Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie ma tego złego w życiu co by na dobre nie wyszło

Polecane posty

Gość gość

Jak w życiu ma coś się dotrzeć i zadziałać to się dotrze i zadziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prwnie przez takie podejscie jest tyle rozstan. Co ma byc to będzie? W zyciu trzeba walczyć o miłość, przyjazn, pracę. ... a nie siedziec bezczynnie i myśleć "jakos to będzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź walczyć desperatko a nie siedzisz i bredzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są takie sytuacje,że coś wywalczysz a są takie,że się zesrasz i g****o będzie,nic na siłę,to nie budowa Magnitogorska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magnitogorsk zbudowali,ale jakim kosztem to się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem rodziny ofiar tych wielkich budów przychodziły w rocznice i ryczały i tak samo będą płakać desperaci i ich rodziny jak uda im się je założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie zdanie, że idąc twoim tokiem rozumowania, autorko, "wychodzi ci" tylko to, co "zadziała", a jak nie, to ci "na dobre wyjdzie". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Prwnie przez takie podejscie jest tyle rozstan. Co ma byc to będzie? W zyciu trzeba walczyć o miłość, przyjazn, pracę. ... a nie siedziec bezczynnie i myśleć "jakos to będzie". x Co to za życie w którym trzeba o wszystko walczyć? Walczyć o nic nie trzeba , o prace starasz się a nie walczysz , o miłość, przyjaźń dbasz a nie walczysz. Walka to przegrani i wygrani , nie chce przegrać swojego życia ani wygrać czyimś kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, prąd też działa, ale jak nie zadziała, to nie wszystkim na dobre wychodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak w życiu ma coś się dotrzeć i zadziałać to się dotrze i zadziała. x Dokładnie, do miłości nikogo nie zmusi się a zebrać o nią to desperacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no, prąd też działa, ale jak nie zadziała, to nie wszystkim na dobre wychodzi smiech.gif x jak już to prąd płynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza sie wszystko i tak potoczy sie swoim krokiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myslicie? zeby zjesc kanapke, to trzeba ja zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo kupic, jesli usiadziesz i bedziesz o niej myslal, nie pojawi sie przed toba sama z siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myslicie? zeby zjesc kanapke, to trzeba ja zrobic oczko.gif x a jak spadnie ci na podłogę tez ja zjesz? a jak pies Ci ja zje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy chyba nie rozumiecie tego przesłania. Tu nie chodzi o to ,ze siedzi się i czeka tylko ,ze jak coś nie wychodzi to nie ma co załamywać rak tylko szukać w tym pozytywów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak myslicie? zeby zjesc kanapke, to trzeba ja zrobic oczko.gif x a jak spadnie ci na podłogę tez ja zjesz? a jak pies Ci ja zje? xx a co ma piernik do wiatraka? a jak listonosz przyniesie list, to zjesz kanapke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myslicie? zeby zjesc kanapke, to trzeba ja zrobic oczko.gif x a jak spadnie ci na podłogę tez ja zjesz? a jak pies Ci ja zje? xx a co ma piernik do wiatraka? a jak listonosz przyniesie list, to zjesz kanapke? x w tym czasie zje ja pies to już jej nie zjesz bo jej nie będzie choć ja zrobiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to najpierw musisz miec psa, a tak to tworzy sie film w odcinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jasne, ze nie rozumieja, to zblazowane debile usmiech.gif xx to teraz z pewnoscia wszyscy zostana oswieceni swiatlem tej inteligencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery dziś Wy chyba nie rozumiecie tego przesłania. x no jasne, ze nie rozumieja, to zblazowane debile usmiech.gif dziwny jest ten swiat xx no, całe szczęście, że ty jesteś, bo inaczej to ani rusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może takie światlo wewnętrzne i wzrok taki duszy ;) który wszystko przenika i wszystko w lot rozumie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to najpierw musisz miec psa, a tak to tworzy sie film w odcinkach x Nie chodzi o to ,ze ma się psa czy nie tylko o to ,ze coś robiąc nie zawsze ma się z tego korzyści bo są rożne okoliczności, które mogą w tym przeszkodzić. To z kanapka i psem to przykład ale chyba za ciężki dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to ,ze ma się psa czy nie tylko o to ,ze coś robiąc nie zawsze ma się z tego korzyści bo są rożne okoliczności, które mogą w tym przeszkodzić. To z kanapka i psem to przykład ale chyba za ciężki dla Ciebie. x zostawmy tego psa i kanapkę w spokoju. Jasne, że są sytuacje, w których (częściowo) nic zrobić nie możesz. Ale przynajmniej wnioski wyciągasz i jasne, że często później widać, że lepiej było tak, jak się zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesłanie nie ma racji bytu, jest przestarzałe, postkomunistyczne i mało realne. bo, jeśli biorę pożyczkę i kupuję auto, a potem to auto ktoś mi rozp/ier/dzieli, to zostaję nie dość, że bez auta, to jeszcze muszę jeździć rowerem :) z tym "dotarciem", jak zatrzesz coś to tylko kłopot też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przesłanie nie ma racji bytu, jest przestarzałe, postkomunistyczne i mało realne. bo, jeśli biorę pożyczkę i kupuję auto, a potem to auto ktoś mi rozp/ier/dzieli, to zostaję nie dość, że bez auta, to jeszcze muszę jeździć rowerem usmiech.gif z tym "dotarciem", jak zatrzesz coś to tylko kłopot też usmiech.gif x Będziesz musiał oszczędzać albo znaleźć pomysł za szybka spłatę, tym samym może rozkręcisz jakiś biznes i takich aut będziesz miał parę a jazda rowerem wyjdzie Ci tylko na zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jednak masz rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×