Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kiedyś odrzucałam facetów, a teraz jestem starą panną z kotem...

Polecane posty

Gość gość

trzydziestka się zbliża i pewnie już nikogo nie poznam :( szukałam ideału i zostałam sama jak palec. eh, upiję się dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, ale to oznacza, że faceci startowali :) a skoro jeszcze nie masz 30, to spokojnie możesz jeszcze jakiegoś złowić. No i masz kota, to wypij za jego jaśnie puszystość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
startowali, ale zawsze jakoś nie ci odpowiedni. mam dzis dola... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się być wiecznie radosnym, spytaj kota, potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię że kogoś znajdziesz bo ty nadal będziesz szukać ideału i będziesz miała wymagania z kosmosu, a znaleźć odpowiedniego faceta w podobnym wieku bez przeszłości nie łatwo, z tego względu że tacy wolą młodsze. Wczoraj na forum napisała tu jakaś dziewczyna która ma faceta po socjologi że zasługuje na kogoś lepszego, założę się że też ją czeka przyszłość z kotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z drugiej strony bez sensu być nieszczęśliwą w związku z nieodpowiednią osobą, to już chyba wolę kota. po prostu bywają ciężkie dni w samotności jak i w związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie poznalyscie swoich facetów? ja duzo się udzielam spolecznie i dalej nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy z tym KOTEM do jasnej chooolery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonn
Nie jesteś sama :) ja akurat jestem facetem i też się nie powiodło ani z karierą, ani z dziewczyną. Narazie wegetuję ha ha. Może odmieni się kiedyś los.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej być starą panną z kotem, niż mieć męża idiotę. Młoda jeszcze jesteś, na pewno znajdziesz jeszcze swoją połówkę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagłaszcze tego kota na śmierć, jak jeszcze dłużej będzie czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bzdury gadasz laska! nie jestes sama, bo odrzucalas facetow, kazda z nas odrzucala ;) sama mozesz byc dlatego, ze czujesz sie zrezygnowana, spuscilas nos na kwinte i prezentujesz sie pesymistycznie. jest srodek lata, usmiechnij sie! :) sa ludzie ktorzy sie poznali w twoim albo pozniejszym wieku i dopiero wtedy zrozumieli, co znaczy byc szczesliwymi. takze nie smec i zyj pelnia zycia, a pan idealny sam sie znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez sensu być nieszczęśliwą w związku z nieodpowiednią osobą x A skąd wiesz, że to byli nieodpowiedni faceci skoro z żadnym nie byłaś? Ocenianie kogoś na pierwszy rzut oka bardzo często bywa mylne, a szukanie ideału który nie istnieje i który ma się w chorej główce to po prostu głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćszarik
I kot ci w d**e! Etatowa kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A skąd wiesz, że to byli nieodpowiedni faceci skoro z żadnym nie byłaś? Ocenianie kogoś na pierwszy rzut oka bardzo często bywa mylne, a szukanie ideału który nie istnieje i który ma się w chorej główce to po prostu głupota. " X wyzywasz autorke od chorej i glupiej bo nie znalazla pasujacego dla siebie chlopaka? i kto tu ma chora glowke? musisz byc bardzo smutna i sfrustrowana ze takie rzeczy wypisujesz do zdolowanych osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kot czarny albo blondynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćonn może zostawisz jakiś namiar na siebie? ;) x ŻabAlka no dzięki za dobre słowo, ale dzis po prostu jest taki dzień, ze nie umiem myśleć pozytywnie. niedawno moja przyjaciółka urodziła wymarzonego synka a u mnie nadal nic... a czas mija , zegar tyka :( x gość czy byłam głupia nie próbując być na siłę z facetami, którzy mi się nie podobali? miałam zmuszać się do bycia z kimś kto mnie nie fascynował i nie pociągał? nie umiem tak, czułabym się jak prostytutka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak d****** byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz wiedziec jakiego szukasz i to dokladnie opisac , i nie watpic wtedy sam sie zjawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze tu jakis na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem autorko, kazdy ma slabsze dni. przytulam na pocieszenie i nie pij za duzo, zeby twoj ideal nie znalazl cie nawalonej pod sklepem z powodu uzaleznienia od alko :P chociaz moze bedzie pracowal w AA i jakos sie ulozy :D ok, zartuje, nie pij za duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala butteleczka nikomu nie zaszkodzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy się na wygląd tylko lecisz? Jeśli przez prawie 30 lat żaden facet ci się nie spodobał, to ty dobra jesteś :) Ale najwidoczniej pisany jest ci kot i staropanieństwo, bo jeszcze ze 2-3 lata i na rodzinę będzie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na brzydkiego zawsze bedzie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby móc poznać ideał sama musisz być idealna, zakładam że jesteś przeciętna z urody, więc co najwyżej na przeciętniaka możesz liczyć, taka prawda. Faceci przystojni i ogarnięci mogą przebierać w kobietach jak w ulęgałkach i raczej nie zainteresują się 30-latką z kotem topiącą smutki w alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie będę za dużo pila, tylko jedno wino mam ;) nie leciałam na wygląd tylko , ale wygląd jest ważny. na pieniądze miałam lecieć? sorry ale facet musi mi się podobać z charakteru i wyglądu. nie mogłabym iść do łóżka z kimś kogo nie pragnę i kto mnie nie pociąga. może ty możesz, good 4 u, zawsze dorobisz pod latarnią w razie czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ja cię obraziłam? Po prostu stwierdziłam fakt, że liczy się dla ciebie pierwsze wrażenie (wygląd) i musisz mieć cholernie wysokie wymagania, skoro przez taki okres czasu żaden facet ci się nie spodobał. Zauważ że większość związków nie zaczyna się od... o ten mi się podoba, to go poznam i z nim będę. Tylko zaczyna się od zwykłej znajomości kiedy żadna ze stron nie myśli i nie zakłada z góry związku, a z czasem między ludźmi pojawia się uczucie i pożądanie, osoba która była dla ciebie przeciętna, po jakimś czasie może stać się najpiękniejsza na świecie, bo zmienia się twój punkt widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:33 dobrze gadasz, musisz byc facetem zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą, tylko moja siostra jest jak autorka... widząc faceta który jej się podoba od razu myśli o związku i faktycznie przez rok jest szczęśliwa i zakochana, a potem z dnia na dzień zakochanie jej mija i szuka dalej i tak średnio co 1,5 roku ma innego faceta, bo leci tylko na ich wygląd, a to się szybko nudzi i niewiele ma wspólnego z prawdziwym uczuciem. Ja z kolei jestem od 5 lat zakochana z wzajemnością w facecie, którego nie lubiłam na początku, a on nie lubił mnie, ale coś się stało i zaiskrzyło po czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaden ci sie nie podobal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×