Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie ma tego złego w życiu co by na dobre nie wyszło

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że jest tu bardzo nie wiele osób, które przeżyły nieudaną próbę samobójczą. Nie sądzę aby inni ich zrozumieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeżyłam i nieudaną próbę samobójczą po to by potem przeżyć molestowanie dzisiaj samotna żałuje że próba samobójcza sie nie udała całe życie g*******e nie o tym marzyłam i nie tak miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potem otoczenie mnie zgoiło za to że byłam molestowana traktowali jak śmiecia a faceta wszyscy klepią po pleckach ze współczucia omal drugi raz się nie zabiłam dzisiaj facet śmieje mi się w twarz dziękuje g*******emu przeznaczeniu bo w boga nie wierze od dziecka za to "wracające dobro"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 3 razy sztuka, nie poddawaj sie x Rozbawiło mnie to a zarazem przeraziło bo mam za sobą dwie próby samobójcze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie o tym marzyłam i nie tak miało być x Nikt o tym nie marzy, nie mamy wpływu na to czy ktoś nas skrzywdzi czy nie, nie wybiera się rodziny w której się człowiek rodzi ale mamy wpływ na dalsze nasze losy, może nie tak do końca ale zawsze jednak to coś. Dla jednych los jest łaskawy dla innych nie ale nie poddawaj się, nie wiesz co Ciebie jeszcze w życiu spotka ale musisz wyjść losowi na przeciw a nie zamykać się. Nie wiem ile czasu minęło od Twoich przeżyć, daj sobie czas na żałobę , na płacz , gniew. Daj upust wszystkim złym emocjom, nie bron się przed nimi, musisz je przepracować. Gdy już dosięgniesz dna odbij się, będzie ciężko ale każdego dnia coraz łatwiej. Myśl o sobie, staraj się robić sobie małe przyjemności, u wierz w to, ze dobro powraca ale trzeba wyjść mu na przeciw. Zyj na przekór losowi , na przekór tym wszystkim ludziom co śmieją się z Ciebie. Nie przejmuj się małymi niepowodzeniami, przeżyłaś coś co Ciebie nie zabiło to przeżyjesz więcej. Miałaś tyle odwagi aby targnąć się na swoje życie, nie boisz się śmierci. Uwierz w siebie dasz rade. Jeżeli nie masz nikogo bliskiego do pomocy idź na terapie, psycholog Ci pomoże. Wznieć w sobie wole życia , wole szczęścia. Zycze powodzenia, nie jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mam za sobą dwie próby samobójcze :/ x stad do 3 razy, teraz na pewno ci sie uda x Na szczęście jestem już na takim etapie życia ,ze je cenie ponad wszystko i nie zamierzam próbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slowem zmadrzalasusmiech.gif x Eee taki człowiek jak ja nigdy nie zmądrzeje ale nauczyłam się cieszyć życiem i tym co ono niesie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to juz postep, trzymam kciuki za kolejne x więcej postępów nie oczekuje, nie wszyscy muszą być idealni, żyje tak jak chce , robię to co chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same do mate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×