Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniechęcona /

mój facet nie dba o siebie , nie wiem co robic

Polecane posty

Gość zniechęcona /

czesc dziewczyny , mam problem ktory mam nadzieje nie tylko mnie dotyczy i przeczytam pare przydatnych rad jestem juz załamana sytuacją i nie wiem jak przemówic mojemu facetowi do rozsadku , jak pojechac mu po ambicji zeby sie zmienił chodzi mi o to ze on o siebie nie dba , po prostu zwisa mu jak wyglada itp..przychodzi do domu , zwracam mu uwage ze smierdza mu nogi to mowi ze to nie nogi tylko skarpetki od butów , zdejmuje je i mysli ze ma problem z glowy . smród utrzymuje sie nadal , nie da sie przebywac z nim w jednym pokoju ..mycie zebów dwa razy dziennie jest dla niego dziwactwem a czesto bywa tak ze kładzie sie spac a spod pach uderza mnie nieprzyjemny zapach nie wiem jak z nim rozmawiac bo zachowuje sie jak mały dzieciak , jak kaze mu umyc nogi to spojrzy na mnie proszaco i mówi oj zaba przestan cudowny z niego facet , bardzo go kocham , mamy mnostwo wspolnych zainteresowan , planujemy wspolna przyszlosc ale to jaki jest( pod tym wzgledem) mnie dobija nie skutkuja zadne prosby itp poradzcie cos , prosze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zrób mu tak samo, najlepiej nie myj się przez dzień... powitaj go w rozciągniętych dresach, z nieumytymi włosami itd. zobaczymy co powie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może po prostu powiedz mu, że nie podnieca Cię smród niemytych stóp i zapach spod pachy.. powiedz, że nie masz ochoty an sex, kiedy on zamiast pachnieć śmierdzi. Powinno pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiugoi
musisz kapac sie z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Oj żabcia przestań\" :D Niechaj śmierdzi jak lubi :D bleeehhh Ja takiego smroda zostawiłabym z jego smrodem, ale domyślam się, że Ty wolisz żeby nic się nie zmieniło. Nie ma rad na faceta flundra. Taki już jest. 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechęcona /
ale domyślam się, że Ty wolisz żeby nic się nie zmieniło. Nie ma rad na faceta flundra. Taki już jest. co to za tekst? gdybym nie chciała nic zmieniac nie prosiłabym was o rade ..wiem ze jak juz taki jest to prawdopodobienstwo wyleczenia go z niechlujstwa bedzie ciezkie ale ja potrzebuje rad od kobietek które przezyły lub przezywaja cos takiego jak ja które zyły z facetami jak moj nie wierze ze wszyscy sa tacy czysci i cudowni gdyby tak bylo nie waliłby taki fetor rano w autobusach od panów " czyscioszków " pytam jak sobie z tym radzicie lub poradziłyscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu zestaw
kosmetykow do pielegnacji: dezodorant do stop,pod pachy i wode po goleniu... Moze sie zawstydzi i cos sie zmieni?Spojrz na jego rodzicow,jacy sa?Bo wiesz,dbanie o higiene to po prostu nawyk a jesli oni tego w nim nie wyrobili-trudno mu to pojac:) Ale nie przesadzajmy mowiac ze sie nie zmieni...trzeba go uswiadomic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejejejeeju powiedz
mu to do cholery wprost!! co ty kurde jestescie w związku a nie umiesz mu powiedzieć zeby sie kurwa mył???? takie podchody to gówno dadzą bo faceci sa z reguły niedomyslni, wiec kupowanie mu dezo i mydeł to raczej nic nie da. powiedz mu kobieto ze albo9 zacznie dbac o higiene albo bedziecie przebywac w duzej odległości od siebie! jak nie umiesz załatwic tej sprawy to po huj sie pchasz w związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migdałka
jejejejeeju powiedz bardzo dobra wypowiedź tylko kutas przez c:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst jaki umieściłam, ma Ci uświadomić kobieto, że skoro facet nie dba o siebie, nie dba także o Ciebie (zmusza Cię do przebywania ze smrodem). Skoro nie możesz mu uświadomić, co jest dla Ciebie ważne, żyj z brudasem i nie wylewaj swojego żalu w necie żeby to inni pomogli Ci z tym problemem. To sprawa między Tobą, żabciu\" :D a nim. I nikogo nie będzie wzruszać specjalnie z kim jesteś ani jak do niego przemówić, żeby nagle zadbał o higienę osobistą. jejejejeeju powiedz--> ot i cała prawda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu zestaw
