Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem oburzona słowami Pawła Kukiza

Polecane posty

Gość gość

Sama jestem troszkę przy kości (132 kg/168cm, schudłam w tym roku już 8 kilo) i to SKANDAL, żeby poseł sugerował nieatrakcyjnej otyłej kobiecie, że marzy jej się gwałt przez imigrantów z bliskiego wchodu. Związek, małżeństwo i seks z miłości może i owszem (bo Arabowie są nieziemsko przystojnymi mężczyznami i doceniają kobietę za to jaka jest w środku a nie na zewnątrz jak Polacy). Domagam się pozwu sądowego i skazania tego hejtera i prymitywa na jakąś surową karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okultysta
Ty jesteś prymityw i Cię powinni skazać za głupotę i lewactwo. Ta 'biedna obrażona kobieta" chce zafundować Polsce to samo co dzieje się na Zachodzie Europy. "bo Arabowie są nieziemsko przystojnymi mężczyznami i doceniają kobietę za to jaka jest w środku a nie na zewnątrz jak Polacy)" X Hahahaha ... Widać, że tępota umysłowa. Poczytaj sobie, jak traktuje się u nich kobietę. Jak ścierę, śmiecia, lalkę do dymania i worek do bicia. Ona tam nie ma żadnych praw. Nawet je obrzezają, po to, by podczas seksu nie czuły przyjemności. Przyjeżdżają i co? Zbiorowe gwałty ... to rzeczywiście docenianie kobiety jak nie wiem co ... A jak jest biała, nie-muzułmanka. To dla nich w ogóle, gorzej jak zwierzę. To co z takimi kobietami robią to nawet ciężko opisać. Ale jak tak lubisz ciapatych to kto Ci broni - wyjeżdżaj do Niemiec. Ty przeżyjesz swoją "egzotyczną przygodę", a i Polska ziemia nie będzie musiała dźwigać takiej idiotki ^^ Wolność słowa mamy - facet powiedział to, co myśli i miał rację. Pewnie ktoś mnie tu o rasizm oskarży więc powiem na zaś. Lewacy, tacy jak Ty, to najgorsi rasiści, bo wy własnej rasy nienawidzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejterze wyżej, wiesz że mogę zgłosić twój wpis do prokuratury? Mowa nienawiści jest karalna, uważaj sobie, żeby czasem panowie Policjanci nie musieli zapukać do twoich drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okultysta
Uuu ... bardzo się boję ... To akurat nie hejt, tylko czysta prawda. Ale dla was lewaków to wszystko jedno. Wszystko co burzy wasz chory obraz świata, wykreowanego w waszych pustych głowach to mowa nienawiści i inne pierdoły. Wpoiliście sobie kilka słów zasłyszanych w TVN i powtarzacie jak mantrę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś spasiona i dla własnego zdrowia idź schudnąć, a nie wylewać żale za słuszną krytykę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegnij na policje naskarzyc na okultyste moze zgubisz kilka deko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem puszysta a nie "spasiona", to właśnie ten wasz hejt i mowa nienawiści. Mam problemy ze zdrowiem dlatego tyje, nie jem strasznie dużo tłustego, może słodyczy dużo ale od tego się nie tyje, tylko od tłustych dań. Odwalcie się ode mnie okej? Niedługo taka hołota co to obraża każdego jak wy będzie siedziała w więzieniach. TOLERANCJA!!! PRECZ Z RASIZMEM, KSENOFOBIOM, SEKSIZMEM i DYSKRYMINACJĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrzuc najpierw 80 kilo to pogadamy spaslaczko :D :D jak mozna tyle wazyc nie pirdol ze az tyle przytylas przez chorobe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozg jej tez przytyl :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaa jasne malo jesz :D Zaloze sie ,ze wyzerasz nawet psu z michy jak nikt nie patrzy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okultysta
Tolerancja, dla ludzi którzy nie mają żadnej tolerancji. Zabijanie, gwałcenie, tylko za to że ktoś wierzy w coś innego i ma inny kolor skóry. Ich mamy tolerować twoim zdaniem. W takim razie ty jesteś okropnym hejtofobem, bo nie masz do mnie tolerancji. I zgodnie z twoją lewacką logiką, powinni cię zamknąć za rasizm. A słyszałaś , o muzułmańskim gangu z Rotterdamu - blisko 1,5 tysiąca młodych dziewczyn, gwałconych grupowo. O dziewczynie 17-letniej, zgwałconej i spalonej żywcem. Gdzie tu widzisz, ten ich szacunek do kobiet. Poczytaj trochę (jeśli potrafisz), a nie wypisujesz takie brednie. A to, że jesteś gruba i ktoś Ci mówi, że jesteś gruba to, to jest twoim zdaniem nienawiść? W takim razie co? Łysemu nie można powiedzieć, że nie ma włosów bo to będzie mowa nienawiści tak? Naprawę, polecam dietę- ser gouda, dorsz, kefiry, maślanki. Zawierają dużo jodu. Bo niedobór jodu skutkuje kretynizmem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu jakaś moderacja? Obrażono mnie tutaj już kilka razy, a wpisy nie zostały usunięte a osoby piszące obraźliwe komentarze zablokowane. Czy administracja tej strony naprawdę chcę mieć problemy z prokuraturą (nie