Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam szczerego faceta czy jestem skazana na samotność?

Polecane posty

Gość gość

J.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co Ci szczery?Byleby miał kasę,a resztę ogarniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kase mam wlasna i to sporo. Nie potrzebuje brac od kogos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepszy szczery do bólu - uwalnia to od tracenia czasu na zastanawianie sie nat tym o co ksieciowi chodzi itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko szczery? To jedyne wymaganie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś myślałam, że szczerego i wiernego znaleźć to wielka sztuka... ale okazało sie, że wcale tak nie jest. Może zajrzyj na http://snapczat.pl ? W internecie łatwiej wyczuć komu na czym zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:25 Haha ale bzdury pleciesz jeszcze z ta reklama podroby snapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerych facetów jest tylu samo co szczerych kobiet. Co najmniej. Teraz sama sobie odpowiedz, czy znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerość bywa bolesna i nie popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Dla mnie szczerosc to tez wiernosc bo ktos komu zle w zwiazku to powie to i odejdzie, a nie bedzie latami oklamywal zdradzal i prowadzil podwojnego zycia. Oczywiscie sa pewne sprawy w ktorych nie nalezy byc szczerym do bolu ( waga i wyglad kobiety ;) ale jednak klamstwa na inne tematy czesto wychodza a to niszczy zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś skazana na to. Ja jestem bezpośredni i szczery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bycie szczerym nie jest opłacalne, bo prawda bardzo często jest bardzo bolesna. Ja zawsze byłem szczery wobec kobiet i zawsze dostawałem za to po tyłku, bo kobiety nie chcą szczerości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczery, to ktoś kto powie Ci prosto z mostu że masz grubą du/pę (jeśli taką masz), że nie podoba mu się w Tobie to i tamto. Taką szczerość chcesz? Mówienie absolutnie o wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co? jak branie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znajdziesz takiego, bo nie ma szczerych mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu na Kafeterii to się często taki jeden Zawsze Szczery kręci- może on się nada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś pewna? A jeśli będę cię kochał a jednocześnie raz na jakiś czas zaliczę coś niezobowiązująco na boku albo udam się do divy na lodzika i będę cię o tym na bieżąco informował? Czy docenisz moją szczerość? Mężczyźni o niczym innym nie marzą jak o takim właśnie szczerym związku. Niestety, ale kobiety są z natury zdolne tylko do jednostronnej szczerości, której wymagają wyłącznie od partnera. Sprawdzone i potwierdzone na kilkunastu przykładach. ;) Zaczyna się od drobnych kłamstewek w codziennych sprawach, a często kończy na tym, że facet jeśli nie jest dość rozgarnięty budzi się pewnego dnia z rogami do sufitu. I to właśnie takie szczere poczciwiny najczęściej spotyka. Jeszcze usłyszy jak mój znajomy na odchodne, że zdradziła bo brakowało w ich związku szczerości. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćggggg
Tu autorka. Tak chcialabym, zeby facet informowal mnie o swojej zdradzie, bo wtedy to on daje mi wybor. Moge zdecydowac czy mu to wybaczyc czy odejsc. Dla mnie nie ma nic gorszego niz zycie w klamstwie z czlowiekiem, ktory ciagle klamie, nie wazne czy ze strachu czy z wygody. Te klamstwa latwo odkryc, a to potem sie konczy zniszczonym zaufaniem itd. A szczerosc wbrew pozorom nie ma nic wspolnego z chamstwem. Nie trzeba mowic kobiecie ze ma gruby tylek zeby byc szczerym, ale np. przyznac sie do bledu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zwykle kobieta mówi jedno a robi drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Ja nie jestem hipokrytka bo jestem szczera osoba, ale tez taktowna. Przyznam sie do bledu, poprosze o wybaczenie, ale nie wygarne facetowi, ze ma za malego. Chyba widac roznice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w czym ty widzisz kretynizm? Mowie co mysle i co czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty masz ograniczony zasób słownictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w rzeczy samej, zyczylbym sobie, by inni mieli rownie ograniczony zasob slownictwa przy mniej ograniczonych zdolnosciach umyslowych, ktore pozwolilyby zrozumiec do czego pilem w poscie "tu autorka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja byłem szczery to mnie chujem nazwała. A nie lubię owijać w bawełnę, mówię prosto jak jest i jak widzę pewne sprawy czy szanse na przyszłość, żeby mogła sobie sama zdecydować. Za kobietami to nie nadążysz. Szukają szczerego dopóki go nie znajdą, a jak znajdą to już nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze szczery dziś w rzeczy samej, zyczylbym sobie, by inni mieli rownie ograniczony zasob slownictwa przy mniej ograniczonych zdolnosciach umyslowych, ktore pozwolilyby zrozumiec do czego pilem w poscie "tu autorka" dziwny jest ten swiat x slowa rozdzą sie (a i rozwoj polisemii jest z tym związany) bo czlowiek ma coraz wieksze potrzeby nazywania nowych zjawisk. jak chce sie cos wyrazic, to to trzeba opisac, dwa wyrazy nie 'powiedzą' wiecej niz to, co w nich zawiera sie. a domyslac sie mozna wiele i niekoniecznie slusznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×