Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 32 lata i nigdy nie byłem w żadnym zwiazku...kobiety są żenujące

Polecane posty

Gość gość
czy moge liczyc na rozmowe z toba dzisaj czy to nie problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CappuccettoRosso dzisaj o 20 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, co piszesz autorze: cyt. "co prawda nie nalezę do typu miłych facetów.wizyta u psychologa zartujesz ? nie chce żeby psycholog skonczył z okna" mówi samo za siebie, więc nie dziw się, że żadna fajna cię nie chce, bo nie chce pewnie skoczyć z okna... psycholog i tak juz ma duzo problemow i należy do grupy ludzi obciążonych psychicznie a jesli nie wiesz co to czarny humor nie pisz bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze jak chcesz napisać do Kapucynowej to nie pisz w tym wątku, ale odzywaj się w każdym kolejnych wątkach w których ona napisze z przypomnieniem o sobie i waszej umowie. Użyj trochę wyobraźni, nie musisz dziękować za radę, ale polecam spróbować a nie tutaj pisać w eter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćM
Widzę, że autor porzucony więc będę robić za jego adwokata i przypominać o nim CR w różnych wątkach;) W końcu co to ma być, ktoś się umawia, że napisze i bezczelnie zlewa? Nie rzucać słów na wiatr i nie wkręcać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chamówa, tak umawiać się z kimś i totalnie zlewać jak się nie chciało z nikim pisać to po co łazić po wątkach i mówić coś innego? faktycznie jakieś rozdwojenie jaźni, albo kolejna jepnięta p***a. żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie przepraszam wiem ze mialem byc o 20 ale mialem wykopaliska nad rzeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za wszelkie nieporozumienia :( Ja myslalam ze z tym zwiazkiem to dla smiechu a nie na serio :) Poza tym nie wiedzialam jak tu wrocic :( Stukroc przepraszam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i musialem tez cos zalatwic w moim zyciu na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mi nie chodzi o zwiazek chcialem z kims pogadac trudno mówic o zwiazku skoro cie nie znam prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj soebie siaba z tym niudacznikiem placzacym .Sprawdz szafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak mam lukasz.jan83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. Nie polecam wam pisać tutaj, bo ciąle ktoś się będzie wpierniczał. Lepiej jak już to mailowo z prywatami, Cappuccetto ma mail autora więc może teraz wysłać swój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i prosze cie nie mów mi o zwiazku jakis czas temu zakonczylem pewna znajomosc z pewna kobieta :D i czuje sie znacznie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cappuccetto ja jestem szatynem daj sobie spokoj z tym nieudacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cappuccetto daj jakis namiar to prawdziwy facet do ciebie napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie chcesz pisac z kims kto majac 32 lata nie byl w zwiazku xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim trzeba być desperatem żeby szukać na kafe:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cappuccetto ale szczerze powiem Ci (jako osoba, która siedzi na tym forum długo), że wybrałaś chyba najgorsze z możliwych miejsce do poznawania facetów. Większość płci męskiej tutaj ma poważne problemy z sobą, albo zostali wywaleni z męskich for, nie wiem i chyba każda kafeterianka Ci to potwierdzi. Zresztą wkrótce sama zobaczysz, bo trzeba by być naprawdę ślepym, żeby tego nie zauważyć. Jeżeli chcesz poznać normalniejszych ludzi to wybierz portale randkowe, tam będziesz miała do wyboru do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie taki jeden pisał stąd, kłamał i z wiekiem i ze swoim stanem, tzn. nie był wolny tylko szukał odskoczni od żony i dzieci, sama to odkryłam, inna dziewczyna miała podobny przypadek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja tutaj nie szukam facetow :( Sama widzie ile tutaj jest psycholi i agresorow ktorzy wyzywaja o byle co jak na przyklad wyrazenie wlasnej opini na jakis temat...Jestem tutaj dla smiechu :) Przypadkowo znalazlam to strone z koleznaka i przyznaje..Nigdy bym sie nie spodziewala ze ludzie moga byc tacy jak tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako twoja rówieśniczka też z wlkp:p polecam ci badoo, o ile jeszcze nie znasz. To prawdziwy skarbiec znajomości a tutaj też nie polecam, bo znam kafeterian chłopaków zbyt dobrze.....niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym wole spotkac kogos w realu niz przez neta ;) Wczoraj jakas pani na mnie nakrzyczala bo sie nie chcialam z kims stad umowic na przyklad :p Ahahahah :D Mam wielu kolegow i kazdy z nich moglby w przyszlosci stac sie kims wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to sorka, bo odniosłam wrażenie jak pisałaś w różnych wątkach do tych prawiczków, że jednak szukasz i szczerze to byłam w szoku, pewnie nie tylko ja:p ale wzięłam to że jesteś tutaj nowa, bo żadna stała bywalczyni kafe by się nie pokusiła na rozmowy z nimi. Zwłaszcza, że w jednej rozmowie może być miły a za chwilę cię zwyzywa pewnie dlatego nie siedzą na innych forach, bo wywaleni. A tutaj nie pilnuje moderacja jak w innych miejscach i robią co chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×