Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ric

Od dziś kończę z kobietami

Polecane posty

Gość gość
4 lata ,dosc dlugo , nie byliscie zareczeni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.53. Nie dziwacz człowieku! Będziesz się tak obnosił ze swoim bólem do 50- tki, w końcu się ockniesz i ożenisz "z rozpędu" z jakąś 25-latką (bo chcesz mieć dzieci jak piszesz), będziesz jeździł z wózkiem po parku i ekscytował się swoim szczęściem a żonka znów Cię zdradzi i historia się powtórzy, że znowu "kobieta zawiodła"? co to znaczy "NIE MAM SIŁY"- RIC??? pytam się Ciebie? A może jesteś po prostu nieudacznikiem bujającym w obłokach??? Mam Cię postawić na nogi? Co mam zrobić? Marzy mi się w Walentynki jakiś dobry uczynek. Pozdrawiam. 10.53.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
Myślałem o tym wcześniej ale zaczęły się pojawiać problemy, były drobne oszustwa z jej strony ale mimo wszystko wierzyłem że się zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.53 Ja i 25latka i do tego dzieci he he raczej nie realne. Ja się nie użalam nad sobą, nie mam sił znaczy że mam dość na ten czas poszukiwań, może kiedyś czas sam coś przyniesie i będę znów szczęśliwy a bujanie w obłokach to chyba moja specjalność;) jak to romantyków;) Co do dobrego uczynku, możesz napisać jak masz na imię? Będzie o wiele lepiej brzmiało niż 10:53;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
Zapomniałem podpisać wyżej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowieka sie raczej nie zmieni - tak mysle jak ktos jest uczciwy , szczery to taki bedzie , a oszust pozostanie oszustem i klamca, jaki sie urodzisz ,taki zdechniesz jak to sie mowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez sobie czasem mysle ze moze kiedys i mnie uderzy strzala amora , szczesliwie.. ze byc moze to jeszcze nie czas i miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
13:31 Ja myślę że można się zmienić w końcu z pudła niektórzy wychodzą zresocjalizowani;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
13:34 Wszystko jest możliwe i nigdy nie wiadomo co przyniesie dzień... Ja Ci tego życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba naprawde bardzo chciec znam kolesia ktory po wyjsciu z pudla obiecal sobie ze bedzie zyl uczciwie , i co ? i nic , i glut, slowa slowami a czyny czynami , dalej kradl , oszukiwal, oklamywal itd.. rzadko ktory sie zmienia , przestepcy wychodza na wolnosc i dalej robia swoje , na to trzeba chyba lat, i oczywiscie trzeba chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja byłam oszukiwana przez 5 lat i co? Pomagałam, wspierałam, nigdy nie okłamałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje i wzajemnie :) swoja droga w zyciu bym nie pomyslala ze w tym wieku bede sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.53-"mam dość NA TEN CZAS poszukiwań"- więc jest dokładnie tak jak napisałam. "Przebudzenie" nastapi w okolicach 50-tki. Mam na imię Ula, więc może porozmawiamy o mnie? MÓJ PROBLEM ( w porównaniu do Twojego ) jest raczej beznadziejny, szkoda pisać, ale jak widzisz nie brakuje mi optymizmu, choć przeżywam żałobę ( pół roku temu zmarła moja Mama- naprawdę niezwykła i PIĘKNA KOBIETA z tzw. "charyzmą" ). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzis taka moda ze miedzy partnerami jest 20 badz 30 lat roznicy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
13:41 Fakt trzeba chcieć i też zgadzam się z tym że większości nic to nie daje i nadal są tacy sami, ale jak (Sama, Sam) zauważyłaś\eś "rzadko który się zmienia" czyli jakiś procent jest... 13:42-1 Właśnie i co masz za to? 13:42-2 Również dziękuję i co znaczy "w tym wieku"? 10:53 Miło mi Tomasz i współczuję bólu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
13:48 A no tak jest, ale raczej rzadko który związek z taką różnicą ma powodzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ula: Kiedy obchodzisz imieniny??? Pytam, bo moim ulubionym patronem ( ulubieńcem - zwij go jak chcesz) ) jest Thomas More- 22 czerwca. No to jak porozmawiamy? O Tobie? O mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym wieku - coz jestem kobieta po 30ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
Ja mam imieniny w tym samym dniu co urodziny, tak wyszło;) W marcu. Możemy rozmawiać o czym chcesz... 14:02 Wiec podobnie jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad jestes Ric ? moje imie Dorota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
Miło mi Tomasz, jestem znad morza, takie miasto Kołobrzeg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ula: Rozmawiać "o czym chcę"? Czyli po prostu O NICZYM? Wybacz, ale jestem (jak na kobietę) KONKRETNA i nie będę plotła "trzy po trzy"- nie mój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
Ula, temat znasz jeśli chcesz możemy porozmawiać o Tobie skąd jesteś o wiek nie będę pytał;) Jak długo jesteś sama? Czym się zajmujesz? Skąd zainteresowanie moim tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
P.S. Mówisz że jesteś konkretną kobietą i pytałaś o kim porozmawiamy więc zadałem kilka pytań, możesz odpowiedzieć jeśli nie masz ochoty, ja nikogo do niczego nie zmuszam to ja to zrozumiem i ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U: PO PIERWSZE, gdybym chciała stąd "wyjść", to gdzie Cię szukać? Może umówimy się gdzieś na "cafe", bo przyznaję bywam tu bardzo rzadko, na Facebookach i.t.p. W OGÓLE NIE BYWAM, co do telefonu, to wiesz- ryzyko ( niestety to net i rózne historie się zdarzają ). POTRZEBUJĘ PO PROSTU POGADAĆ Z FACETEM. Czasem czuję się naprawdę samotna, zwłaszcza teraz, po śmierci Mamy. Byłyśmy super przyjaciółkami ( Tato- ok. 20 lat starszy od Mamy zmarł w 2011 roku ). Z mojej strony nic Ci nie grozi, bo jestem trochę starsza i dokładnie z dugiego krańca Polski. PO DRUGIE: Porozmawiamy o mnie jeśli odpowiesz mi na pierwsze pytanie. A może e- mail???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
Jeśli chcesz mogę dać nr gg ja na fb też nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj nr to 32584786 , jak ktos ma ochote poklikac to prosze bardzo :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
A to mój U. 15602420

