Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nienawidze mężczyzn

Polecane posty

Gość zona1988
Autorko a może właśnie dlatego ze z góry ich skreślasz to jeszcze nikogo na dluzej nie poznałaś. Nie rozumiem jak można wszystkich wrzucać do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa mezczyzni wspaniali, kochajace i lojalni ale wiekszosc niestety tak jak widac.. nic szczególnego, wszystko robia dla swojej wygody albo jak wrazliwi to ofiary losu, ktorych trzeba nieustannie dowartosciowywac. Czy byłabym z facetem, ktory zarabia 1500zł? Raczej nie. Dlaczego? Bo nigdy nie byłby nas stac na jakies wakacje itp a nie chciałabym dokładac ze swoich, zeby on mógł jechać albo musiec mu stawiac obiadu w restauracji. Ale sama zarabiam 2000zł, niech on zarobi 2000-2500zł i już by nam się żyło dobrze, nie szukam sponsora. A czy umiem kochać wrazliwego faceta? Umiem oczywiscie, to tylko jedna z cech. Nie ma co generalizowac Panie i Panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie lubie kobiet, na wakacje jezdze sam, nie lubie kobiet bo i tak one nie docenia tego co moglbym dla tej jednej zrobic, nie ufam wam, wiec nie warto sie starac, po czasie jak juz wiem ze nic z tego nie bedzie to pokazuje co potrafie i co stracila wybierajac jakiegos dresa z dyskoteki co nic nie potrafi nawet obrazka zawiesic na scianie ale on jej tak imponuje bo czasem ja skrzyczy i to jest takie meskie i pociagajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoba1988
Dresa z dyskoteki to wybiera chyba okteslona grupa kobiet i to tez wątpię żeby widzialy w nim partnera na życie, raczej towarzysza na pewien okres swojego zycia. Co do zarobków to ja akurat wolałabym mniej zarabiającego niz bogatego który nie umie obsłużyć wiertarki. Myślę że zaradny facet który ma rodzinę to jednak robi wszystko żeby móc ją utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam,ze darcie sie na kogoś jest męskie i pociągające.Mnie to raczej odpycha ale jak kto woli.Nie lubisz kobiet a piszesz,ze jestes wartościowym facetem.Powiem ci w czym rzecz.Nie umiesz ich sobą zainteresować i tu leży problem.Pokaz sie z jak najlepszej strony.Pokaz swoje zainteresowania,praca,jak spędzasz czas,opowiedz ciekawie o sobie,zaproś gdzieś w ciekawe miejsce.Nie chodzi tu o szastanie kasą ale o ciekawy wypad na weekend.Good lucky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu gadanie jakiś potłuczonych pseudo kobiet feministek i obwinianie za całe zło świata mężczyzn. Przestańcie lecieć na dupków to zaczniecie dobrze mówić o mężczyznach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja,zero głupków sami mądrale proszeni są o audiencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po czym poznać głupka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci w czym rzecz.Nie umiesz ich sobą zainteresować i tu leży problem.Pokaz sie z jak najlepszej strony.Pokaz swoje zainteresowania,praca,jak spędzasz czas,opowiedz ciekawie o sobie,zaproś gdzieś w ciekawe miejsce.Nie chodzi tu o szastanie kasą ale o ciekawy wypad na weekend.Good lucky A czemu kobieta nie miałaby pokazać, że jest jego warta i spróbować go zaciekawić? Niech ona zaprosi go na jakiś fajny weekend czy coś... Ja zacząłem myśleć w ten sposób i zauważyłem dużą poprawę w relacji z kobietami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej pokaz, zeob itp, to wtedy kto jest wazniejszy facet czy to co potrafi, takie sa kobiety czekaja na gotowe, facet ma sie pokazywac z jak najlepszej strony a kobieta zgodzi sie albo nie i czeka na nastepnego ja nic nie musze udowadniac nikomu jak ktoras nie jest mna zainteresowana jako czlowiekiem to nie bede sie staral bo po co, dla jakiejs glupiej ksiezniczki, tego kwiatu to pol swiatu znajda sobie innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potrafie zbudowac dom od zera, zaprojektowac, naprawic auto, ugotowac dobry obiad, zwiedzam sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni się tylko bawią kobiecymi uczuciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny romantyk II
ale to kobiety nie umieją kochać, tylko ranić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:47 i taki facet nadal jest singlem,nie wierzę.A może to ty masz za duże wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11:47 i taki facet nadal jest singlem,nie wierzę.A może to ty masz za duże wymagania? x Jestem podobny do niego i też jestem sinlem. Powód: brak odpowiednich, normalnych kobiet i moje wysokie wymagania: wysoka kultura osobista przez to odpada większość mam poniżej 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Czy byłabym z facetem, ktory zarabia 1500zł? Raczej nie. Dlaczego? Bo nigdy nie byłby nas stac na jakies wakacje itp a nie chciałabym dokładac ze swoich" x też oczekuje, że facet będzie mnie utrzymywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:03,Kiedy ja miałam 20+to tez nie było w kim wybierać (chodzi o facetów)same chamy ,ale w końcu poznałam męża.Teraz sytuacja jest odwrotna.Wsrod kobiet nie ma w kim wybierać.Same wulgarne bądź materialistki.Racja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad one maja to wiedziec jesli nie bardzo chca mnie poznawac? nie mam duzych wyagan, ma byc taka sama jak ja i to samo potrafic lub cos odpowiedniego do moich zdolnosci tak abysmy sie uzupelniali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nikt nie pogada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzacy
Nienawidze mężczyzn xxx a ja kobiet dlaczego tak mam? kojarza mi się tylko z uczuciami i ciepłem. Jak ktoś mi mówi że kobieta nie może kochać to ja nawet tego nie przyjmuje do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamczuch123
jestem kłamca , dziś powiem wam prawdę, wszyscy faceci to kłamcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11:47 i taki facet nadal jest singlem,nie wierzę.A może to ty masz za duże wymagania? xxx skręca Cię, że ktoś taki daje sobie rade sam i z wami nie jest, bo wam zostają same typy co na niczym się nie znają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tutaj rozżalenie zarowno kobiet, jak i mezczyzn :/ nie rozumiem tego, pewnie bardzo was ktos zranil i macie mysli w stylu "wszystkie kobiety to k***y, faceci to swinie" jestescie wredni, cyniczni, materialistyczni.. takie to dzisiejsze spoleczenstwo, ludzie maja siebie nawzajem dosyc, latwo kogos obrazic, ciezej byc dla kogos bezinteresownie milym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, żygam ludźmi już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam szacunku do mężczyzn ze względu na ich zakłamanie, niepohamowaną chuć a najgorzej wkurza mnie ich słabość do popadania w uzależnienia. A jeszcze wyniosłość ponad wszystko i wszystkich/ jaki to ja jestem mądry/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie nienawiść ale rozczarowania jeżeli mężczyzna po 35 latach woli młodszy model co wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
że też romantycy trafiają na interesowne zołzy a oddane kobiety na flirciarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki facet ktory sporo potrafi jest sam bo nie jest atrakcyjny dla kobiet, przeciez tego nie ma wypisanego na twarzy co potrafi, a kobiety chcialyby aby ich faceci tez tak wiele potrafili i tylko umiejetnosci sie im podobaja i z checia wsadzilyby te umiejetnosci nieatrakcyjnego faceta w swojego dresa z bmw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×