Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks po imprezie z nieznajomym

Polecane posty

gość dziś Takie Jak autorka nie są kobietami. Ja ich nie wyzywam tylko muwię jak jest. A jest tak jak napisałem. A gatka o prawie Mojżeszowym była potrzebna, bo moje poglądy i to jakie kary powinny spotykać takie jak autorkę wywodzą się z niego. Co do tych nałożnić to prawo Mojżeszowe nie zakazuje mężczyznom ich posiadania, ale zdecydowanie faworyzuje i kładzie nacisk na posiadanie jednej partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Twoje życzenie się nie spełni, ponieważ ja jestem normalny. To tacy ludzie jak autorka są nienormalni i nie zasługują na miłość tylko na potępienie i śmierć! Tacy jak ona niszczą moralność niszczą rodziny, bo zostają kochankami a co za tym idzie niszczą innych jako istoty ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" muwię " ?? " gatka " ?? Książę ma 2 miesiące wakacji :-D We wrześniu pierwsze dyktando :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Następny debil szukający dziury w całym. Jak się szybko pisze, to ciężko jest patrzeć na błędy ortograficzne. To się zdarza jak ktoś chce szybko odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady,potepienie i smierc za 1 seks z nieznajomym? jeszcze rozumiem - zdrada,ale ona przeciez była wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobiłaś mieliście ochotę i ok, ale bez zabezpieczenia to jazda bez trzymanki . Mniejsza o ciążę ale co można załapać? To ze zapewniał to jedno co miał ci powiedzieć, ze ma HPV albo aids?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×