Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem ładna ale przy kości i dlatego mężczyźni mają mnie gdzieś

Polecane posty

Gość gość

Wolą te chudy choćby nie były zbyt urodziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i słusznie. otyłość jest nie tylko nie zdrowa, ale stwarza problemy w życiu erotycznym. ja bym się bał, że taka tłusta kobieta zmiażdży mnie i w rezultacie zero przyjemności z seksu. poza tym chcę mieć dzieci, i nie wyobrażam sobie jeszcze większego potwora po porodzie. smutne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem otyła, mam lekką nadwagę (ważę 68 kg przy 164 cm wzrostu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To schudnij, skoro to tylko "lekka nadwaga", zamiast użalać się na niskich lotów forach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę chudnąć. Zależy mi na tym, żeby być akceptowana taka jaka jestem. Dziwię się, że faceci lecą na chudzielce o brzydkich gębach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy kości laski też miewają facetówi i to nie mniej od innych, dasz to pies weźmie tylko znajdź dobry target

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy tak serio ludziska ? Dziewczyna czuje się odrzucona, może skrzywdzona bo i tak bywa. Szuka jakiejś iskierki albo wsparcia, a Wy jej odpisujecie takie rzeczy ? Każdy ma prawo być takim jakim chce. Znam dwie pary gdzie mężczyźni są atletami i mają dziewczyny lekko otyłe. Wiadomo są granice otyłości i wtedy warto z tym walczyć, chociażby dla własnego lepszego samopoczucia. Jak masz śliczną buzię to prędzej czy później znajdzie się ktoś kto się Tobą zainteresuje. Tylko nie można tego wtedy zepsuć jakimiś głupimi paranojami, głównie kompleksami. Pamiętaj każdy facet lubi jakiś typ kobiety. Najważniejsze to nigdy nie wątp w siebie. Bądź uśmiechnięta i wesoła!!! Ja wierzę, że znajdzie się ktoś kto Ciebie polubi!!! Zawszę chętnie popiszę z Tobą i wesprę jeżeli będziesz miała taką ochotę! Pamietaj, wiara w siebie jest najważniejsza! A że ktoś lubi chude, takie prawo, każdy lubi co innego. A przecież pewnie każdy widział piękne dziewczyny przy grubych facetach i tak samo odwrotnie, przystojnych mężczyzn by otyłych dziewczynach :) nie słuchaj tych co obrażają, albo zostali porządnie skrzywdzeni w życiu, albo po prostu nudzi im się w domu. Głowa do góry !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam wiele troszkę za ciężkich dziewczyn i wiesz co? Nie jedna jest bardziej seksowna od tych szczuplejszych ;) Ja tam wolę mieć się do kogo przytulić niż przytulić się do kości. PS: Wygląd da się zmienić. Ważny jest charakter!!! Tego nie zmienisz ot tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mi się podobają kobiety z taką wagą marzę wręcz o takiej i nie odchudzaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z drugiej strony - tobie się podobają mężczyźni przy kości? Bo jeśli tak, to chyba nie ma problemu...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszna jesteś autorko;) Chcesz atrakcyjnego a sama jak wyglądasz? Tłusta kobieta jest wstrętny i ta twoja nadwaga wcale nie jest taka malutka, ja tyle wazylam w życiu tylko raz (wymiary te same) i brzydzilam się siebie okropnie, nic dziwnego ze miałam wtedy mało adoratorow. Sa faceci co leca na chude nie wazne czy ładne czy nie i są tacy co zaakceptują grubasa pod warunkiem ze ma piekna twarz i fajny charakter ewentualnie ma wysoką pozycję w społeczeństwie czytaj duży posag;) pretensje miej do siebie a nie do świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się takie kobiety przy kości bardzo podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty z odpowiedz powyżej -> dlaczego jesteś taka niemiła dla koleżanki? Świadczy to tylko o Twoich kompleksach i nienawiści do samej siebie. Pytająca Koleżanko, klucz w tym, że jeśli Lubisz Siebie, to i inni Cię polubią. Inni ludzie wyczuwają nasze emocje, energia którą emanujemy do nas wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gruba baba ma pretensje ze szczupli jej nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:05 - chętnie popiszę :) Podaj tylko maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mi szkodzi, proszę ;) kkarolkreft@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście napisałem: co mi szkodzi odnośnie podania publicznie maila < sprostowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko w jakim wieku jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie chodzi o to że jesteś przy kości ... Albo trafiasz na zwykłych dupków a takich jest wielu. Albo coś robisz źle, może się nie odpowiednio zachowujesz przy mężczyznach, rozmawiasz z mężczyzną a patrzysz w telefon ... Coś pewnie nie tak robisz skoro uważasz że mają cię gdzieś. Wygląd tu o niczym nie świadczy, znam przy kości kobiety które nie mogą się od mężczyzn odpędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mialam zamiaru byc niemila. Nienawiść do siebie ? No raczej nie ;) Po prostu napisałam co myślę. Taka jest prawda, że brzydkie do garów dla desperatow, a największe szanse mają jezeli mają posag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda, gó.. prawda. Wszystko zależy od tego kogo spotkasz na swojej drodze. Nie myśl tak , bo to jest nie miłe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ty się nie przejmuj wyglądasz kobieco a to wręcz pociąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tyle wazylam w życiu tylko raz (wymiary te same) i brzydzilam się siebie okropnie, trzeba było się zatłuc , bo może schudłaś , ale durna jesteś dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grubaski sa bardziej sexi i mniej skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda potwora znajdzie swojego adoratora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedni wolą chude drugie grubsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas wazyc max 54

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba przesadziłeś 58kg to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a piersi ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnas wazyc max 54 powinna? bo co? bo ty tak wolisz? to sobie kurna waż i 30 kilo jak lubisz a nie mów komuś jak ma zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×