Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 32 lata i nigdy nie byłem w żadnym zwiazku...kobiety są żenujące

Polecane posty

Potwierdzam, masz wakacje to wpadaj na badoo:) Tam nie koniecznie trzeba poznawać facetów, chociaż są ich tłumy chętnych i jeden fajniejszy, przystojniejszy od drugiego:p, ale poznasz masę znajomych w podobnym wieku i co najważniejsze normalnych, a nie jakichś samych frustratów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ten typ to jakis desperat xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CappuccettoRosso dziś Poza tym wole spotkac kogos w realu niz przez neta oczko.gif Wczoraj jakas pani na mnie nakrzyczala bo sie nie chcialam z kims stad umowic na przyklad jezyk.gif Ahahahah smiech.gif Mam wielu kolegow i kazdy z nich moglby w przyszlosci stac sie kims wiecej usmiech.gif To nie pani tylko ten koles walill z 2 kont a ty dalas mu prywatny namiar xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałem podkreslic ze moze i jestem desperatem fakt kilka razy przebieglem na czerwonym swietle ale na nic nie licze :) rozmowa tutaj nie jest zobowiazujaca z moim trudnym ciezkim chatakterem ciezko zyc nie bede oceniac innych wiec i niech nikt mnie nie ocenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrywajac 16latki napewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo to jak od razu czterech to po jednym tygodniu będzie chyba ze 40, po dwóch osiemdziesiąt itd. :D portale społecznościowe, randkowe mają to do siebie, że jak zarejestruje się tam ładna dziewczyna to już przepadła, ale dla niej w pozytywnym sensie. w sensie takim, że przestaje się skupiać na jednym chłopaku bo przychodzą non stop kolejni, zmieniają się jak migawki w aparacie ;) wiem bo piszę z własnego doświadczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako stała bywalczyni badoo i tym podobnych dodam coś od siebie: wiadomo, że faceci często tam mijają się z prawdą, koloryzują, najbardziej trzeba uważać na profile bez zdjęcia. To nieprawda, że wstydzą się w pracy czy przed znajomymi, to wszystko bzdury. Każdy którego poznałam ukrywający zdjęcie ukrywał się przed żoną, dziewczyną lub w ogóle rodziną i dziećmi, nie chciał być odkryty i chciał najlepiej lecieć na kilka frontów. Im ktoś bardziej koloryzuje lub pisze dłuższe wiadomości, tym niestety zazwyczaj był brzydszy (bo musiał nadrabiać braki w porównaniu do przystojnej konkurencji). Przystojnym facetom wystarczy kilka zdań i dziewczyna odpisze, brzydki musi produkować się, wymyślać wypracowanie, w 99% tak to działa. Życzę dobrej zabawy, tylko uwaga - to uzależnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kłamią jeszcze na temat wieku i wzrostu, to też trzeba samemu ocenić a nie patrzeć co pisze jeden delikwent z drugim;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fakt mam konto na Badoo ale ta strona mija się z powołaniem to przykre ale tam sami ******ie kilka razy kasowałem i zakładałem tam Konto i jako autor tego tematu muszę przyznać że ludzie za granicy o wiele lepiej nawiązują kontakt ( mam tu na myśli kobiety ) niż ludzie w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Internet portale Randkowe to teren działania znudzonych Żonatych facetów wiec uważajcie dziewczyny z kim rozmawiacie abyście się nie stały kolejna para butów do kolekcji-===============================================]=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gmail można też pisać z każdego innego maila;) Miałam Cię ostrzec przed jednym, wrzuciłaś tutaj do profilu na Kafe swoje zdjęcie. Jeżeli podobne zdjęcia lub takie na których można Cię rozpoznać masz na badoo to lepiej byłoby usunąć to konto z Kafe i założyć anonimowe. Tutaj niedawno było sporo afer z ujawnianiem danych, wyciąganiem zdjęć, osobistych szczegółów z życia.....kilka męskich oszołomów stąd ma konta na różnych portalach w tym badoo i tylko czekać aż zaczną wyprowadzać informacje o Tobie z kafeterii tam. Sama byłam ofiarą takiej prowokacji, napsuło mi to dużo krwi, musiałam założyć nowe anonimowe konto. Tutaj jest naprawdę masa psycholi, jak już ktoś pisał wywaleni z innych for przez moderację;) Co do portali, na badoo jest pół na pół dziewczyn i facetów, na Sympatii jest dużo więcej facetów (na jedną ładną dziewczynę przypada kilku przystojniaków) i nie wiem jak działa Tinder, ale moi znajomi korzystają i mówią, że super:) To są portale które polecam dla normalnych ludzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilla98 oczywiscia majac e-mail i konto na badooo i podszywajac sie pod kobiete :D mozna sprawdzic kto jest zbokiem to proste albo ktora kobieta jest zboczona i kto gra na dwa fronty ludzie nie zdaja sobie sprawy jakie mozliwosci daje internet lepiej zeby nic do niego nie wycieklo jako autor tego tematu podaje takie dane jakie chce i które nie ujawnia mojej intymnosci prywatnosci ogolnie mam to gdzies zawsze przedstawiam swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lilla98 wiesz ja nic nie poradze ze kobiety wola śliniących sie do nich facetów niz takich normalnych który nie traktuje kobiety jak przedmiot sexualny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy sie jej tak uczepiliscie. Badoo z Tinderem to tez syf i mase fakowych kont. Dajcie jej spokoj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pisałam ze swojego doświadczenia, szczerze to większego syfu niż jest tutaj (oby to się wkrótce zmieniło) nie spotkałam jeszcze w sieci typu wyzwiska, nawet teraz ktoś znowu zaczął, że Polki to k..... Nie piszę tutaj o autorze, ale tych frustratach których znają wszystkie kafeterianki. Nie nasza wina, że nie wszyscy są normalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znajdź sobie faceta. Też uważam, że są fajniejsi od kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sposob sie nie zgodzic, wiekszego nagromadzenia swirow niz tutaj nie widzialam jeszcze, badoo to przy tym male pifffko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facetami sie brzydzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem portale dają zbyt duży wybór dziewczynom i tym ładniejszym często odbija sodówka, np wśród moich koleżanek. Dopóki się nie rejestrowały na żadnym to skromne dziewczyny, jak odnalazły się na portalach a wiadomo, że faceci tam piszą jak szaleni i komplementują to zmiana o 180 stopni:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest przykre że kobieta uderza woda sodowa myślą nie wiadomo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×