Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tazezłamanymsercem

Pamiętajcie dziewczyny!

Polecane posty

Gość tazezłamanymsercem

Jeżeli facet nie pisze to znaczy, że nie chce pisać i że mu nie zależy i nie wmawiajcie sobie, że on nieśmiały, bo nawet nieśmiały w końcu zebrał, by się na odwagę i napisał. Nie odzywa się, bo nie ma ochoty i nie jesteście na tyle dla niego ważne. Zapamiętajcie to i przestańcie się łudzić niepotrzebnie :/ Ja się łudziłam i mam teraz złamane serce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to pewne, ze jak się nie odzywa to mu nie zależy i nie ma co do tego żadnych wątpliwości :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty się do niego odzywałaś? bo ja trafiłem na taką, która nigdy sama z siebie od tak nigdy nie napisała zawsze czekała na mój pierwszy krok a nawet jak go zrobiłem to odpisywała zdawkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna książniczka czekająca na mannę z nieba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tazezłamanymsercem
Ja pisałam, ale brak odzewu z jego strony, co tym bardziej utwierdza mnie w tym, że z tej mąki chleba nie będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Między tym że piszesz do niego, a on nie odpisuje i ogólnie ma na Ciebie zwis a tym, że chłopak jest nieśmiały i trzeba go do siebie zachęcić, jest zasadnicza różnica :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tazezłamanymsercem
Ale kiedyś jak nie pisaliśmy to też sobie jakiś czas wkręcałam, że jest nieśmiały, bo patrzył jak zahipnotyzowany na mnie z daleka, gdy widzieliśmy się gdzieś przypadkiem, ale wyszło szydło z worka wszystko sobie wmawiałam, a mu na mnie nie zależy w ogóle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie pisze to znaczy że chce pisać tylko telefon mu wpadł do kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to się przekonałaś że nie jest zainteresowany, tylko dawno nie widział takiego aliena jak Ty, ale to nie uprawnia Cię do mówienia kto, co ma robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tazezłamanymsercem
Tak kolejne głupie tłumaczenie. Przerobiłam już wszystkie głupie tłumaczenia i dałam sobie z nim totalnie spokój i to jest najrozsądniejsza moja decyzja jaką podjęłam do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, jak facet nie pisze, to mu nie zależy. To facet powinien pisać, bo na kobietę, która pisze pierwsza, patrzy się jak na osobę, która się narzuca, a FACECI BARDZO NIE LUBIĄ TEGO, jak im się narzucają kobiety, którymi oni nie są zainteresowani. Kobiety zazwyczaj czekają na wiadomości i tęsknią, chociaż tego nie okazują, dlatego mężczyźni powinni spróbować to zrozumieć i starać się przejąc ster w tym względzie. No ale gdzie Ci mężczyźni, ...wolą się nurzać w nieśmiałości, niepewności ....facet, który nie pisze = facet któremu nie zależy. Oczywiście, że facet nie będzie pisał 1000 razy, jak za żadnym razem nie dostaje odpowiedzi, ale Panowie, nawet jeżeli raz, drugi, trzeci nie dostaniecie odpowiedzi to się nie zrażajcie, kobiety mają humory, zastanawiają się, pragną ale się boją - wykażcie odrobinę inteligencji, dajcie trochę czasu, nie bombardujcie widaomościami (bo to podpala pod natręctwo), zaczekajcie i napiszcie znowu, o ile Wam zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Ci łatwo radzić, raz Ci nie odpisał to masz pretensje do całego wrzechświata a nam karzesz pisać po pierdylion razy bez rzadnego odzewu. Nie każdy patrzy na dziewczyne która napisze, jak na desperatke :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, pod warunkiem, że napisze do Ciebie kobieta, która się Tobie podoba ... 90% innych przypadków to właśnie "desperatki" w oczach faceta. Jeżeli jakaś kobieta się Tobie podoba naprawdę, to nie będzie dla Ciebie problemem napisać raz, dwa, trzy razy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak raz nie odpisuje to daje sobie spokój, widocznie jej też nie bardzo zależy :P To działa w dwie strony. Z doświadczenia wiem, że jak dziewczynie na prawdę zależy to sama też szuka kontaktu a nie podkłada jeszcze kłody pod nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta_gość
