Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Deviant

Może zechciałby Ktoś napisać coś pięknego?

Polecane posty

Gość Deviant

Głębsze przemyślenie? Sentencję dającą do myślenia? Ładny wiersz od serca? Coś pięknego? ;) Dzień dobry.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ponad chmurami zawsze świeci słońce"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisława Żurek
Zwiewne farmazony niczym szept w ciemności, muskają czule me onuce, gdy budzę się rano koło śmietnika obok mego lubego Zygmunta Kwasa. Słońce pieści rosochate oblicze Zygmunta, czerwone jak dojrzały burak, zmysłowa czerwień drażni me zmysły... Woń niestrawionego wina z trzewi Zygmunta wdziera się niczym targany namiętnością kochanek do mego nosa i przypomina mi o ultonośc***ięknych chwil w życiu. W momencie owym ja i Zygmunt jesteśmy jak płatki wiśni, jak robaczki świętojańskie... choć o poranku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba już swita światło puka w moje okna pyta czemu nie śpisz minuta za minutą czmycha, prosze opowiedz mi te opowieści nieprawdziwe razem spalmy pamiętnik do końca przegnajmy chwile nie chce ich widzieć, a potem siebie i ciebie zaczne na nowo. Kocham samotność tak prosze podejdz blirzej tak mocno kocham cisze mów do mnie głośno bym mugł słyszeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...jak płatki wiśni" to ładne. :P Ale i tak nic nie przebije tego tekstu o lochu w umyśle, no jakoś tak, że w umyśle zamieszkują...już nie pamiętam, ale mistrzowskie było.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chyba już swita światło puka w moje okna pyta czemu nie śpisz minuta za minutą czmycha" fajne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisława Żurek
Z cyklu Natchniony Menel o duszy aHtysty :P xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Zygmunt i ja wolni od świata, bliscy mu, a jednak dalecy. Przez brudne szyby szarej codziennośc****atrzymy na kolorowy strumień sztucznych twarzy, które mają co jeść... Brzęk wygrzebanej puszki, gdy ląduje w zabłoconej reklamówce Lidla, zwiędły liść w brodzie Zygmunta, mój dziurawy uśmiech w kałuży, zimna ściana klatki schodowej, kołysze nas do snu z dala od hałasu... xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Chlip, wzruszyłam się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisława Żurek
Jak to dołujące? Przecież to egzystencjalny wiersz o tym, że mimo trudów w świecie konsumpcji jesteśmy z Zygmuntem ugruntowani w rzeczywistości teraźniejszej bowiem mamy siebie nawzajem :P Jest to egzystencja niemal na miarę naszych przodków - wypełniona polowaniem i codziennym przetrwaniem. Ergo problemy z "rozpasanej d(up)y pierwszego świata" w stylu "oh nie moi koledzy mają iPhone`a a ja nie... powieszę się" albo "oh nie wczoraj na lanczu branczu w korpo koleżanka miała modniejsze La Bu(C)eny nish ja, oh to okropne" są nam obce :P Jesteśmy wolni jak gołębie na zakręcie do fontanny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, prawie wolni jesteście Bronisławo, bo ta wolność złudna jest. 😭 Ślizgacie się po teraźniejszości...A po przyszłości?, której niby nie ma, no ale jest Bronisławo. Jest. Co z przyszłością?😭 Chociaż...widzę płomyk- Jesteś z Zygmuntem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronisława Żurek
Przyszłość jest jak sen o Kokosowym Komandosie, którego ktoś zostawił pod klatą schodową w stanie nietkniętym ;) Wyciągasz szorstką dłoń i brudnych paznokciach i już niemal go chwytasz i wtedy widzisz światło pod powiekami, świadomie... I otwierasz oczy. Dość, by rzec, że Kokosowego Komandosa nie ma tam. Ale czy ślizganie się po teraźniejszości nie jest tworzeniem przyszłości? Zauważ :) butelki nazbierane dziś staną się kapitałem na jutro. Miejscówka pod mostem będzie sypialnią przez letnie miesiące. Z kolei gdy spadnie pierwszy śniego znów spotkamy się w noclegowni z panią Jadzią, która robi najlepszą grochówkę na świecie :) Przyszłość pewna, stabilna, zwarta, nienaruszona niczym monolit z Odyseji Kosmicznej nie istnieje. TO jest właśnie iluzją :) Człowiek musi wierzyć do pewnego stopnia, że może zbudować część tego monolitu, który nie rozleci się po 10 latach. Gdyby stracił wiarę, nie budowałby nic. Bo i po co?.. Prawda jest taka, że monolit nie istnieje. To makieta i może być zniszczona w każdej chwili. A szkoda...mYłość w czasach zarazy rozwodowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviant
:DPóźniej odpiszę.:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zechciałby Ktoś napisać coś pięknego? xx Tyłeczek 18to letniej panny. Wystarczające piękne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham ją Jest pierwszą myślą po przebudzeniu Wypełnia każdą godzinę dnia Zasypiam z nią każdego wieczora .... Sama jest piękna, nie do opisania .... Jest dobra i mądra .. Kocham ją Ale ona jest daleko ... i nie chce mie widzieć chociaż chce chce, ale się do tego nie przyzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KARINA A
Deviant wczoraj Gość dziś usmiech.gif x Gość KARINA A, dziękuję, poczytam.usmiech.gif ` XX Prosze Kochanie 🌼 milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Just open your eyes
You can't quit until you try You can't live until you die

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Just open your eyes
Life is beautiful but people are crazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Baby to k*******y" , najpiękniejsza sentencja oddająca całokształt osobliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W cudownym Opocznie eks małżonek odkrył "sprzedawczynię" ze wsi kapującą do jego byłej. . Nagrywanie też się skończyło, ma kochanka, i ma męza, a on miał być przykrywką dla tego romansu. Małżonek jest narodowcem, a kto narodowca sprzedaje..., Lachon wiejski ma pretensje dlaczego się nie odzywa- nie dziwi nic- wyschło źródełko łatwej kasy;) i trzeba znaleźć nową przykrywke żeby w razie draki chronić kochanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto słowami nie świntuszy, ten ma mnóstwo świństwa w duszy :-) To o przeklinaniu heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I..stali tam sami skonani Gdzie hala star też w oddali Gdzie śnieg im spod nog się kłaniał bo bielsze uczucie ich było I..piękniejsze. Więc stali tak w siebie wpatrzeni bez słow magią chwili zatopieni Jak niemi. Niewinni jak z niebios anieli. W jednosci umysłu stopieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
To moje .Piękne?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłonę kazdą z dusznych chwil..pragnę byś znów przy mnie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jest taki okres, kiedy kobieta musi być piękna, żeby ktoś ją pokochał, a potem przychodzi czas, że ktoś musi ją kochać, żeby była piękna." ;-) - Françoise Sagan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej z kafeterii
To teraz ja: Puściłem bąka niech się błąka jak mu ciasno było w d***e niech polata po chałupie Ładne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×