Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie rozumiem już mężczyzn...co to ma znaczyć?

Polecane posty

Gość gość

Wypisuje, dzwoni, zabiega o kontakt i spotkanie. Po spotkaniu pisze przez jakiś czas,proponuje kolejne spotkanie a potem cisza. Milczy z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Zadzwoń i się zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milczy, tzn. nie odpowiada Ci na Twoje smsy, czy nie pisze dalej, podczas, gdy Ty milczysz jak grób i osoba nie zainteresowana dalszym kontaktem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak to jest jak się umawiasz z badboyem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalas mu ? Jesli tak to odezwie sie gdy sie w nim obudzi demon :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Rozumiem że spotkanie to seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykle on pisal, inicjowal kontakt, ja dopiero po spotkaniu odezwalam się kilka razy. Spotkanie bylo miesiac temu.Od kilku dni najpierw mi nie odpisal w trakcie rozmowy i zszedł, następnego dnia napisalam i też nic, potem napisalam jeszcze raz z prosba o kontakt bo musiałam mu przekazać coś ważnego . Odezwał się od razu i mówił ze nie miał czasu. Jasne. wyświetlił i olal a siedział cały czas. Teraz też miał napisać, a tego nie zrobił i od paru dni nie wchodzi. Nie będę już nic inicjowac ale przykro mi się zrobiło bo mówił ze jest taki odpowiedzialny,słowny, ze mnie strasznie polubil i ze szuka stałej relacji i to wszystko po spotkaniu. zdążyłam się już trochę przywiazac, spodobał mi sie i miałam nadzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było sexu. Sama rozmowa, spacer. Zresztą on nawet się nie dobierał do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest jak się umawia z pięknym badboyem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań już. Nie jest piękny ani nie jest badboyem. To i tak nie ma znaczenia. To już moja taka 2 sytuacja w życiu. Poprzednio był to spokojny romantyk, chyba prawiczek. Każdy tak może zrobić. Zaczynam się zastanawiać czy to ze mną jest coś nie tak czy z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ze był mną zainteresowany bo to widać. A teraz nie wiem co myslec. Przecież mógłby powiedziec słuchaj poznałem inną albo coś wymyślić a nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawikzewsi
Gdzie go poznałaś autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dobrze ci lecisz na pięknisiów modeli to masz za swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz wpierw isc na spacer , czy odrazu przejsc do rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym myślał, że współczesne czasy nie sprzyjają relacjom. Że równie łatwo, jak się kimś zauroczyć, jest zrezygnować, bo jesteśmy przeładowani bodźcami, a nie uczymy się budować trwałych więzi. Nie uczymy się też rozmawiać o rzeczach trudnych i dlatego wielu osobom łatwiej jest zniknąć niż dać informację zwrotną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj mu czas , moze porzebuje cos przemyslec ....Nie kazdy lubi sie spotykac i gadac o bzdetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisał do mnie na instagramie. Mamy wspólnych znajomych i zagadal tak normalnie, pisaliśmy ponad 2 miesiące bo był za granicą i powiem szczerze ze od pierwszej chwili poczułam to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tępy przystojniak poleciał na wygląd haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:21Powiedzialam skoncz juz bo przynudzasz. On jest normalnym facetem ale to nie ma żadnego znaczenia bo i tacy potrafia byc swiniami,tepakami itd. Rozumiem Twój żal do kobiet i świata ale mnie to nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:22 Masz rację, ogolnie to powiem Ci ze lubie czytać Twoje wpisy, wydajesz sie byc madrym mężczyzna :) Wydaje mi się tylko, ze już zdążyliśmy zbudować jakaś więź. Duuuzo rozmawialiśmy na wszystkie tematy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To jak zagadał na instagramie pewnie po retuszu zdjęcia i 100x próbach aż wyślesz foto :) to się nie zdziw, że tępak przystojniak do ciebie zagadał? pewnie olewasz przecietniaków z dobrym sercem a preferujesz tępych przystojniaków co nie potrafią naprawić kranu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Może po prostu nie jesteś w jego typie i zrezygnował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pogódź się tępy przystojniak cie olał hahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na insta mam same naturalne zdjęcia właśnie po to by nie było rozczarowania. Może i poleciał na wygląd bo podobno jestem ładna. Pisal do wspólnej kolezanki i pytał o mnie , jaral sie moim wygladem ale mi tego nie dal odczuc, zachowywał się jak gentleman. To normalne ze kobieta musi sie spodobac zeby zaczynac jakakolwiek znajomosc. On jest normalnym facetem i ma calkiem dobre serce albo udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Stary ogarnij się i nie pisz z kolejnych kont bo robisz straszną siarę prawdziwym mężczyznom....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyjdz stad prawiczku albo zwal sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może faktycznie poczekam kilka dni... Gdyby mi nie zależało to już bym go olala bo nie lubie takiego zachowania i to w tym wieku. Ja mam 19 lat, a on 24. Pare lat temu nawet rozmawialiśmy kilka razy, ale ja tego nie pamietalam , za to on doskonale i od znajomych też się dowiadywal o mnie.Na spotkaniu byłam sobą,nie wydaje mi się zebym mogła go czymś odstraszyć. Po spotkaniu pisal mi ze chetnie sie spotka jeszcze , ze uwielbia mnie,ze jestem super itd. On nie jest przystojny. Hisol ma rację gościu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam identyczną sytuację,aż pomyslalam czy to nie o mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×