Zgadzam sie z autorka. Ja poznalam kogos, to nawet nie byla randka, ale rozmawialismy ze soba dosc dlugo non stop, dawal oznaki zainteresowania. Sprawial wrazenie niesmialego wiec wykazalam sie pozniej inicjatywa i po dwoch tygodniach znalazlam go na fejsie i napisalam do niego, nic wielkiego, nic bardzo osobistego, nie prosilam go o spotkanie czy numer telefonu, zadalam mu tylko proste pytanie i podalam swoj email...minelo juz kilka dni (tydzien chyba) i nie odpisal. Sprawdza swojego fejsa bo widzialam, ze odpisuje na komentarze znajomych. Nie czuje sie, ze sie wyglupilam bo wyslalam jedna wiadomosc i sprawdzilam tylko raz czy jest aktywny na fejsie aby wiedziec czy nie odpisuje bo nie sprawdza wiadomosci czy dlatego ze po prostu nie chce. Odpowiedz jest taka ze po prostu nie chce...coz, nie ten byl mi pisany;-) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby mi zależało, to nie dałabym sobie spokoju po 1 razie ... walkower po 1 rundzie, daj spokój - może tak, jeżeli to ma byc panienka do poderwania, ale jak chcesz kogoś tak naprawdę ....to 1 raz nie wystarczy, aby zmierzyć siłę tego, czego pragniesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież sama piszesz że nie napiszesz do faceta a nawet nie odpiszesz, więc po co teraz ta hipokryzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie piszę, że nie napiszę po 1 razie nie piszę, że sama się nie zdecyduję na 1 krok nie wiem, gdzie tu widać hipokryzję. Po prostu, jeżeli mężczyźnie zależy na kobiecie, to się nie zniechęci po 1 razie. Jeżeli się zniechęci, to tak należy wycenić jego zapał do boju :) . Nie mówię tu o zwykłej panience, z którą chcesz sobie popisać, tylko o "kobiecie, na której zależy facetowi". Mężczyźni, chłopcy, panowie - nie wypisujcie tutaj byle czego, powiedzcie sami przed sobą, czego chcecie i postępujcie wg uznania. Macie prawo podrywać laski, jak podrywacie dla sportu i panna nie odpisuje to przecież nie egzamin i nie będziecie sobie flaków wypruwać, żeby odpisała cizia, na której wam nie zależy. Ale jeżeli Wam ZALEŻY, PRAGNIECIE i MYŚLICIE o tej kobiecie, jest ona wolna i bez zobowiązań, to nie wiem jak nazwać to, że nie możecie się zdecydować na pierwszy *******lbo dostajecie pietra po pierwszej "porażce". Żadna Was nie będzie chciała, bo kobiety lubią facetów zdecydowanych, a nie bojaźliwych i przestraszonych. A jak będzie się czuła kobieta w Waszym towarzystwie, jak Wy sami się boicie kobiet ? Kobieta gdy pragnie, to nie rzuca się na faceta, bo tak robią dziw*ki, ale jest nieśmiała i marzy, czasem unika, boi się odpisac, nie dlatego, że olewa, to dlatego musicie sami wykazać się siłą i odwagą, która ma starczyć za 2 osoby. O ile oczywiście Wam zależy na Kobiecie, a nie na przelotnej przygodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odzywa sie bo nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, jak facet nie pisze, to mu nie zależy. To facet powinien pisać, bo na kobietę, która pisze pierwsza, patrzy się jak na osobę, która się narzuca, a FACECI BARDZO NIE LUBIĄ TEGO, jak im się narzucają kobiety, którymi oni nie są zainteresowani. Kobiety zazwyczaj czekają na wiadomości i tęsknią, chociaż tego nie okazują, dlatego mężczyźni powinni spróbować to zrozumieć i starać się przejąc ster w tym względzie. No ale gdzie Ci mężczyźni, ...wolą się nurzać w nieśmiałości, niepewności ....facet, który nie pisze = facet któremu nie zależy. Oczywiście, że facet nie będzie pisał 1000 razy, jak za żadnym razem nie dostaje odpowiedzi, ale Panowie, nawet jeżeli raz, drugi, trzeci nie dostaniecie odpowiedzi to się nie zrażajcie, kobiety mają humory, zastanawiają się, pragną ale się boją - wykażcie odrobinę inteligencji, dajcie trochę czasu, nie bombardujcie widaomościami (bo to podpala pod natręctwo), zaczekajcie i napiszcie znowu, o ile Wam zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta_gość
