Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

spotkanie

Polecane posty

Gość gość

Mam dziś w planach spotkać się z koleżanką ma kawę. Mamy już umówione miejsce tyle że ja będę wcześniej wolny od niej, bo ona kończy o godzinę później w pracy. Jako że umówiliśmy się w konkretnym miejscu w sensie że spotykamy się w tym konkretnym lokalu, zastanawiam się jak to zrobić czy czekać na nią przed czy wejść wcześniej do środka i zająć miejsce i tak czekać? Jak będzie bardziej "elegancko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli umawiamy się z kimś w lokalu to dobrze jest gdy mężczyzna przyjdzie wcześniej i zarezerwuje stolik w sensie ,że przy nim usiądzie i tam zaczeka na partnerkę .Gdy będziesz czekał na nią na zewnątrz a potem wejdziecie razem to może okazać się ,że nie ma miejsc ,ale też nie każda kobieta wie ,że takie postepowanie jest właściwe ,nie każda kobieta też wie ,że np.z autobusu mężczyzna wysiada pierwszy aby kobiecie podać rękę przy jej wysiadaniu.Na salę restauracyjną też mężczyzna wchodzi pierwszy ,bo to on ma szukać wolnego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok :) A ze tak zapytam to co ja mam ram robić czekając na nią? Pewnie zaraz jakoś kelner będzie chciał zamówienie spisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli do spotkania pozostało niewiele czasu to mówisz,że czekasz na kogoś i złożysz zamówienie później ,możesz też zamówić coś do picia,może to być woda ,ale również kieliszek wina .Jedzenia nie wypada wcześniej zamawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×