Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 32 lata i nigdy nie byłem w żadnym zwiazku...kobiety są żenujące

Polecane posty

Część dziewczyn kiedyś miała kompleksy i zauważyłam, że dzięki portalom się ich pozbyły. To jest duży plus;) Ja też mam trochę kompleksów, ale jednak portale mnie nie wołają, może za jakiś czas. Mam swój wewnętrzny świat i kilkoro osób z liceum wystarczy mi do towarzystwa. W tym roku idziemy na studia, mam nadzieję, że koleżeństwo przetrwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodalyscie swoje zdjęcia to i ja dodam, takie zwyczajne bez specjalnego przygotowania;) w końcu nie podaje już tutaj żadnych prywatnych inf o sobie. Troszkę sie ochłodziło u mnie zaraz koniec wakacji i jesień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, a ja jestem tępa jak but. I rozumiem to, że nie możesz sobie nikogo znaleźć. To przykre, ale dlaczego nie odważyłeś się wyjechać? Masz przecież już 32 lata. Możesz też oczywiście nawiązać kontakt z jakąś dziewczyną z obozu ONZ - łatwiej dostanie dzięki Tobie obywatelstwo. Postaraj się. Polaków nigdy za wiele. A jeszcze, jak wyselekcjonujesz geny - w imieniu Ojczyzny dziękuję Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obóz ONZ ? nie moja wina że kobietą uderza woda sodowa do głowy twierdza że to ich era i że mogą robić wszystko.. nawet wszystko to co faceci ...ale samotność jak Charon szybko je sprowadza na drugi brzeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze jakas czekoladke poznasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wake up wake up :) znajdzie sie ktos do popisania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up :D fajny temat podoba mi sie jest ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×