Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy nie będę tzw laską

Polecane posty

Gość gość

Przeglądam zdjęcia niektórych dziewczyn na instagramie czy fb i myślę sobie, że daleko mi do nich. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudno nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski nie maja powodzenia u mezczyzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maja u aroganckich bucow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochana nie mów tak. Wymalowanie sie i wystawienie cyckow na wierzch i zrobienie selfie nie czyni nikogo laseczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Maja u aroganckich bucow X No wlasnie autorka chce byc z kims takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz takie dziewczyny się podobają. Ja jestem dla mężczyzn zbyt normalna i dlatego jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze pewnie masz profil fikcyjny i jak zbok psychiczny bez własnego życia sledzisz czyjeś ...ŻAL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MlTOMAN
instagram facebook i inne gowna tego pokroju sluza do lansowania sie takim wyuzdanym cipcia tam wszystko jest takie piekne a naprawde rzeczywistosc szara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę być z żadnym aroganckim bucem. Niestety z tego co widzę nawet ci spokojni faceci lecą na takie panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bzdury gadasz. Zagadaj i zapros na radnke spokojnego mezczyzne a zmienisz zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już próbowałam, więcej nie będę. Dla nich liczą się głównie dupeczki lansujące się na portalach społecznościowych. Tymczasem ja jestem spokojna, poważna i naturalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gdybys taka byla to kazdy by cie podrywal codziennie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja jestem taka i faceci mnie mają gdzieś! Wszystko dlatego, że nie wyglądam jak modelka i nie lansuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psjdk
Autorko nie poddawaj sie i nie patrz na inne "laski". Powiem Ci, że ja właśnie wolę te spokojniejsze, mniej lansiarskie. Ktoś taki ma zazwyczaj dobrze poukładane w głowie. Znam mnóstwo lasek lansujących sie na portalach i powiem Ci, że prócz wyglądu to to nic więcej nie ma, a czasami to nawet wyglądu, bo tona szpachlu na twarzy i robi sobie taka fotke... Bądź sobą! My to cenimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło, że tak uważasz, niestety w moim otoczeniu przeważają faceci, którzy wolą takie dziewczyny od tych, które są naturalne i nie grają kogoś, kim nie są. Smutno mi z tego powodu. Z jednej strony nie chcę się zmieniać, z drugiej zazdroszczę nieco tym pannom. Ja nie mam zadatków na bycie atrakcyjną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze jestes zbyt samokrytyczna? Skad jestes? Jesli mozna wiedziec oczywiście ;) Fakt wiele, no dobra mnóstwo chłopaków patrzy wlasnie na zdjecia i wtedy typuje sobie dziewczyne... Dla mnie to glupie. W kazdym badz razie nie trać nadziei autorko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie tak. Nie lubię siebie samej. Staram się nie tracić nadziei, ale z dnia na dzień jest gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psjdk
O widzisz i w tym tkwi problem. Mam/ mialem podobnie do Ciebie. Caly czas uwazalem sie za grubego i nie atrakcyjnego. Prawda jest taka ze sobie to wmowilem i tak przez jakis czas funkcjonowalem... Szedlem z kolezanka i kolegami przez miasto i wlasnie wtedy kolezanka mnie uświadomiła ze jest dobrze :D Dziewczyny zwracaja na mnie uwage :-) Wszystko tkwilo w tym, ze ja tego nie dostrzegalem. Od kiedy otworzylem oczy to widze mnostwo spojrzen i usmiechow w moja strone ;) Rozchmurz sie autorko :) Usmiechnij sie, ubierz ladnie ( nie wyzywajaco) i sama zobaczysz ze gdy bedziesz pogodna to faceci zaczna lgnac do Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie martw się.Też do elity pięknych i bogatych nie należę.Czasami mam schizy,że chcę wyglądać jak tamta,że gdyby mnie było stać to bym Se tłuszcz odessała & inne bzdury,kiedyś często.Ale z drugiej strony cieszę się,że jestem taką osobą jaką jestem.Mam jakieś pasje,pomogę komuś czasem i zadowala mnie to i nie myślę już o pierdołach jak doopy z fotek w necie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×