wspominając o autorach nienawistnych treści)??? Co to ma być za samowolka? Miarka zaczyna się przebierać a ja nie jestem kobietą która puszcza słowa na wiatr. A ty Panie okultysto puknij się w czoło bo kłamstwa i fałszerstwa które szerzysz nie trafią do uszu LOGICZNEGO i INTELIGENTNEGO CZŁOWIEKA. Gwałty się zdarzają i według statystyk 99,71% gwałtów w Europie dokonują biali mężczyźni. Zatkało? Takie są fakty, a uchodźcom NALEŻY pomóc, bo są POSZKODOWANI w wojnie. Nie masz serca? Uciekają w walce o życie, my cywilizaowani ludzie powinniśmy dać im pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okultysta, brawo za odwagę bo mówienie prawdy zaczyna być przestępstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto skąd Ty masz te dane statystyczne??? Myślę ze to prowokacja twoje wypowiedzi i to słaba na dodatek.. bo mam nadzieję że nikt realnie patrzący i myślący nie pisalby takich niedorzeczności. Z cukru się nie tyje?? Proszę poszerzyć swoje horyzonty w kwestii zasad żywienia i tudzież innych bardzo ważnych; ) I proszę zachować kulturę wypowiedzi. Dziękuję :) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dane statystyczne GUS-u, poczytaj sobie pana Piotra Szumlewicza, on dużo dostarcza danych, bo ma znajomości na całym świecie. Na zachodzie jest szanowanym i uważamy ekspertem, więc dzielą się z nim informacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okultysta
"Gwałty się zdarzają i według statystyk 99,71% gwałtów w Europie dokonują biali mężczyźni. Zatkało? " Bynajmniej. Może ktoś, kto się tym nie interesuje, dałby się oszukać, ale źle trafiłaś. Spójrzmy na Szwecję, która po otworzeniu się na tych "biednych uchodźców" uciekających przed wojną po uprzednim porzuceniu, tudzież sprzedaniu swoich kobiet i dzieci, stanęła na haniebnym, drugim miejscu pod względem gwałtów. 77% Gwałtów w Szwecji jest popełniane przez muzułmanów. A jest ich tam mniej niż 1/4. Zadanie z matematyki: Oblicz, jak zmieniłaby się % statystyka gwałtów, jeśli muzułmanie stanowiliby 50% ludności Szwecji. ( 2pkt. ) http://www.fronda.pl/a/wiecej-muzulmanow-to-wiecej-g***tow-takie-sa-fakty,56679.html Poza tym, w większości są to gwałty zbiorowe, nie rzadko na nieletnich 12-15 letnich dziewczętach. To się u nich nazywa: taharush U nas bawimy się w berka, chowanego, albo gramy na kompie. A oni "bawią się" w gwałcenie kobiet i dzieci. Jak to mówią: "Co kraj to obyczaj". Choć tu wypadałoby zmienić to na: "Jaki kraj, taki obyczaj".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okultysta
Poza tym, uciekają przed wojną ... serio? Większość z nich jest z krajów, gdzie wojny wcale nie ma. Poza tym, ktoś kto ucieka przed wojną, ratuje życie powinien być wdzięczny za pomoc. A nie atakować, obrażań i niszczyć kraj, który go uratował. A oni co robią? Burdy na ulicach, roszczenia, marsze w stylu: "Pójdziecie do piekła, nienawidzimy Was" https://www.youtube.com/watch?v=b2nlIfn8tNA Mieszkają w 3-gwiazdkowych hotelach, za pieniądze podatników i narzekają. Bo to złe warunki. Bo u siebie, w kraju ponoć owładniętym wojnom mieli lepsze. Skoro tak, to po jaka cholerę się tu pchają. Tu trzeba być ślepym i głuchym, albo być skrajnym idiotą, żeby nie widzieć, że oni nie przychodzą tu, żeby ocalić swoje życie, tylko żeby zabrać Nam nasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Ty z taka waga dojdziesz do prokuratury ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prokurator Generalny
W związku ze zgłoszeniem, zawiadamiam Państwa, iż poczyniłem już odpowiednie kroki prawne, celem namierzenia i późniejszego ukarania użytkowników, którzy w stosunku do Pani autorki tematu, kierowali obelgi. Proszę spodziewać się w przyszłym tygodniu wezwań na złożenie zeznań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okultysta
Nie strasz nie strasz bo się ( wiesz co ) ^^ https://pl.wikipedia.org/wiki/Prokuratura_w_Polsce#Prokurator_Generalny Tutaj czym zajmuje się Prokurator Generalny ^^ Było sprawdzić, zanim się pod niego podszyłaś. Szkoda, że nie pod Prezydenta, albo lepiej, pod Papieża- żeby ekskomunikę nałożył. Ale, skoro grozisz prawem, cóż ... ]:-> Art. 190a ( stalking ) § 2. Tej samej karze podlega, kto, podszywając się pod inną osobę, wykorzystuje jej wizerunek lub inne jej dane osobowe w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej. W tym wypadku, podszywasz się pod Andrzeja Seremeta, który to w Polsce pełni funkcję Prokuratora Generalnego. https://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Seremet I widzisz, nie muszę się uciekać do kłamstw, manipulacji czy podszywania, żeby wygrać. Zwyczajną wiedzą i rozumem Cię pokonam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×