Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks po imprezie z nieznajomym

Polecane posty

Gość gość

Muszę się komuś wygadać bo mam moralnego kaca. Wczoraj wyszłam z przyjaciółką na imprezkę, jestem singielką 25 lat, staram się często gdzieś wychodzić, spotykać ze znajomymi.. Jestem sama od 1,5 roku. Przez ten czas z nikim się nie spotykałam, nie randkowałam ani nie miałam kontaktu fizycznego.. ..az do wczoraj. Spotkałam na imprezie faceta który naprawdę wyjątkowo mi się spodobał i skończyliśmy w łóżku. NIGDY mi się coś takiego nie przydarzyło.. Co gorsza zrobiliśmy to bez zabezpieczenia.. Jestem w panice. Wprawdzie zapewnił mnie że jest zdrowy, a ja według obserwacji mam dni niepłodne ale wiadomo, na tura lubi płatać figle.. Jakaś maskara :-( Ten koleś już wyjechał, jest z innego miasta. Oczywiście nawet się nie łudzę że mogłoby być z tego coś więcej, wiadomo że chodziło nam obojgu tylko o seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę ci abyś była w ciąży głupia suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwierzęta też tak robią, to się nazywa popęd płciowy, niektórzy ludzie podobno potrafią to kontrolować :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletka po, to chyba oczywiste. Jak można uprawiać seks bez zabezpieczenia? Co Ty masz 15 lat, żeby nie wiedzieć o gumkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra jesteś su/ko. Dołączam się do życzeń gościa wczoraj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jajco. Pomysl trochę za nim coś pier/dolniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wiecie? a co tym złego? ja juz bylam z facetem z łóżku na drugiej randce,co za namiętnosc, tego po slubie nigdy sie nie zazna,tak " za pozwoleniem". najlepiej jest tak tajemniczo i oczywiscie bez gumki, wrażenia rewelacyjne... mmm ale się napaliłam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mysle w przeciwieństwie do ciebie. pytam i co z tego bo autorka opisala tylko jedno wydarzenie i tyle i nie wiadomo tak wlasciwie w jakim celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś jak kawał zepsutego miecha, któro trzeba wyrzucić. Ty zj***e genetyczny jesteś tak zdemoralizowana że bez noża albo kamienia nie podchodź. Całe szczęście, że są te zamachy to może w którymś zginiesz, będziesz cierpiała, będziesz patrzyła jak tryska twoja krew, jak wypływają pulsując w rytm pulsu twoje wnętrzności. Oby tak się stało obyś zdechła w męczarniach, we własnej krwi, i ekskrementach i żeby nikt ci nie pomógł. Jesteś puszczalska a takie kobiety zasługują na śmierć w męczarniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie panikuj na zapas a na drugi raz uważaj i nie pij tyle ;) a te hejty olej..święci sie znaleźli,jak kobiecie sie raz coś takiego zdarzyło to już puszczalska zdzira, a jak facet co tydzień lata po imprezach i co tydzień ma inną to normalne,bo to przecież facet a facetowi wolno..hipokryci i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maly ksiąze jestem dziewicą i w życiu bym nie chciała kogoś takiego jak ty :O:O:O to co piszesz jest okropne,jak można być tak podłym uważaj bo to czego życzysz innym to do ciebie wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szanujesz kobiet,twoja wulgarność jest zatrważająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sądzę, że rację ma Mały Książę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo pewnie jesteś podobnie porąbanym szowinistycznym hipokrytą facetow jakoś nikt nie kamienuje za taki seks, nikt nie komentuje,że ten facet też przecież sie "pohańbił" tylko jak zwykle kobieta jest wszystkiemu winna.. ona sie zamartwia a on pewnie sie cieszy,że miał fajny seks to niesprawiedliwe i twierdze to jako dziewica czekająca na tego jedynego :P ale to przecież nie znaczy,że mam jechać po tych którzy żyją inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże A czemu tego faceta nie potępisz za puszczalstwo wulgarny, agresywny skunksie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrakło Ci części zamiennych? Znajdź se chłopa, niech cię ktoś w końcu wyru/cha bo widzę, że ciśnie cię grubo. Poza tym kobieta powinna się szanować a nie ru/chac po imprezach. A jak już znajdziesz tego jedynego to powinien cię wyru/chac i kopnąć. Hah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiąże dziś I jeszcze do tego aborcja Co za k***iszcza tu siedzą. Kamienować, kamienować i jeszcze raz kamienować takie suki. Na pohybel puszczalskim zdzirom! x A facetom ucinać ku/ta.chy, hipokryto śmierdzący :O Faceci sami