Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ktora ze mna popisze???w ten piatkowy samotny wieczor...

Polecane posty

Gość gość

Fajnie by bylo pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chcesz pogadac czy popisac?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wolisz ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie popisac:D tylko o czym....? hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym chcesz :) jak chcesz to mozesz pytac :) byleby zbic ten smutek samotnosci :p wiem ze tutaj ciezko mowic o konkretach wiec moze zdecydujesz sie na jakis priv ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
priv? niestety....;) jestes na forum ogólnodostepnym i raczej wątpliwej jakości, ale skoro już...to pisz tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samotny i smutny? od zawsze, czy tylko teraz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, nie wiem nawet czy jesteś ON czy Ona...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dluzszego czsu samotny przezywajacy smutne samotne wieczory z powodu poprostu braku otworzenia buzi do kogos :( tylko chce ten czas spedzic na rozmowie z kims...z kimkolwiek :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem autor...czyli on :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec On:) smutne to, ze nie masz z kim pogadac, chociaz mało prawdopodobne w dzisiejszych czasach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo...rozesmiałeś sie, czyli nie jest tak zle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety tak juz jest :( kazdy ma swoje sprawy,dazy do swoich celow...nie mowie ze wszystkie wieczory sa takie ale prwie99 % niestety tak...tak bardzo by sie chcialo z kims pogadac poprostu a tu nie ma z kim bo kazdy ma cos...ehhh nie jest latwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ano
dla identyfikacji:D pogadać z kimkolwiek....no to juz wyglada na desperację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy to obie jestescie dziewczyny sadzac po stylu pisania :p???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ano
a Ty nie masz swoich spraw? wiesz....wiele zależy od nas samych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moze i masz racje...jednak kazdy czlowiek potrzebuje kontaktu z kims by pogadac jak mu jest zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ano
nie wykluczam takiej mozliwości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ano
ja jestem kobieta i to pewne, ale z kim piszę......to juz pewnosci nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwosci jest wiele ale kednak zalezy to od tego czy dwie osoby potrafia je sobie stworzyc by powstaly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc ano piszesz z facetem :) i to jest w 100% i to ponoc bardzo meskim opierajac sie na opiniach innych osob plci zenskiej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ano
oszsz....zarozumialy:D to czemu samotny?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zarozumialy poprostu chce bys wiedziala z kom masz do czynienia ;) sorry...to nie moje opinie :p nie nazekam na zainteresowanie ze strony kobiet ale nie oznacza to ze akurat te musza mnie interesowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gość
można się interesować bezinteresownie (dołączam się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ano
a to juz cos wiem:D a jakie kobiety Ciebie interesują? masz pełną swobodę....wyliczaj zalety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coz...jak dla mnie aby byla zadbana.Musi byc zaradna gdyz jako facet ale przedewszystkim czlowiek nie jestem moze doskonaly...nie.,.raczej nie...tez popelniam bledy i nie znam sie na wszystkim.Ale wazne by kobieta potrafika sorawic by mnie nakierowac na konkretny tor bym zaczal dzialac calym soba.Do tego by chciala rozmawiac i zebysmy byli wyrozumiali dla siebie.Nie owijajac w bawelne nigdzie nie jest idealnie ale wazny jest kompromis jak trzeba.I zeby byka za mna w 100% bez wzgledu na wszystko bo ja za nia bede ;)by mnie wspierala w moich pomyslach i miala wlasne aspiracje w ktorych ja bede mial radosc pomagac jej...izeby sobie wieczorkami spedzac czas razem lezac przytuleni na sofie przed telewizorem i nie wazne co w nim leci...wazne by czuc bliskosc tej drugiej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I zeby sobie wieczorkiem razem wypic winko o byc tylko dla siebie...tak jakby caly swiat nie istnial.Zeby nie leciala na kase a byla w tym budowaniu calego wlasnego swiata od podstaw i byla zawsze oparciem dla mnke w ciezszych chwilach,Taka ktora by byka lojalna wzgledem mnke i nie bala sie rozmawiac o niczym.By byka szczera i wierna i otwarta na moje pomysly i wspierala mnie w nich...ja to wszystko moge zaoferowac jej z mojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona gość
Cytuję kawałek twojej wypowiedzi: "gość dziś Ale wazne by kobieta potrafika sorawic by mnie nakierowac na konkretny tor bym zaczal dzialac calym soba." X X Tzn że co? Potrzebujesz niani czy mamuśki? Bez obrazy ale zdanie mnie ubodło. Nie chciałabymm faceta którego za zadanie JA miałabym nakierowywać żeby ON (Bóg i Stwórca mojej biedniutkiej, nic nie znaczącej egzystencji-sarkastycznie mówiąc), mógł się rozwijać?! Uważam że jako dojrzały emocjonalnie facet, sam możesz się kierować? Kibicowanie wybranki, to zupełnie odrębna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ano
nooo ...pieknie:) spodziewałam sie wygórowanych wymagan;) w takim razie jestem o Ciebie spokojna, znajdziesz Ją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ano
Gosc ona, to zdanie tez mnie zastanowiło, ale kładę to na karb młodego wieku (tak podejrzewam) i złego sprecyzowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×