Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie ma tego złego w życiu co by na dobre nie wyszło

Polecane posty

Gość gość
no, całe szczęście, że ty jesteś, bo inaczej to ani rusz x rusz rusz ale w zla strone usmiech.gif xx no zawsze kierunek można zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura. na takie auto, które chcę kupić odkładam 5 lat. pracę mam dobrą, nie zamierzam rozkręcać żadnych "interesów", a rowerem i tak jeżdżę, więc i kondycje mam super, zdrowie też :P puknij się w czółko, kobieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kanapka, pies, a teraz auto. zaraz kiełbasa się pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bzdura. na takie auto, które chcę kupić odkładam 5 lat. pracę mam dobrą, nie zamierzam rozkręcać żadnych "interesów", a rowerem i tak jeżdżę, więc i kondycje mam super, zdrowie też jezyk.gif puknij się w czółko, kobieto usmiech.gif x Przecież nic i nikt Ci nie nakazuje, chcesz biadolić cale życie nad strata auta to Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co, już ustaliliście, czy warto kupić ten samochód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam zwyczaju "biadolić", spokojnie odłożę na nowe. żal mi będzie tylko bo przez jakiegoś łosia stracę coś dla mnie ważnego. ty kobito, straciłaś coś ważnego kiedyś? pewnie rozumek nie ten? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to rozumek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość tu ludzi po jednym czy paru niepowodzeniach załamie się i stwierdzi ,ze lepiej nie żyć niż żyć a to właśnie czasami niepowodzenia są silą napędową do życia , do tworzenia i szukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty kobito, straciłaś coś ważnego kiedyś? pewnie rozumek nie ten? usmiech.gif x straciłam osobę, którą bardzo kochałam , na moich oczach i ramionach odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i Wyszło Szydło z Worka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co, na dobre ci wyszło? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo tragedii czy innych przypadkow wszystko sie dobrze konczy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo tragedii czy innych przypadkow wzsystko sie dobrze konczyusmiech.gif xx z wyjątkiem tych nielicznych wypadków, kiedy dobrze, niestety, nie kończy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co, na dobre ci wyszło? jezyk.gif x Po części tak , stałam się bardziej samodzielna i silna i teraz po wielu latach jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są takie bajki, które dobrze się nie konczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery dziś mimo tragedii czy innych przypadkow wszystko sie dobrze konczy x chyba w bajkach usmiech.gif x To zależny od ludzi, jedni podniosą się z najgłębszego dołu a inni będą leżeć cale życie w płytkim rowku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery dziś powiedz jak sie konczy dobrze molestowanie lub g****** dla ofiary x Wieloletnia trauma, skrzywieniem w związkach i wiele innymi przykrościami co nie znaczy ,ze taka osoba nie może się podnieść i zacząć żyć. Nie da się wymazać wspomnień ale da się je złagodzić, uciekając przed życiem nie zaznasz życia, może nawet ominie Cie wiele ciekawych zdarzeń. Zycie to szansa,nigdy nie wiesz co Cie spotka za rogiem a nóż wielkie szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery dziś xx masz rację, nie pamieta sie o wszystkich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co oczywiscie nie zmienia faktu, ze w wiekszosci przypadkow to powiedzenie ma olbrzymi sens, szkoda tylko, ze polacy, wieczni malkontenci, tego nie rozumieja (jako narod) u nas pospolitym jest inne stwierdzenie - wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze szczery jeżeli ma się w sobie silna wolę życia to nawet sybir człowiek jest w stanie przeżyć. Gdybym Ci opisała moje życie i co mnie w nim spotkało nigdy byś mi nie uwierzył, co prawda nie mam zamiaru tu nic opisywać bo wracanie do przeszłości nic nie daje, jedynie rozdrapanie ran. Gdybym miała wybór i mogła zmienić swoje życie, urodzić się na nowo w innym miejscu to pewnie bym tak zrobiła ale jest to niemożliwe, nie można cofnąć się, można stać w miejscu a ja idę do przodu. Nie ma innego wyjścia jak pogodzić się z tym co nas spotyka. Nie żyć całe życie w bólu i nienawiści, szukać swojego celu, spełnienia i iść cały czas do przodu i zawsze podnosić się, nie poddawać się. Mam też momenty zniechęcenia bo zbyt duży ciężar noszę ale wierze, że to jeszcze nie koniec, że jeszcze wiele w życiu mnie spotka i dobrych i złych rzeczy i wracam myślami do tego co było dobre. Jest takie powiedzenie "co nas nie zbije to nas wzmocni "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy z nas ma coś na swoim koncie i każdy (a przynajmniej większość) stara się nie skupiać na tym i żyje dalej, tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas pospolitym jest inne stwierdzenie - wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma xx jako statystyczny Polak też tak myślałam. do momentu oczywiście, w którym stwierdziłam, że trawa wszędzie raz jest żółta, raz zielona, a raz wcale jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym Ci opisała moje życie i co mnie w nim spotkało nigdy byś mi nie uwierzył x dlaczego mialbym nie uwierzyc? rozne sa historie i ty akurat brzmisz autentycznie, co nie oznacza, ze chce wiedzec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w którym stwierdziłam, że trawa wszędzie raz jest żółta, raz zielona, a raz wcale jej nie ma x slowem dojrzalas, czego nie mozna powiedziec o wiekszosci doroslych polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej wchodzi w rachubę inna prawda "człowiek nie świnia, do wszystkiego się przyzwyczaja"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, wręcz przeciwnie. o innych mówić nie mogę, bo nie znam wszystkich sytuacji, mogę mówić i myśleć o tym tylko, co mnie spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×