Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidze mężczyzn

Polecane posty

Gość gość

dlaczego tak mam? kojarza mi się tylko z brakiem uczuć i seksem. jak ktoś mi mówi że facet może kochać to ja nawet tego nie przyjmuje do wiadomości, kocha kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby mężczyźni nie kochali,w jakim celu traciliby młodość, czas,zdrowie ,życie ,dla tej jedynej. Zona,po latach powiedziała, już cie nie kocham. Dlaczego,zawsze byłam kochliwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety kochają , męzczyzna czuje pożądanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kochają jak jak coś z tego mają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet kocha jak wie że mu da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym dawaniu to kobieta też ma swój udział i jakąs przyjemność. Dziecinne teksty, niedojrzałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jestem ustawiona tak na anty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babki, częściej jesteście niezadowolone jak gość chce..,czy też jak nie ..? Oto me pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
To kobiety szukają portfela, jak się pojawi ktoś lepszy to nagle się "odkochują" i na nowo "zakochują" w tym lepszym partnerze. Facet nie patrzy na pozycję społeczną czy majątek, kocha zawsze szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale o co wam chodzi? przecież wy wybieracie bad boyów, a tych wrażliwszych wyśmiewacie... Co nie jest tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie o tym jest temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00;20 Jak nie o tym, co ty chrzanisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0016 Szczera prawda, niestety. Wolalbym wierzyć w miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie szukamy bad boyow, kobieta kogoś poznaje, angazuje sie a okazuje się ze on się dobrze bawi robiąc jej nadzieję, lub drugi równie zly przypadek on ją zostawia dla innej. zero uczuc, zero emocji. my się nasmiewamy z wrazliwych ? a są tacy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygać mi się chce na gadanie o portfelu matko kochana, spójrzcie ile jest bidnych małżeństw moja koleżanka ma męża strażaka, który zarabia mniej od niej inna koleżnk ma faceta który zarabia 1500 jest MASA ale to MASA małżeństw które po prostu żyją z niskimi zarobkami i jakoś funkcjonują a nie ma nic gorszego, niż facet, któemu odwala na punkcie kasy i myśli, że może za nią kupić przyjaźń, miłość (czy raczej pseudomiłość, bo zdobycie piękniutkiej laski która poleci na jego kasę - to raczej nie to) i w ogóle czuje się lepszy ja wolę uczciwego biednego, ale prawdziwie uczciwego i fajnego a nie takiego, który myśli, że brak kasy albo niebicie kobiet z automatu go takim czyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyszłabyś za gościa który zarabia 1500 zł i nie ma perspektyw na więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie. facet ma przynosić do domu pieniądze. w zamian dostaje to o czym mysli najczesciej - seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznajesz się do prostytucji, a gdzie miejsce naa uczucie. Przynosi kasę ,dostaje sex. Nie ma kasy ,nie ma sexu jak w bur.celu. To po co ślub, i cala ta otoczka niby przyzwoitości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie faceci po co wam slub ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ślub to łańcuch ,jesteśmy z natury wierni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pół roku temu poznałem najlepszą dziewczynę na świecie. Sama zaczęła mnie podrywać, zdecydowanie inicjowała na początku kontakt. Poznaliśmy się, zakochałem się w niej, w momencie gdy już prawie byliśmy razem przypomniał sobie o niej jej były chłopak, do którego postanowiła wrócić. Widziałem, że się spotykają, piszą smsy, ale ona aż do dnia w którym mi powiedziała, że praktycznie są już razem utrzymywała, że kompletnie nic między nimi nie ma i nie będzie... To była zdecydowanie moja pierwsza, prawdziwa miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc niech nikt mi nie pierdzieli bzdur, że wszystkie dziewczyny są takie uczuciowe i kochające, a faceci to zimne uje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłeś dla niej rezerwowym,jednym z drużyny. Znajoma mężatka,zgrabna, ladna,tarmosi , mówi - mam ochotę na sex .....! Na tańce pójdziemy, ale sex - nieee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swoje wiem. i zdania nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ciebie znam... Nie znam sam siebie, nie jestem w stanie przewidzieć swoich decyzji. Bywasz na imprezach z alkoholem,jak wtedy zachowują się kobiety , w rożnym wieku.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak wtedy zachowują się faceci ... noo.. pomijając już szybki numerek albo zaproszenie na nocke po imprezie , to jest w porządku ? a gdzie szacunek do kobiety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacunek,jak najbardziej zęby się lala nie obrazila,licząc na odmowe. Przesadzilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jla masz lat,napisz prawdę albo przemilcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bliżej do 30 jak dalej. a dlaczego pytasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieszczesliwa kobieta która nienawidzi mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×