Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćfacet

Jakie cechy powinien miec prawdziwy facet wedlug was kobitki???

Polecane posty

Gość gośćfacet

Napiszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- umiesniony - seksowny - meski - przystojny - czuly, namietny - pracowity - opiekunczy - dzentelmen - goracy ah marzy mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozi en
dla mnie wazne jest aby: -zachowywal sie jak mezczyzna a nie jak obojniak np. nie pozwolil kobiecie dzwigac czegos ciezkiego zamiast pomoc dopiero wtedy gdy zostanie o to poproszony -znal sie na podstawowych meskich zajeciach np zmiana kola w samochodzie -powinien byc zaradny a nie ogladac sie na swoja kobiete ze zalatwi cos za niego -powinien wygladac jak mezczyzna a nie jakis odmieniec np spodnie rurki i rozowe buty wygladaja zalosnie a nie mesko. - nie musi zarabiac 3 razy tyle co ja ale musi miec chec do pracy a nie liczyc, ze kobieta go utrzyma. Brak powyzszych cech dyskwalifikuje faceta nawet jesli jest naieprzecietnie atrakcyjny wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwy mezczyzna 1/ szanuje kobiete, nie bije, nie obraza jej, nie zdradza 2/ radzi sobie sam w zyciu, pracuje a nie pasozytuje, nie jest mamisynkiem, nie jest leniem nie jest ciezarem rodziny 3/ nie ucieka od odpowiedzialnosci, pragnie slubu, dzieci 4/ rozwiazuje problemy, a nie udaje ze ich nie ma, przyznaje sie sam do bledow 5/ nie obraza sie, nie jest arogancki, cyniczny, butny, jest dojrzaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3/ nie ucieka od odpowiedzialnosci, pragnie slubu, dzieci x Co ma nie uciekanie od odpowiedzialności do pragnienia ślubu i dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cham pijak brudas bokser ja tak widze mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po takich wpisach jak gość dziś widać, że to kobieta po 30 pewnie nawet grubo po 30. Młode kobiety nie patrzą na to jak "szanuje kobiete, nie ucieka od odpowiedzialnosci, nie jest arogancki, cyniczny, butny, jest dojrzaly"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozi en
mlode kobiety albo szukaja sponsora albo wiaza sie z idiotami, z ktorymi kolo 30 tki biora rozwod. dlatego uwazam, ze ludzie "na powaznie" powinni sie wiazac wlasnie okolo 30-tki. sa juz dojrzali umyslowo, wyżyci, doswiadczeni ale jeszcze na tyle mlodzi aby zalozyc rodzine. i taki 30 latek ma juz jakies doswiadczenie (w zyciu, w lozku) i nie kusi go sprobowanie czegos nowego, bo w tym wieku juz wiele doswiadczyl w przeciwnienstwie do kilka lat mlodszych kolegow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćtak
musi mieć cechy kosmity ziemianie już mnie nie kręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie taki jaki preferuje większość moich koleżanek czyli "cham i buc byleby kasę miał" :O Dla mnie bardzo ważne jest,żeby mnie szanował, był opiekuńczy i czuły :) Przystojny też być nie musi- wystarczy,żeby swoim wyglądem nie straszył dzieci na placu zabaw :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinien byc inteligentny, zabawny, trochę niegrzeczny, opiekuńczy, odpowiedzialny, spontaniczny, honorowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inteligentny, niebanalny, przystojny, wysportowany, silny, odważny, utalentowany, konkretny, czasem dominujący, z fantazją i pasją w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeby kochal byl dobrym czlowiekiem, uczciwym i lojalnym wobec mnie i najblizszych. Z dobrym sercem. Jak moj ukochany. Najlepszy mezczyzna na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda z nas ma inny typ :) nie będę wymieniać swoich faworytów.. jestem zdania, że przede wszystkim powinien zapewniać mi poczucie bezpieczeństwa. nie tylko w wymiarze finansowym, ale przede wszystkim psychicznym. że będę czuła się dobrze, nie będę się obawiała nańczenia starego dziecka, że będzie na tyle dojrzaly, aby móc z nim isć przez życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×