Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ric

Od dziś kończę z kobietami

Polecane posty

Gość Ric

Od dziś kończę z kobietami, zrywam z aktualną bo nie potrafiła docenić mojej miłości i poświęcenia. Koniec z romantyzmem i bezinteresownym oddaniem się dla niej, ja ją kochałem a On mnie oszukiwała. Jak tak wyglądają związki to ja wybieram samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Standardowe generalizowanie na podstawie jednego przypadku. Tępe bolce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestescie lepsi
a ja kochałam męzczyznę,byłam wierna,skromna,nie chciałam kasy,prezentów,a on kilka lat bawił sie moimi uczuciami,kazał ludziom zeby mnie oszukiwali i robili ze mnie wariatke,robił złosliwe zarty,osaczał,rządził sie moim zyciem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestescie lepsi
knuł za moimi plecami,zdradzał powierzone mu tajemnice,nie potraktował mnie powaznie,teraz pomaga ale ja juz nie umiem sie cieszyć,nie potrafie kochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
Doskonale wiem że faceci nie są lepsi i nie jedno mają za uszami i szkoda mi kobiet które potrafią być kochane i oddane a w zamian otrzymują ciosy prosto w plecy. Podobnie jest u mnie... Widocznie romantycy trafiają na zwykłe zołzy. Był kiedyś miły spacer nad morzem aż tu nagle awantura o byle co, aż mi wstyd było iść dalej. Mam dość trafiania na tego typu kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal mi Cię Ric, ja też nie mam szczęścia w relacjach z męzczyznami w wiem, jak to boli. Nie trać jeszcze nadziei, bo dla mnie już za późno (wiek ). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
10:53 Ja już blisko 40 i kolejne święto zakochanych istnieje po za moim zasięgiem... Chciał bym być optymistą ale nie mam już na to sił, ale dzięki za dobre słowo i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po 30 , od 2 lat sama , trafilam ostatnio na najpodlejsza gadzine pod sloncem , oszukiwal , okradal , klamal w zywe oczy.. czlowiek czasem po tak przykrych doswiadczeniach ma dosc, mimo to , gdzies w glebi duszy wierze ze kiedys bede szczesliwa i zakocham sie z wzajemnoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam bardzo wiele par ktore po mimo wszystko sa dalej razem ,nie zdradzaja sie , nie oklamuja , sa dla siebie wsparciem , sa przyjaciolmi , tylko dzieki tej swiadomosci wierze ze milosc , ta prawdziwa istnieje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
Fakt, faktem są takie związki oparte na wierności i wzajemnym zrozumieniu, lecz czy jest takich dużo? W skali tych wszystkich samotnych, to raczej garstka. A znaleźć tą połówkę to jak szukanie igły w stogu siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ric, to ja- 10.53, zgadzam się z Tobą, ale jeśli jesteś już z pokolenia 40- latków, to chyba jeszcze pamiętasz (choćby z młodzieńczych lat ), że były czasy, kiedy były troche inne wartości I WIĘCEJ SZACUNKU DO SIEBIE? Nie wiem co się dzieje, ale jak czytam zwierzenia tych dzieciaków, to ŻAL MI ICH i... autentycznie jestem przerażona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz racje Ric , my wychowywalismy sie w innym nieco swiecie , nie bylo telefonow komorkowych , komputerow, internetu .. chyba przez ta technologie dzisiejsza mlodziez jest taka zepsuta nie szanuja swoich rodzicow, osob starszych , nie szanuja nawet siebie samych , my mielismy inne priorytety , nie mielismy problemow typu - mam 15 lat i jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
Dokładnie, teraz dzieciaki mają tylko pociąg seksualny i w sumie nic innego ich nie interesuje po za tym by się zabawić, Nie mówię tu o wszystkich, bo pewnie istnieje jakaś garstka tych którzy posiadają jeszcze jakieś wartości i marzą o prawdziwym uczuciu, nie opierającym się jedynie na szybkim seksie i zaliczaniu kolejnych panienek czy odwrotnie... Może jesteśmy już za starzy na zrozumienie tego pokolenia, a może po prostu świat zmierza w złym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze to tez blad wychowawczy rodzicow, bo dzis przewaznie - obydwoje pracuja ,wiec nie maja czasu , nawet po pracy ciezko im sie zajac swoja pociecha , takie dzieci sa zdane na siebie, wiec robia co chca, wiekszy wplywa na nich ma kolega z klasy niz mama czy tata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie błąd wychowawczy, tylko brak wychowywania jakiegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem tylko czemu wiekszosc dzisiejszych 30latkow zachowuje sie wciaz nieodpowiedzialnie, panowie zarzekaja sie ze chca zalozyc wlasna rodzine a swoja partnerke oklamuja , zdradzaja, wykorzystuja, albo bedac po slubie jedno na drugie narzeka, to czemu sobie te osobe wlasnie wybraliscie na partnera zyciowego jak wiecznie macie do niego pretensje o wszystko ? ? wiecznie wam cos nie pasuje w tej osobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie obłudy
