Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Paradoksalna sytuacja. Ktoś pomoże

Polecane posty

Gość gość

Cześć mam problem. Wiem że większość z Was może mnie wysmiac. Z góry zaznaczam że nie czuje sie z tym jakoś bardzo mega źle. Otóż ostatnio jak się przytulalam w lozku z facetem on chciał seksu ale ja nie chciałam chciałam tylko się popiescic wtedy a on mnie nie posłuchał i mi go wlozyl przytrzymujac mnie a MNIE to się mega spodobało bo lubię męska dominację zawsze miałam to w fantazji. Seks był nieziemski nie tak nudny jak zawsze no ale teraz mam problem bo zrobił coś wbrew mojej woli. Nie robię z tego problemu bo było fajnie ale co gdyby tak zrobił i mi się nie podobało?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paradoksalne pytanie
a powiedziałaś wyraźnie "NIE"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówiłam nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co byście zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problem. Skoro Ci się podobało to na ch*** drazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca wbrew twojej woli bo na to przystałaś. Nie ma znaczenia, że początkowo nie chciałaś, w końcu uległaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oskarż go o gwałt daj d**y innemu żebyś zaszła w ciąże i żądaj alimentów później dorób drugie na 500+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno kobiety zawsze się troszeczkę gwałci :P Może ten twój jest zwolennikiem pewnej partii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glebia odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pojmuję o co ci idiotko autorko chodzi? może to wyjaśnij tak jak wyjaśniłaś, że było ok. paradoks jest w tym, że zadajesz dziecinne pytania, a twój infantylizm jest na poziomie 4-letniego dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy obrażanie kogoś na prawdę was tak cieszy? Po prostu nie chciałam seksu a zachciało ale mi wlozyl. Powiedzialam mu o tym że nie chce i koniec. A on tak jakby się chciał droczyc mówił * wiem że chcesz no weź misiu chodź no proszę n bla bla bla* i poslinil sobie i mi wlozyl przytrzymujac mnie trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×