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie funkcjonuję na gg- musiałby mnie ktoś nauczyć. Ja w ogóle nie funkcjonuję w internetowej rzeczywistości, jestem ZBYT ZAJĘTA NA CO DZIEŃ. Moja obecność na cafe można powiedzieć to taki "jednorazowy wybryk" ( i całe szczęście bo zajmuje to mnóstwo czasu a ja mam sporo obowiązków ). Nie mam pojęcia co zrobić, chyba, że rezygnujesz, to mówi się trudno, chociaż żal będzie. Odpowiadam na Twoje pytania: wiek pomijam (nie pytałeś ), sama jestem w zasadzie... od zawsze ( pierwsza miłość, która zupełnie mnie "pogruchotała", bo facet okazał się "tęczowy" i trochę się z tym krył- a to były zupełnie inne czasy )- nie szukałam więcej. TROCHĘ PÓŹNO TEŻ DOJRZAŁAM, kształciłam się i.t.d. Mężczyźni podobali mi się, a jakże ale... trochę się mnie zawsze bali. Jestem z tych, co jak się mówi : "wchodzi do pokoju i wszystkie głosy milkną" - taka "charyzma" ( pewnie po ś.p. Mamie ). Co do zainteresowania Twoim tematem- cóż, jesteś podobno około 40- tki. Te wszystkie dzieciaki po prostu mnie zmęczyły a ich poglądy na świat i życie- to chyba pamiętasz z dyskusji- przerażajace. To wszystko. Czekam na odpowiedź. U.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ric
Gg to nic skomplikowanego pobierasz program instalujesz i zakładasz konto w zakładce ludzie wpisujesz numer, wyszukujesz i możesz rozmawiać... Nie wiem co mógł bym zaproponować innego bo też nie ufam takim portalom emil raczej też odpada bo później pełno spamu... A co do tego portalu też jestem tu pierwszy raz założyłem temat z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×