Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 32 lata i nigdy nie byłem w żadnym zwiazku...kobiety są żenujące

Polecane posty

Gość gość

Uważam ze to strata czasu kobiety są żenująco głupie i płytkie az strach pomyśleć o związku z Polkami /igdy nie spotkałem kobiety która mogła by mnie urzec swoja osobowością.w sumie wiem że to nie normalne ale mam to gdzieś nie jestem stereotypowym Polakiem Biedakiem mam swoje Ideały nie twierdze że kobieta musi byc idealna ale musi miec odorobine rozumu i oleju w głowie. Polki chyba są dla Mnie spalone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan US
Dla mnie tak samo polki to idiotki ahhhh dobrze że wyjechałem z tego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeszcze nie spotkales mnie :) Jestem inteligentna, z poczuciem humoru, nie marudze. Mam pare fajnych hobby, lubie podroze. Ja za to nie spotkalam fajnego mezczyzny bo chyba same dupki zostaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no same dupki zostały warto wyjechać do Dubaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stereotypowy "Polak Biedak" nie potrafi używać znaków interpunkcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To samo można by powiedzieć o facetach. Sami sobie jesteście winni. Chcecie mieć kobietę która wygląda jak miss, jest samowystarczalna, i mądra ale nie za mądra, żeby przypadkiem waszego ego nie pomniejszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hłehłehłehł
Masz 32 lata i nie odpowiada ci coś, co masz pod nosem, więc chyba oczywiste jest to, co mógłbyś zrobić? Tak, to właśnie to! Należy o tym napisać na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Polka i wiele osob mi mowi ze nigdy nie spotkali takiej dziewczyny jak ja :) Poza tym nie mam typowej polskiej mentalnosci gdyz jestem z Poznania, tylko bardziej niemiecka, porzadek i rownouprawnienie, poza tym mam poczucie humoru, wiele zainteresowan, niektore sa nietypowe, duzo do powiedzenia i wiele pomyslow na spedzanie czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Acha, ja również nie jestem typową Polką, ponieważ mieszkam przy granicy kraju, a moi przodkowie z 6 pokolenia wstecz pochodzą zza granicy :D Jestem mądra, oczytana i promieniuje osobowością. Rozum aż wylewa mi się uszami, więc moją jedyną wadą jest konieczność regularnego zmywania tego kipiejącego oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwiązania są dwa: 1. jesteś gejem i pora przyznać się samemu sobie 2. jesteś mizoginem, a to można przepracować z psychologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że gość który tak krytykuje nasze Polki ma jedną miłość renie grabowską, pełno jest różnych dziewczyn, trzeba poszukać i nie znajdziesz ich w pubie, i nie wyrwiesz na swoją furę i tekst typu postawie ci drinka mała, bo z tego co napisałeś to wnioskuje że takim burakiem jesteś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przykro mi ale jak juz pisałem nie jestem stereotypowym Polakiem wiec Mizoginia odpada tak samo jak homoseksualizm gdybym byl gejem to juz dawno e.. zreszta nie ważne Niemców nie cierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drinków nie stawiam d**y laseczka nie wożę nie jestem dupkiem co prawda nie nalezę do typu miłych facetów.wizyta u psychologa zartujesz ? nie chce żeby psycholog skonczył z okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przyszedłeś się na to pożalić KOBIETOM na kobiecym forum :D o rany koleś, przekroczyłeś już chyba nawet granice bycia żenującym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CappuccettoRosso fajnie fajnie ale ta róznica wieku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ja sie nie żale ja mam nadzieje że kobiety sie zmienia jak mawial Albert Einstein zawsze jest nadzieja ze kobiety zmienia sie w istoty ludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez jak wy tyracie na zachodzie fizycznie to żadna rodowita mieszkanka kraju, w którym tyracie nawet nie splunie na was, jestescie dla nich zwykłą hołotą, tania siłą roboczą, to tak jakby Polki brały za mężów pijaków z Ukrainy, którzy przyjezdzają tu na budowy i mieszkaja po 4 w jednym "pokoju". Tak samo wy tam na zachodzie czyszcząc kible czy nosząc jakieś paki na magazynach. Hołocie sie w głowach poprzestawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieciekawaosobowosc
Polakiem biedakiem...nie jesteś i widzisz oceniasz ludzi wg ilośc****eniędzy a szukasz podobno głębi,masz ideały ja też i nie mają nic wspólnego z kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CappuccettoRosso mhm no ok z chęcią poznam twoje zainteresowania chyba możemy popisać jeśli chciałabyś ? oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze to malo mam czasu zeby tu pisac :) moge zostawic gg 42477073 lubie szybko odpisywac mail ok ale trzeba dlugo czekac na odp :) ale nic na siłe pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CappuccettoRosso tylko ze nie jestem Blondynem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mhm chciałem jeszcze dzisiaj z kimś porozmawiać ale widzę że nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lukasz151983@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) chyba sobie żartowałaś a ja chciałbym Cie poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, co piszesz autorze: cyt. "co prawda nie nalezę do typu miłych facetów.wizyta u psychologa zartujesz ? nie chce żeby psycholog skonczył z okna" mówi samo za siebie, więc nie dziw się, że żadna fajna cię nie chce, bo nie chce pewnie skoczyć z okna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cappuccetto ma jakieś rozdwojenie jaźni, najpierw chce pisać do ludzi a potem udaje, że jej nie ma:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×