Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiarawto

Maz jest w domu tyranem,zneca sie psychicznie nade mna. Pomozcie!!

Polecane posty

Gość wiarawto

maz w domu zneca sie psychicznie nade mna i dziecmi,raz nawet uderzyl mnie w twarz,a poza domem udaje kogos innego,usmiechniety,mily... najbardziej mily jest wsrod swoich kolegow i pozostalych znajomych. Sasiedzi milo jego odbieraja. On do nich zawsze z usmiechem zagaduje. A w domu ani razu nie usmiechnal sie,zachowuje sie jak gbur. Coraz czesciej rozmyslam nad rozwodem,tylko jak mam udowodnic jego zachowanie,jesli nikt tego nie widzi,wiec nikt nie moze poswiadczyc,ze takie rzeczy maja miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zainstaluj kamery, jak cie nie stac to nagraj go np telegonem,dyktafonem czy co tam masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgłosić na psy. pilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiarawto
Kiedys nagralam jego na dyktafon w telefonie. Przeszperal mi telefon i skasowal,bo procz tego,ze zneca sie psychicznie nade mna to jest chorobliwie zazdrosny. Sprawdza moj telefon,laptopa,podsluchuje rozmowe,gdy rozmawiam z mama przez tel.,nie moge nigdzie wyjsc z kolezankami na kawe. One przychodza do mnie,a maz wtedy jest wzorowym mezem,mily i cieply,ale tylko przy nich. Uzywa wulgaryzmu w stosunku do mnie.zastrasza,ze jak tylko komus powiem,to mnie zniszczy. Wmawia mi chorobe psychiczna,ktorej nigdy nie mialam i nie mam. Mowi,ze nikt mi nie uwierzy w moje slowa co do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontaktuj sie ze szkolnym psychologiem, aby porozmawial z dziecmi.Znecanie sie nad dziecmi to juz powazny dowod i podstawa do rozwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzaskany koles! To on ma problem psychiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez tego gnoja zglos na policji i przy kazdej takiej akcji dzwon po nich w koncu dobiora sie jemu do doopy i zloz pozew o rozwod. Nagrywaj na dyktafon wszystko co sie da. Jesli na nagraniu slychac pisk i placz dzieci,to bez watpienia sprawe masz wygrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny swir. Kto takim utrze nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to psychopata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym byla na Twoim miejscu to poszlabym juz dawno na policje. Nagrywaj go ile sie da!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pakuj rzeczy . Odejdz o niego. To chory czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za s*******n załuż sobie niebieska karte idz na policje i uciekaj z dziecmi z domu i to szybko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez bym tak zrobila. Nie ma prawa Toba tak poniewierac. Nagrywaj to wszystko,wszystko co uzywa przeciwko tobie. Zrob kobieto porzadek z tym draniem o ile tylko tak mozna go nazwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po chu/j z nim siedzisz, idiotko? weź swoje dzieci i wal do rodziców, a jemu załóż sprawę rozwodową i o znęcanie się. niech poczuje bluesa w gaciach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie... juz do pakowania walizek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te chłopy są naprawde jacyś jebnieci po co te ścierwo bierze sobie kobiete a potem traktuje jak worek treningowy facet który raz uderzy kobiete jest podłym sukinsynem nie stój z załozonymi rękami tylko działaj tak jak ktoś napisał kamere załóż nagraj to bardzo chętmie bym ci w tym pomogła tylko pewnie daleko mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to po co bierze kobiete? Zeby gacie prala,gotowala i sprzatala,a o. wtedy ma luzik i po kolezkach lazi. A tu piwko,a tu wodeczka... i tak czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co idiotka sobie takiego faceta bierze i robi z nim dzieci??? i tylko nie pieprzcie, że po ślubie się zmienił zawsze taki był, ale jej chodziło o to żeby BYŁ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj,faceci sa w tym dobrzy,zeby zdobyc kobiete,potrafia zlote gorki obiecywac. Nie obwiniajmy autorki,bo kazda z nas mogla byc na jej miejscu. Niech tylko kobieta nabierze wiecej sily,bo musi wygrac wojne z tym psychopata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anless_30
Tak gość 9:45 racja kobieta pierze mu gotuje sprząta robi zakupy i jeszcze się zajmuje bo on nic nie robi i prosze jak się za to odwdzięcza nienawidze jak facet znęca się na kobiecie za to co dla niego robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie musisz udowadniac. Chcesz rozwodu bo chcesz i tyle. Przeciez jak juz nie kochasz to nie bedziesz z dziadem siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a właśnie, że będzie z nim siedzieć - założycie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko debile nie potrafia byc wdzieczni za caly trud kobiety w domu. Ja znam tez takiego co jeszcze skrytykuje wszystko co kobieta robi. Jeszcze nic nie zrobila po jego mysli,chocby wyprula zyly...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oj,faceci sa w tym dobrzy,zeby zdobyc kobiete,potrafia zlote gorki obiecywac. Nie obwiniajmy autorki,bo kazda z nas mogla byc na jej miejscu. xxx nie rozśmieszaj mnie!!! jaka każda??? tylko zdesperowane i głupie dziewczyny wybierają na mężów psychopatów - bo przecież lepiej dostawać po mordzie niż być starą panną, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Być może kocha go i boi się odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skad wiecie,ze kobieta ma w ogole gdzie isc. Moze wlasnie siedzi z debilem,bo nie ma nikogo procz niego??. Musimy jej uswiadomic,ze pomoc mozna uzyskac z kazdej strony,tylko trzeba umiec jej szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana plan jest następujący..! Ale musisz ruszyć się i sobie sama pomóc, musisz zatrudnić do tego dyskretna koleżankę niech zamówi Ci sprzęt nagrywający, jak go nie bedzie w domu,zamontujecie, to bedzie as w rękawie ! Dodatkowo obdukcja u lekarza, kolejno sprawa na policji i oczywiście ucieczka od niego jak najdalej! Mów, nie wstydz się opowiedz najbliższym, całą prawdę ! I zarządaj rozwodu z wyłączną winą tego s********a !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anless_30
Autorko jesteś teraz na forum napisz gdzie mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Być może kocha go i boi się odejść xxx a pewnie! jakie to polskie - zniszczyć życie sobie i swoim dzieciom w imię "miłości" do psychopaty jak chce sobie niszczyć swoje - proszę bardzo ale dzieci powinni jej odebrać i dać do normalnej rodziny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×