niską samoocenę co po prostu jest zakompleksiona. Wmawia sobie, świadomie oszukując samą siebie, że jest najlepsza, wyjątkowa, i że z "byle kim" nie będzie, a to jest tylko fałszywa przykrywka dla jej nieudanego życia osobistego a właściwie jego braku. Czasami usiłuje być na siłę nowoczesna i nazywa się dumnie "singielką z wyboru" usmiech.gif co już świadczy o kompletnej desperacji i strachu przed przyznaniem się do przegranego życia.
    Dziewica jak ma gust to może ubierać się nawet podobnie do normalnej dziewczyny, ale zawsze zdradzi ją chód i mimika. Normalna dziewczyna, niezależnie od tego czy idzie powoli i spokojnie, bez pośpiechu, czy gdzieś się spieszy, zawsze porusza się ze zautomatyzowaną gracją, takim kobiecym wdziękiem, pokazującym że ona chce się podobać, że faktycznie się komuś podoba i jest tego świadoma. To samo z wyrazem twarzy - nawet gdy normalna dziewczyna jest smutna/poważna/zamyślona, jest w jej minie coś szlachetnego, kobiecego, coś co czyni ją atrakcyjną. Krótko podsumowując: po twarzy oraz po chodzie można wyczuć u takiej dziewczyny jakąś radość życia, witalność, pozytywną energię, nawet paradoksalnie gdy ta dziewczyna akurat jest przygnębiona i ma gorszy nastrój. Dziewica praktycznie cały czas ma ten sam, na siłę smutny, tępy, podkreślam: TĘPY bo to słowo jest tu kluczowe, wyraz twarzy, pod którym próżno szukać jakiejś utajonej atrakcyjności, jedynie skrajne zakompleksienie. Analogicznie sprawa wygląda ze sposobem poruszania się: uwierzcie, na ulicy rozpoznam dziewicę z odległości kilkudziesięciu metrów, tego się nie da ukryć: dziewica porusza się ociężale (nawet gdy waży 50 kg), bez wdzięku, bez energii, po prostu sunie do przodu jak bydło, zwyczajnie przemieszcza się do przodu z punktu A do punktu B po określonej załóżmy prostej. Gdy dziewica bardzo się spieszy to teoretycznie traci na swojej wizualnej "ociężałości" i bardziej wtedy przypomina szczura uciekającego z zalanej toalety, nie zmienia to faktu że w żaden sposób nie ukryje typowego dla niej braku kobiecej gracji.
    Aż chciałoby się zapytać - dlaczego mimo wszystko te skrajnie nieatrakcyjne osoby się nie "zejdą" żeby przede wszystkim nie być same i mieć chociaż jakąś namiastkę życia osobistego. Wyjaśnienie też jest proste: prawiczki nawet by chcieli dziewicy bo z reguły mają dobre serce, poza tym czuliby się przy takiej pewniej a wiedzą że na związek z normalną dziewczyną i tak nie mają szans. Problemem jest to że dziewice w swoim zakompleksieniu wraz z wiekiem zawężają grono potencjalnych kandydatów, im są starsze tym bardziej narzekają jak to trudno znaleźć wartościowego faceta i wtedy odrzucają już nawet względnie atrakcyjnych facetów, nie mówiąc już o łysiejących prawiczkach, którzy oczywiście musieli odpaść we wcześniejszych "eliminacjach".
    To wszystko napisałem "na gorąco" bez żadnego merytorycznego przygotowania czy schematu działania. Jak widzicie, gdybym się przyłożył i jeszcze oparł swoje przygotowania o fachową literaturę, spokojnie mógłbym prowadzić wykłady na takie tematy usmiech.gif
  • gość 2017.03.21 [00:26]
    dawaj wiecej o prawiczach zobaczymy czy zgadniesz kim jestem usmiech.gif Ale jest sporo prawdy z tymi dziewicami , mam wiele kolezanek "singelek z wyboru" tam myslalem ze cos nie gra.
  • gość 2017.03.21 [01:12]
    Mi to przypomina ludzi z depresja bo też ją mam a dziewictwo czy prawictwo nie ma nic do rzeczy
  • gość 2017.03.21 [01:15]
    smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
    Długo nad tym myślałeś? Masakra, ale przynajmniej mnie rozbawiłeś na dobranoc..
  • gość 2017.03.21 [01:18]
    I od razu przychodzi mi do głowy moja koleżanka z pracy - przed 30-tką, chodzący seksapil. W każdym uśmiechu, poprawieniu włosów jest zaproszenie, tajemnica i seks. Jak idzie, to porusza biodrami w taki sposób, że nie ma faceta - młodego czy starego, żeby się nie obejrzał. Jak założy szpilki to już w ogóle. Wiecznie ma ze 3 absztyfikantów pod ręką.
    Jest dziewicą.
  • gość 2017.03.21 [10:05]
    Bylem prawiczkiem 25+ i nie miałam niskiej samooceny. Wręcz przeciwnie a kobiety do mnie lgnęły smiech.gif Po prostu mam znikome libido. Dużo większą przyjemność sprawiał mi rozwój zawodowy i rozwijanie pasji niż uganianie się za płcią przeciwną. Niestety lub stety los postawił na mojej drodze wspaniałą Kobietę która sama mnie poderwała i jakoś nie dałem rady jej się oprzeć smiech.gif Moje libido zostało "nareperowane".

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...