gość dziś - dobre podsumowanie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę tego zapamiętywać, bo to moja wiedza od bardzo dawna :) Toż to szalenie oczywiste, ale nieee, lepiej siedzieć i mieć nadzieję, że to przypadek jeden na tysiące, kiedy to facet nie napisał bo akurat przez 48 godzin operował pacjenta, potem odsypiał i ledwo co wstał a tu kolejny nagły przypadek :D Albo bandyci ukradli mu telefon albo w jego mieszkaniu jest taki szalenie kiepski zasięg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam takie pary których związek rozpoczął się od seksu i to nie raz po pijaku. A teraz część jest po ślubie i są szczęśliwi. Nie każdy mężczyzna marzy o nieśmiałej panience, która nie wie czego chce i wcale nie uwarza tych otwartych za d****** Nie wszystko jest czarne lub białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bo to seks po pijaku świadczy, że kobieta wie czego chce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie, bo sama wybiera który facet będzie tylko do łóżka a który na całe życie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wątpię, żeby ten wybór następował w trakcie seksu po pijaku ;) Mniejsza o to, tak się czepiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta_gość
'Toż to szalenie oczywiste, ale nieee, lepiej siedzieć i mieć nadzieję, że to przypadek jeden na tysiące, kiedy to facet nie napisał bo akurat przez 48 godzin operował pacjenta, potem odsypiał i ledwo co wstał a tu kolejny nagły przypadek' DOBRE wytlumaczenie dla naiwnych;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie sobie podobaja to ida do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosssi
W oparciu o własne doświadczenie potwierdzam to co napisała autorka, ponieważ sama mam złamane serce :( Mało tego czuję, że się wygłupiłam. Koleś wydawał się odwzajemniać zainteresowanie, ale być przy tym nieśmiały. Wszyscy mi mówili, że nawet jak jest bardzo nieśmiały, ale czuje że mi się podoba to i tak się w końcu odezwie. Ja głupia dałam się ponieść emocjom. Napisałam do niego na fejsie co słychać, a on... odpisał co słychać i tyle. Słyszałam, że faceci nie są zbyt wylewni i nie lubią sie rozpisywać, więc pomimo, że czułam się urażona nie poddawałam się. Zapodałam aluzją, że się nudzę ... znowu odpisał, ale wymijająco. Zero propozycji spotkania. Dałam sobie siana. Zachowałam kontakt koleżeński. Napisałam 2 razy i przestałam do niego pisać. Zobaczył, że daję sobie siana i traktuję go normalnie jak innych kolegów to zdobył się na to, aby zaprosić mnie na kawę. Potem jakieś podchody, rozmowy, szukanie ze mną kontaktu, ale przy tym nie dało się nie zauważyć, że był odrobinę nieśmiały. Duzo się o nim dowiedziałam. Zadawałam wiele pytań, uważnie słuchałam. Stwierdziłam, że warto jeszcze raz zainicjować coś i zaproponowałam spotkanie... wykręcił się brakiem czasu. Wtedy uznałam, że najlepiej dać sobie spokój i tyle. I zrobiłam to, a on znowu zaczął szukać kontaktu pomimo, że ja już miałam wy*** Dołączył się do mnie na upartego gdy szłam coś zjeść na mieście. W pewnym momencie powiedział mi, że... ma dziewczynę (od ponad roku!!) i nie należy do tych mężczyzn co zwodzą inne dziewczyny, gdy są w związku. Ta wiadomość zwaliła mnie z nóg. Zwłaszcza, że mówił mi tyle o sobie (próbowałam wybadać czy ma dziewczynę, ale wszystkie jego odp. wskazywaly na to, że nie). Dzisiaj czuję się na maksa skompromitowana, że latałam za gościem, który pewnie moje zachowanie odebrał jako narzucanie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uff...strasznie poniżające dla kobiety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×