no tak a jak taka matka nie idzie do pracy to jej wytykacie ze jest kurą domową bez ambicji i pasożytem,to sie zdecydujcie,kobieta która pracuje zawod. i jeszcze potem musi sprzątać gotować nie ma często juź czasu i sił dla dzieci zeby je wych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
Zgadza się, brak czasu rodziców to zapewne największy z problemów wychowawczych jak i również brak jakiegokolwiek wychowania i szacunku do drugiej osoby... Być może jeszcze kilka lat i obecne pokolenie nie będzie nawet wiedziało co to szacunek i wzajemna tolerancja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W latach 70-tych i 80-tych kobiety TEŻ PRACOWAŁY, stały w kolejkach w sklepie ( bo trudno bylo cokolwiek kupić ), nie było wielu udogodnień typu zmywarka i dzieci były wychowywane "z zasadami". Dzisiaj jest tak, że jakiś 30- latek usiadł mi przed nosem na krześle i nawet nie pomyslał, że ta stojąca obok kobieta ( starsza od niego ) może być zmęczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesto mlode malzenstwa wynajmuja opiekunke i zostawiaja im swoje dzieci, taka opiekunka tez kosztuje, nie lepiej juz zeby wlasna matka sie zajela dzieckiem niz obca kobieta ? moze jak dziecko jest juz starsze moznaby bylo sie zdecydowac na prace obydwojga rodzicow ale pierwsze lata w zyciu dziecka sa najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wciąż 10.53. Trochę jakby schodzimy z tematu a tu się nam chłopak marnuje! Ric, gdzie jesteś? Święto zakochanych, a tu atmosfera jak na stypie! Co z Tobą, czy wciąż tkwisz w swym postanowieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
nie lubie obłudy "...i jeszcze potem musi sprzątać gotować nie ma często juź czasu i sił dla dzieci zeby je wych" Właśnie o takim podejściu rozmawiamy... Czas na wychowanie dziecka powinien być dla rodzica priorytetem a nie myśleniem że dziecko samo się zajmie swoim wychowaniem, bo potem wychodzi tak jak wyżej w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko dzis pojawia sie taki problem - panowie maja wielkie "ale jesli jego dziewczyna / zona nie pracuje , uwaza ja za nieroba , ktory sie calymi dniami obija , jednak obiad sie sam nie zrobi, produkty same do garnka nie wejda, kiedys maz i ojciec utrzymywal cala rodzine i byl z tego dumny , zona zajmowala sie domem i dziecmi i nie bylo klotni a dzis , ? nie malo jest przypadkow gdzie facet wykorzystal finansowo dziewczyne, okradl ja , byl nie uczciwy itd.. kiedys facet by sie chyba spali ze wstydu biorac pieniadze od kobiety chyba ze oddawal jej swoja pensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
10.53 Jestem, jestem;) Temat trochę poszedł w inną stronę ale fajnie że jest jakieś zainteresowanie i rozmowa o problemach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wartosciowe kobiety tez sie marnuja , trudno ! nie jeden moglby byc szczesliwy z dziewczyna ktora ma zasady jednak oni wybieraja laleczki barbie ktore mysla tylko o sobie a pozniej narzekaja jaka maja okropna zone co sobie wziales to masz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowiek jak sie zakocha tak naprawde nie patrzy na nic w zwiazku przede wszystkim musi byc przyjazn , bez tego nic nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal 10.53 ( z przerwami, bo przyrządzam sobie obiad- gotowanie dla 1 osoby jest fatalną sprawą, więc ostatnio robię to tylko w weekendy ). Słucham Cię Ric, pociągnij dalej temat, tylko błagam nie o tym "że już nigdy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
Ja np. był bym zadowolony kiedy bym wracał z pracy do domu gdzie czekała by kochająca żona i dzieci z którymi mógł bym się bawić, ale nie jest to dla mnie problemem gdyby chciała pracować, przecież też ma swoje ambicje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlugo byles z ostatnia partnerka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
12:55 ...Przyjaźń i zaufanie. 10:53 Dziękuję za zainteresowanie, lecz naprawdę nie mam już chyba sił na szukanie, poznawanie drugiej połówki o ile taka istnieje... Po za tym penie znów bym sobie zadawał pytanie po jakim czasie czar pryśnie i wszystko się posypie... 13:00 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×