grazka b Twoje wypowiedzi nic nie wnosza wiesz??Kazda z nas moze napisac: zostaw go, tak najprosciej.Nie cierpie tych wszystkich wymadrzajacych sie w cafe bab!!!!! Jestescie zalosne!! Dziewczyna ma problem to jej doradzcie a nie traktujcie od razu jak gorsza od Was samych!Bo grazka b to by zostawila.I co z tego!Ale ta dziewczyna nie chce zostawic bo nie wszystkie kobiety na tym ziemskim padole sa tak "madre" jak grazka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda.
Zgadza się, to dziewczyna ma problem. Popiram jednak GrażkęB w całej rozciągłości. Brudasów nie trawię. Czego się spodziewałaś pisząc tu?>>>kup mu zestaw :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety no co wy
ja zapach potu uwielbiam ale tylko w jednej jedynej sytuacji podczas zabaw w loeczku ;) widocznie chce sie ciebie pozbyc a jemu brak odwagi o tym ci powiedziec wiec robi tak zebys to ty go rzucila przez to nie bedziesz tak tego rozstania przezywac. pozdrawiam wszystkie czyste i pachnace pary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anakonda.
kobiety no co wy- popieram także wszystkie czyste pary, a takiego brudasa kopnęłabym w tyłek żeby więcej nie smrodził w moim otoczeniu. zestaw zestawem a brudaszestawu się boi ;) kup mu zestaw - wypowiedzi GrażkiB wnoszą bardzo dużo. z zainteresowaniem czytam jej posty. a ty skoro popierasz autorkę pewnie też raczysz się takimi smrodami. :O Dziewczyny dlaczego wybieracie brudasow na partnerow? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety no co wy
zapach potu tak ale chodzilo mi o wspolne zabawy w lozeczku a potem obowiazkowa kapiel tez razem ;) ale widocznie ten typ tak ma a kolezanka chyba wiedziala co bierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu zestaw
Teraz to trochę przesadziłaś anakonda :D raczę się smrodami??Nieźle!:D Mój chłopak dba o higienę aż do przesady,uwierz mi:)Ja również :) Chciałam tylko,żeby ktoś coś doradził dziewczynie,autorce bo napisać : rzuć go to każda tu potrafi! Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki-najlepiej najedz się czosnku:Di zielonej cebuli(jeśli lubisz),nie myj potem zębów,wypij kawe(niech czarny osadzik zostanie Ci na ząbkach).Potrenuj dosyć intensywnie(tak,żeby się spocić)i nie myj się pózniej... Jak będziesz go częściej oczarowywać wspaniałym czosnkowym aromatem i niezwykła wonią spoconego ciałka...,może chłopak zastanowi się nad swoim brakiem higieny...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie radze się zaniedbywać, bo nie wiadomo, czy to do gościa dotrze. Trzbe amu wprtost powiedzieć: \"Idź się umyj, bo przecież nie można wytrzymać\". I dopóki tego nie zrobi, siedź z dala od niego, nie pozwalaj mu się dotknąć. Dlaczego właściwie z nim jesteś? Domyslam się, że musi mieć fajny charakter, ale czy naprawdę nie odrzuca Cię jego smród? Pomysl, jak to będzie w przywzłości iść z nim do kina - ludzie będą się odsuwać i szeptac między sobą: Rany, jak on śmierdzi. A jak za jakiś czas nasze społeczeństwo stanie się nietolerancyjne względem burdasów, Twój chłopak może usłyszeć u lekarza czy dentysty: Proszę się najpierw umyć, a dopiero później przyjść. Nie do pozazdroszczenia będzie równiez sytuacja Waszych przyszłych dzieci, których smierdzący tatuś będzie przychodził na wywiadówki. Uwierz mi - będzie jeszcze gorzej. I co to ma znaczyć jego \"oj, przestań\"? To chyba on powinien przestać - śmierdzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczucie :/ Ja dbam o siebie jestem facetem to norma przecież to twoja wizytówka :))) nie wyobrażam sobie nie dbać o siebie :-/ włosy pod pachami też golę bo nie wyobrażam sobie :/ to nie jakieś tam zboczenie ale po po prostu dbanie o higienę ,rano prysznic,zęby,golenie, maseczka,(raz w tygodniu),żel do twarzy,krem pod oczy krem nawilżający,antyperspirant :) czyste ciuchy i do roboty :))) mam kolegę który nie dbał o siebie jak mnie poznał kilkanascie lat temu w Technikum to było co z twoim facetem,nie mówiłem mu tego bo nie lubię krzywdzic ludzi ;-) ale jak mnie poznał tzn imprezki it itd domówki :))) to wziął od mnie przykład ;-) zaczał sie golic pachnieć itd itd i poznał dziewczynę :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nudne by było życie bez brudasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×