dają kasę na aborcję, tak się śpieszą do rodzicielstwa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanuję kobiety a tej k***y co załorzyta temat nie można nazwać kobietą. Kobieta to istota, która szanuje swoje ciało uprawiając seks wyłącznie ze swoim mężem. A dp tej panny co nie chciałaby być z kimś takim jaj ja to powiem ci tak. Zasady, które zaprezentowałem mają na celu ochronę moralności i rodziny, więc oco ci chodzi? Jeśli jesteś faktycznie dziewicą i chcesz czekać do ślubu a po ślubie będziesz wierna swojemu męzowi to do ciebie nic nie mam. Ja bronie moralności. Takie jak ona demoralizują społeczeństwo. Powtarzam Bug nakazuje kamienować rozpustne kobiety które zdradzają i nie trzymają dziewictwa do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dają kasę na aborcję bo nawet jak wy głupie ci/py też chcecie aborcji to nigdy pieniędzy nie macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego faceta nie potępiam, ponieważ prawo Mojżeszowe zezwala Mężczyznom na posiadanie nałożnic. A co do usprawiedliwiania autorki to jak suka nie da to pies nie weźmie. To jej ciało i ona bierze odpowiedzialność za to co z nim robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra mały ksiąze,widze że tylko prowokujesz hehe "załorzyła" " Bug" Bug to jest rzeka :D taa no pewnie, dla faceta zawsze sie znajdzie usprawiedliwienie a kobieta zawsze ta zła. ale po co kobieta ma sie szanować dla faceta,który miał 100 kochanek? dziwnie bym sie czuła oddając cnote facetowi, który z niejednego pieca chleb już jadł. Bylabym zazdrosna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jest sobie winna! Naprawdę mam nadzieję, że ta cudzołożnica zdechnie wijąc się w strasznych mękach z myślą, że to już koniec i że nic już nie zmieni. Jej zachowanie było obrazą Boga i świętości jaką jest jej ciało. Jej życie się skończyło z chwilą kiedy poraz pierwszy się puściła czytaj. oddała dziewictwo Mężczyźnie z którym obecnie nie jest. Teraz będzie tylko gorzej, więc najlepiej będzie jeśli sama w akcie pokuty popełni samobójstwo i ulży sobie w cierpieniu, bo jak przyjdą Muzułmanie to nic dobrego ją nie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały książe... Cholera , powiem tak: jestem facetem już dość dojrzałym ale uchroń mnie boże od takich dupków jak ty. Celowo pisze z małej litery. A teraz do autorki: nie zrobiłas kompletnie nic złego. Seks , namietność jest prawem każdego człowieka bez względu na płeć. Inaczej tylko jest w islamie ale my jesteśmy tutaj. A takim burakom jak ten Mksiąże, życzę urwania k****a :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego to tylko kobieta ma być moralna. Aż sie odechciewa mi jako kobiecie ''szanować'' skoro wy sie nie szanujecie - moralność kalego to nie prawdziwa moralność. Wymagasz od kobiety to i od siebie wymagaj. Też czekaj do ślubu! wtedy to faktycznie będzie miało sens. Ty oddany jednej kobiecie a ona Tobie. Kobiety też mają swoje potrzeby i skoro kobieta gotowa jest zaczekać z seksem do ślubu - to niech facet zrobi to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesze sie,że jako męzczyzna nie popierasz tak szowinistycznych i pełnych hipokryzji poglądów ;) no właśnie,tylko w islamie jest inaczej a jak wiadomo to religia zacofana,nielogiczna i ograniczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś To znajdź sobie takiego, który jest porządny. Jest takich wielu, naprawdę wielu któży się szanują i szanują kobiety jak na przykład ja, choć możesz w to wątpić to jednak to prawda. Dziewica dla prawiczka. Cudzołożnica dla cudzołożnika. PS. I nie prowokuję to są moje poglądy, które zna moja rodzina oraz inne osoby w moim otoczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Szanuję się i mam zamiar czekać do ślubu, bo to coś wspaniałego być dla siebie pierwszymi w noc poślubną. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza. Wymagam od innych tego co sam mogę dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szacunek do kobiet to szacunek do kobiet - wszystkich kobiet,nie tylko dziewic. Nie wyzywaj wulgarnie kobiet nawet jak zrobiły coś co uważasz za złe. Można swoje zdanie wyrazić kulturalnie bez obrażania. A poza tym to dobrze,że jednak także od siebie wymagasz a nie tylko od kobiety. w takim razie niepotrzebna była ta gadka o prawie mojżeszowym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MałyKsiążę, obyś nigdy nie zaznał tego o czym piszesz. Miłość jest dla normalnych ludzi, a Ty, wybacz, jesteś chory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×