Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ujuku

Nie chce mnie, ale jest ciekawski

Polecane posty

Gość ujuku

Spotykam się z facetem, po pary randkach stwierdził, że możemy się przyjaźnić, ale nic więcej, łaczy nas tylko seks, niby go nie obchodzę, ale w każdą niedzielę dzwoni i chce żebym się wyspowiadała co robiłam w piątek i sobotę (oczywiście jeśli wtedy się nie widzieliśmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
moze sie obawia, ze masz jeszcze kilku innych takich jak on, a on co prawda cie nie chce ale dla ciebie chce byc jedynym. taka natura samca. nie wkrecaj sobie, ze jest toba naprawde zainteresowany, gdyby tak bylo, chcialby z toba zwiazku a nie tylko seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce cie ale seks to chce ? kazdy facet by tak chcial :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuku
Jak się widujemy jest miły czuły, obiecuje różne rzeczy... ale gdy tylko wrócimy do domu milknie, odzywa się raz na tydzień koło weekendu , tylko po to żeby się spotkać w wiadomym celu, albo po to żeby mnie przepytać co robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No skoro facet się nawet nie pofatyguje aby zadzwonić do ciebie w ciagu tygodnia to chyba sama sobie teraz odpowiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuku
czasem napisze smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i dziwisz sie,że facet tak cie traktuje? jestes dupodajką i to ma ci wystarczyć,na wiecej nie licz albo spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypytuje cię co i z kim robiłas bo nie chce się jakimś syfem zarazić - nie z troski o ciebie tylko o swojego fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw go i uciekaj gdzie pieprz rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawy kto teraz ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam podobnego też z takim jednym tak miałam tylko ja byłam głupia i zakochana i dlatego tak się dawałam wykorzystywać, ale teraz już się tak nie daje niech idzie tam skąd przyszedł i Tobie też radzę tak zrobić, olać go i mieć gdzieś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam podobnie. Jak rozwiązałam swój problem (dłuższa historia) i podziękowałam za współpracę to się nagle ocknął . Oczywiście nie interesował go związek w typowej formie, ale kontynuacja wygodnego układu. Myślę, że jeśli chcesz trochę władzy w tym układzie (przekształcenie w związek, zwykłe wyjście z twarzą za jakiś czas, podbudowanie się) powinnaś ukrócić jego zaborczość. To nie jest jego sprawa, co robisz w wolnym czasie. I możesz mu to powiedzieć. Wprost, ale w formie np. "Wiesz, znudziły mi się te twoje pytania. Nie będę na nie odpowiadać. To moja sprawa. Jak ci się nie podoba, nie zatrzymuję". I trzymaj się tego. Może się rozbudzić jego instynkt posiadania na własność. A może nie. Jakby sobie wtedy poszedł, to nawet lepiej. Taki "związek" może się źle skończyć dla Ciebie i Twojego poczucia godności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomnij mu że nie jesteście w związku i nie ma prawa zadawać takich pytań, lub: 1 część bez zmian, a 2: spytaj co go to obchodzi? Ciekawa jestem odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuku
wypróbuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuku
gość dziś godności to już chyba u mnie nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ze swojej strony - mialam tak z byłym tylko on nie dzwonił, ale byl zazdrosny jak kims gadałam np w pubie nie wchodź w to dziewczyno, zatracisz swoją wartość, nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuku
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuku
Oficjalnie powiedział mi, że zależy mu tylko na moim małym kawałku-kawałeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to chyba wiesz o jaki kawałek chodzi. Ja właśnie leczę się z takiej "znajomości". Moja rada jest taka, zebyś jak najszybciej zerwała ten układ, Ty nie On. Ja dopiero teraz otwieram oczy i sama się sobie dziwię jaka byłam naiwna. Ale Ty możesz nauczyć się czegoś na moim błędzie i nie ciągnąć czegoś co nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuku
No właśnie nie za bardzo wiem o co mu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O d**e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuku
Aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuku
Właśnie mu wysłałam sms, że więcej ode mnie nie dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci druga pisze ze ma/miala to samo a ja przez chwilebmyslalem ze to dziewczyna z ktora co weekend umawiam sie na seks a na codzien mam w doopie pisze :D ale jaja normalnie jakies czary mary kazdy z kazdym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo kobiet niestety tkwi w takich układach sądząc, że kiedyś zostaną pokochane, ale niestety to nigdy się nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, nie jest ciekawski tylko kontroluje swoja d**e do rzniecia Takie uklady nigdy sie nie koncza zwiazkiem Potem zostaje tylko niesmak i czasem wielka nienawisc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujuku
I temu drugiemu to samo napisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallinka44
No .... chyba właśnie wchodzę w taki "układ". Na pewno nie będzie mi takie cos odpowiadać, ale jakoś niezręcznie o tym mówić. Wprost mam zapytać o co mu chodzi ? Czy wchodząc w taki układ wiedziałyście od początku że tak będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co? jesteś bezwolną szmatą bez języka w gębie? byle tylko facet był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×