Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Trojkowitsch

Kaczyński rozdupcył radiową Trójkę

Polecane posty

Gość Trojkowitsch

pracuje tam jeszcze parę osób z kultowej ekipy ale liczba miernot jakie tam teraz nadają powala. Brzydkimi głosami straszą nas czytając byle jakie kwestie. Załamka. Trójka działałą jakieś czterdzieści parę lat i teraz szlag ją trafił za sprawą "dobrej zmiany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale trójka od lat to towarzystwo wzajemnego lizania się po ku....ch.N a czele z grubasem Mannem i królem nudziarzy "Niedzwiedziem ". Mam wrażenie że dla nich muzyka skończyła się w latach 80 -tych, i taką tezę lansują słuchaczom.Bardzo dobrze że parę z tych osób pogoniono. A co to nie można od kiedy etaty w publicznej tv i radiu są dożywotnie. Mam dość biadolenia nad losem tadli, lisa czy innych kraśków. Jak normalni ludzie tracą pracę po nawet 20- latach pracy w jednym miejscu to jakoś nikt nad nimi nie płakał i nie płacze. To dlaczego ma nas wzruszać los nadętych pseudogwiazd odciągniętych od koryta z "warszawki". Tam napewno łatwiej o pracę niż w Mielcu, Przemyślu czy Opolu. Jak by co zawsze mogą dać ogłoszenie na roksie (jak nie mają za co żyć - rzekomo)a nuż ktoś się skusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie słucham trójki ze względu na Annę Gacek która ma problemy z wymową a pracuje w radiu to dla mnie przechodzi pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pryszczate szczyle nie czują Trójki one wolą na marsze nacjonalistów chodzić i hejtować a czasem hajlować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurrrfa... " z manem i nudziarzem niedźwiedziem.." . Jesli to pis-owska poprawność wyzwala takie cudowne przemyslenia to faktycznie ciężko bedzie z tym krajem. Wymieniłeś dwóch najbardziej zasłuzonych dziennikarzy muzycznych wszech czasów i nazwałeś / aś ich nudziarzami. Ale trezba być tepą pizdą żeby na cos takiego wpaść nawet bezwiednie ;) Massakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pod rzadami jethon trojka zaszla na psy, bo sie spolitycyzowala i niech o profilu politycznym tej stacji swiadczy to, ze ta pani dzis jest aktywna dzialaczka kod i wprost, bez obciachu wspierala poprzedniego prezydenta w wyborach. Niestety trojke zepsula polityka... ale nie ta obecna. Ta poprostu jej nie naprawia. Mann jest ok, ale niedzwiedzki dla mnie to porazka, ktora nie idzie do przodu, i zostala mentalnie w prlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłby większy obciach gdyby wspierała "dobra zmianę", która unicestwia polska kulturę ? x Nie zgadzam się z Twoja opinią nt niedźwiedzia. Słuchałem wielu jego audycji i list muzycznych w których wykazywał ogromnę wiedzę nt współczesnej muzyki. Ale zaznaczam Muzyki przez duże M. Oczywiście wg niego. To jest spory autorytet w tej dziedzinie i jeszcze długo bedzie. Problem w tym (byc może) że jest nieprzychylny "dobrej zmianie". Każdy ma prawo do poglądów. Ja się nimi utożsamiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez będę bronić Niedźwiedzia. za sam jego głos chociażby. ale jestem rozczarowana czemu zniknęła niedzielna audycja o północy "seks nasz powszedni", jedna z ciekawszych wg mnie, ubolewam. tak samo co się dzieje z sobotnia Strefa Rock n Rolla wolna od Angola? i czemu w piątek o23 wpuszczają zamykająca ! M. Brodke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×