Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Livia13

Mam problem z przyjacielem mojego chłopaka

Polecane posty

Gość Livia13

Hej wam, może wy mi coś poradzicie, jestem z moim chłopakiem prawie dwa lata, a jego przyjaciela znałam w dzieciństwie i nawet trochę się "kumplowaliśmy" ale teraz się okropnie zmienił. Oni znają się już od jakiś 12 lat, odkąd jestem z moim chłopakiem jego przyjaciel (nazwijmy go J) jest strasznie zazdrosny. Wyciąga mojego chłopaka gdzie tylko się da, nawet po jakieś bzdury. Gdy dostaje propozycję żeby z nami gdzieś pojechał odpowiada: "nie bo ty nie będziesz miał dla mnie czasu tylko będziesz z nią", gdy J ma przyjść do mojego chłopaka podczas gdy ja jestem u niego mówi:" nie bo nie będziesz ze mną gadał tylko z nią". Co chwilę namawia go na granie w gry po nocach, a jak moj chłopak się nie zgadza to wyzywa go od "wafla"( w woli wyjasnienia, chodzi mu o to że spędza czas ze mną a nie z nim). Nawet nie możemy mieć jakiś planów bo niewiadomo czy J znowu czegoś nie wymyśli i nie będzie chcial. Co mam z tym zrobić? Dać mojemu chłopakowi że ma wybierać między mną a nim? Bo tak się żyć nie da, w tym momencie mam wrażenie jakby nas tróje było w tym związku, a nie dwoje. A każda próba rozmowy z moim chłopakiem na temat J kończy się wielką kłótnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×