Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ukryta  prawda

Postanowiłam, że otworze własny biznes KANTOR WYMIANY WALUT

Polecane posty

Gość ukryta  prawda

a potem marzy mi sie cała siec kantorów i lombardow i kredytów chwilówek, takie 3 w 1 :) Jak myslicie to dobry biznes ? Chce starac sie o dotacje z UE i PRFRON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćula
bardzo dobry zważywszy na ilość gotówki jaką musisz dysponować ,z pewnością otrzymasz kilka milionów kredytu na dzień dobry bo przecież to takie łatwe,rozpisać biznesplan ,wziąć kredyt /znalezc inwestora. Bułka z masłem. A co do samego biznesu to świetny biznes bo nie kupujesz maszyn towaru etc a twoim towarem jest kasa ,coś idzie nie tak zawijasz waluty i bay. Tylko na ten interes naprawde musisz mieć kupe forsy i układy z bankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry pomysł ;) a jak szukalam pomyslow i porad to natknelam sie na dora-fin. swietna sprawa, jesli chcesz konkretnie podejsc do biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz tyle kasy na początkową inwestycję to czemu nie? Tylko weź pod uwagę, że konkurencja jest b. duża. Na przykład taki kantor we Wrocławiu - http://www.centkantor.pl .Byłabyś w stanie zaproponowac lepsze ceny od nich na dzień dobry? Nie wydaje mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Pewny Kantor - z własnego doświadczenia. Zawsze zanim wybiorę kantor robię dokładny research i jakoś zawsze naprowadza mnie on na Pewny Kantor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaufałem Pewnemu Kantorowi i się nie zawiodłem. Najlepszy spread i najkorzystniejsze warunki na rynku ma Pewny Kantor. Korzystam z jego usług już któryś raz z kolei i za każdym razem na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam rozejrzeć się za dobrym kantorem internetowym, co zdecydowanie ułatwia życie. Pewny Kantor to moim zdaniem najlepszy wybór na ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkurencję masz bardzo dużą i mocną. Na runku od lat działają bardo dobrze zorganizowane internetowe kantory, np. Amronet.pl i podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elis9wer
W dodatku to chyba nie takie proste, otworzyć e kantor. Zauważ, że Amronet.pl i podobne, dobrze prosperujące to spółki, które zaczynały jak ta branża była jeszcze w Polsce nowością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz_kulka
Musisz w jakiś sposób wyróżnić się na rynku. U mnie sprawdziły się litery przestrzenne w biurze - teraz wygląda wreszcie profesjonalnie. Wykonanie zleciłem Wrocławskiej firmie, bo spodobały mi się ich realizacje, zresztą zobaczcie sami jak to wygląda: http://www.vizer.pl/oferta/litery-przestrzenne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy biznes trzeba reklamowac- pamietaj o tym! wlasnie dlatego pomysl czy czasami nie wydrukowac plakatow i ulotek. Dobra drukarnia jest w http://formatdruk.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsza opcja jest hala magazynowa badz produkcyjna sa tez urzadzenia idealnie sprawdzajace sie w takim miejscu http://cassioli.com.pl/ ulatwi prace a biznes bedzie szedl bardzo dobrze/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja otwieram salon optyczny. Już mam wynajęty lokal, sprzęt optyczny zamówiony od www.polandoptical.pl. Już nie mogę się doczekać otwarcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam własny biznes i jestem z tego bardzo zadowolona. Niedawno zakupiłam opakowania kaszerowane od www.masterpak.pl z logo mojej marki by kliencie lepiej ją zapamiętywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znawca dotacji
Myślę, że ciężko się przebić dlatego, że kantory internetowe posiadają bardzo zaawansowany serwis informatyczny, który sporo kosztuje, no i do tego te wszystkie zabezpieczenia, przecież o ataki w sieci nietrudno. Zajrzyj na stronę www.kantoronline.pl i poczytaj o zabezpieczeniach jakie mają. poza tym ile weźmiesz z PFRONU? zaledwie kilkadziesiąt tysięcy, uwiesz mi że potrzebne jest Ci dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca doatcji 2
www.kantoronline.pl - przeczytaj dokładnie o zabezpeiceniach jakie stosują, od razu zobaczysz że to nie takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia kiper
A ja mam taki troszkę inny problem, nie chcę zakładać nowego tematu także napiszę tutaj. Potrzebuję wymienić walutę najlepiej gdyby to było online. Znalazłam już mnóstwo kantorów jednak żaden nie wzbudza mojego zaufania noo np te komentarze http://bystrefinanse.pl/walutomat-pl odnośnie serwisu walutomat no nie wiem wierzyć im czy nie??? Dordźcie coś może ktos mi poleci jakis sprawdzony kantor ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja otworze kantor wymiany mężów i żon przebije was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak idzie o kantory i wymianę online, to najlepiej wymieniać w Pewnym Kantorze - szybko, tanio, bezpiecznie oraz w dobrych, komfortowych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja korzystałem pierwszy raz z kantoru internetowego na początku z dusza na ramieniu ale jak już pierwszy raz skorzystałem z kantoru https://centnet.pl/ i bylo wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw musisz mieć dobry łom, zestaw narzędzi ślusarskich i otwórz w nocy kilka cudzych kantorów, banki też będą ok, i będziesz miała gotówkę na otwarcie swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę powodzenia jeśli pokonasz gigantów w branży oraz nowe kantory ze świetną ofertą np. Pluskantor.pl. Warto najpierw przyjrzeć się konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miński
Mocny jest Amronet.pl. Ma dużo klientów biznesowych, dobrą ofertę i technicznie bardzo wygodną platformę transakcyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marka to była waluta
Jeśli jeszcze jedna reklama tu się pojawi, to przyper.lę głową o kant dolara, spamujące c***y dewizowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś kantory prowadziły osoby mające powiązania ze światem biznesowo-przestępczym Niszczono każdą nową konkurencje , napady zabójstwa itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×