Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarny Księżyc

Szukam chętnych które chcą mnie posiąść

Polecane posty

Później w razie czego temat poprawie. Moje wymogi: musi być bezdzietna . Zdecydowanie musi w razie czego pożegnać się z nałogami:P. Teraz z grubsza w jakie dni powinna być urodzona-z tym że być może coś pominąłem: 5-6.7.1968 31.10.1968 15-16.1.1970 17-18.1.1973 6/7.11.1971 1973: 4/5.1 22/24.2. 4/5.3 18/20.7 31.10 ,1/2,5/7,17/19 .11 1974: 4/5 .5 5.11 17/19.11 27-28.8.1975 Wersja jeżeli chodzi o daty urodzenia ostateczna:P. To niekonieczne ale bardzo zalecane:solidny poziom kandydatki,wykształcenie wyższe ,obrzydliwie bogata itp. :D Bardzo zalecane aby aby miała mieszkanie:classic_cool:.Powinna lubić moją ulubiona muzyczkę:classic_cool:.No lubię takie o słusznym wzroście:classic_cool:. O mnie: Jestem oczywiście prawiczkiem znacznie bardziej atrakcyjnym niż potrafi sobie większość wyobrazić więc jestem posądzany o to że jestem oszustem matrymonialnym:O.Jestem w podobnym wieku do większości kandydatek:D.Obowiązuje zasada-która 1 ta lepsza:D.Nie czepiam się byle pierdołów nie robię fochów w przypadku 100 kilogramowego sadełka w najgorszym razie każę odchudzić bo to za mało abym dał kosza:classic_cool:. Preferuję muzykę HI-NRG,eurodance,dance,disco(w tym polo),terrorcore,hardcore np. Aurium,-Pakoon ,Trans X-Living On Video,RMB-Redemption ,Afterlife-Nie mów nie,Powstrzymaj mnie. Czekam nie tylko na chętne ale tych co zechcą pomóc w poszukiwaniu:D.Tu stary temat ale niedorobiony i w tej chwili na najbliższy czas nieaktualny: http://f.kafeteria.pl/temat/f4/szukam-bezdzietnej-ur5-6111973-najlepiej-z-wwy-ktora-zaprosi-mnie-na-urodziny-p_6648771 :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare roczniki preferujesz :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To późno zaczynasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się czepiam
"Nie czepiam się byle pierdołów nie robię fochów " - za to ja, TAK! Całe te twoje WYPOCINY skreślają cię goguś na wstępie. Już tu taki wizjoner był, pewnie nim jesteś, tylko zmieniłeś nick :P Nie posiadasz jakiejkolwiek wiedzy, matole, więc POSIĄŚĆ możesz jedynie siebie samego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby co w tobie miałoby się spodobać? W innym topiku piszesz, że jesteś żonaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie i tak nie spełniasz moich wymogów:P.Jeżeli chcecie to możecie dodać mój temat na wykopie jako, przykład jak ma być wyglądać wzorowe ogłoszenie:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma w tobie absolutnie nic ciekawego. spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic co by mogło przyciągnąć czy zaintrygować,z tego co piszesz to strasznie nudny jesteś ....nie dla mnie takie ciepłe kluchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby co w tobie miałoby się spodobać? W innym topiku piszesz, że jesteś żonaty... " Założę się o 10000 że bredzisz:P. " gość dziś nie ma w tobie absolutnie nic ciekawego. spadam lapka.gif " Pewnie i tak nie pasujesz:P. " gość dziś Nic co by mogło przyciągnąć czy zaintrygować,z tego co piszesz to strasznie nudny jesteś ....nie dla mnie takie ciepłe kluchy " Pisze nudno ale cicha woda brzegi rwie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co piszesz dla mnie jest beznadziejne. masakra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi się podoba :) Tylko nie mieszczę się podanych w datach. W spodniach też nie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój się mieści, ale nowawką wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty te tematy wymyslasz, jak jestes w nowiu czy w pełni? bo świecisz niczym łysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się mieści? Gosc chyba miał na myśli czopek do doopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Księżyc co ty masz z tymi dniami urodzenia?:D a np co jesli ktos urodzil sie 27.04.96r ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolego co szukasz laski i masz wymogi... weź Ty sobie na k***y idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym trącę tym trącę:D.Na razie nie potwierdzam i nie zaprzeczam:D.Czoki mnie nie wzruszają:P. Co do tej daty-w tych dniach urodziły się osoby kłótliwe które świerzbi żeby sobie gdzieś w czymś pogrzebać i jeszcze uparte i zawzięte jak ośliska:D.Nie lubią urodzonych na początku znaku lwa-zwłaszcza około:D.A k-wy po co mi:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k****a 40 paroletni prawiczek i jeszcze uważa się za atrakcyjnego. Masakra, leszcz. Z pisma to myślałem że ty z gimnazjum jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiąść to mogę nową mp3,tableta czy komputer...ale faceta?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj swoje zdjęcie jak taki piękny jesteś buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych co szukam jestem bardzo atrakcyjny:D.Tylko jak je wytropić:O? " gość dziś Posiąść to mogę nową mp3,tableta czy komputer...ale faceta?jezyk.gif " Niektóre mówią że mają chłopca:D. " Daj swoje zdjęcie jak taki piękny jesteś buhaha " Pewnie tu nie ma żadnej odpowiedniej to po co:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starym dziadkom zawsze się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak taki jesteś idealny to się kolejka ustawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny popierdółka ,który myli kafeterię z Sympatią.GRATULACJE!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×