Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaskiniowec Stefan

Tak na dobrąsprawę

Polecane posty

Gość jaskiniowec Stefan

to mi dopiero niedawno zobojętniałaś. Długo chyba liczyłem na to, że przewartościujesz sobie sprawy i dojdziesz do tego co jest w życiu najważniejsze. Pewnie doszłaś, tylko z innym.. Takie życie ;) Dla było wiele pięknych chwil między nami, z mojej strony bardzo prawdziwych.. I to jest dla mnie ważne. Szkoda tego. Tak, dopiero teraz się z Tobą żegnam. Długo czekałem. Żegnaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja czekam az napiszesz, ja sie nigdy pierwsza do faceta nie odezwe. mowilam ci to 100 razy, powiem i 101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny bezrobotny bez 30gr na koncie na smsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonale wiem co jest w życiu najważniejsze.Z mojej strony to wszystko było prawdziwe.Piękne chwile.Nie odchodz.Nie zostawiaj mnie.Potrzebuję Cię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrze, jednego gościa mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..cd.Bardzo szkoda tego!Szkoda że cały czas się mną bawiłeś.Że niby czekałeś nie mowiąc mi o tym słowa tak otwarcie prosto w oczy.!Spieprzyłeś wszystko co było miedzy nami piękne .Wybrałeś tylek i cycki czarnuli stawiając jej oceny jak w szkole.Nigdy Ci tego nie zapomnę ze tak szybko za nią poleciałeś.Nigdy nie byłes mi obojętny a ja nie byłam Ci obojętna bo. .preciez ktoś miał w tym interes prawda.?wrozbici i wrozki lubią sie zabawic kosztem innych prawda?jak nie jak tak!przykre.!Bardzo mnie zraniłeś.Kochałam Cie jak nikogo na swiecie.Nie napiszę Żeg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cd..i leć ..leć za następną pipą ,przecież zwalanie całej winy na mnie jak zawsze Cię usprawiedliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cs.I niby dlaczego i z jakiej racji to ja miałabym się pierwsa odzywać?czy nie wystarczająco wiele gestów w Twoim kierunku uczyniłam??Ranisz mnie jak zawsze.Lubisz to prawda?.Przykre .Jakim innym?na innego nie jestem w stanie nawet spojrzeć i tak już zostanie.Nie przepraszaj,nie wybaczę.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lekarz psychiatra nie przyjmuje tam u was na NFZ? przydałby się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cd..prawdziwe było??skąd miałam to wiedzieć?Nie zależało Ci na rozmowie ze mną w cztery oczy.Pokazałeś ile dla Ciebie znaczę.!Żegnaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslisz ze teraz bede wariować i starać sie odnowić kontakt?nie nie bede bo po pierwsze to Ty nie odpisywałes na esemesy i to Ty udawałeś że mnie nie widzisz.Telefon mam nie aktywny wiec nie bede dwonic bo nie mam z czego.!Jezdzic za Tobą też nie bede bo nie mam prawka .Nawet nie wiem gdzie mieszkasz.Od początku byłeś ważny i nadal Jesteś.Pokaż że nosisz spodnie.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chyba już zawsze będę Cię kochać na swój sposób.. a może tylko wyobrażenie o Tobie - choć wiele było i jest w nim prawdziwego Ciebie.. A no i mój system wartości jest bardzo dobry i nie potrzebuje żadnej reorganizacji ;) i moje plany też, ale wiem, że ani dla Ciebie ani dla mnie nie mogłoby się to zakończyć dobrze. Wiem, że czekałeś.. to był piękny podarunek od Ciebie dla mnie, dziwne to było.. to co było... ale było piękne :) a nawet dramatyczne momentami :D Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że nie będziesz wariować, przyzwyczaiłaś mnie do tego ;) Nie oczekuje tego. Napisałem to po to aby ostatecznie się od Ciebie odciąć. Na pewno będę Cię długo pamiętał. I postaram się pamiętać dobrze. Choć nie dałaś mi zbyt wielu do tego powodów.. Ułóż sobie życie i pracuj nad nim. Będę po cichu 3mał kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo!Kochanie wiem że czekasz,czekaj nadal.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.00Co Ty wiesz nic nie wiesz.!Moje życie to Ty a bez Ciebie ono nie ma sensu.Wszyscy widzieli jak wariowałam z roznych powodow do tyczących Ciebie czy Twojego życia.Nie dałam powodów??co Ty gadasz?Dałam Ci wystarczająco dość powodów!.Z nikim nie bede sobie życia układać.!Albo Ty albo zostanę sama.!Nie chcę nikogo innego.Jesteś moim blizniaczym płomieniem bez Ciebie niema mnie.Umrę...coż bywa.Ty pewnie masz kolejną..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, jeśli nie dostałeś numeru, to nie byłeś przez tę swoją chciany. Gdybyś był chciany, nie musiałbyś tu w ogóle pisać, bo byś miał numer. Przykro mi, świat kobiet jest właśnie taki prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz napisz swoje imię, 00:59, zamiast robić autorowi nadzieję, że dostał odpowiedź od właściwej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to dałeś mi tylko powody do tego, by pamiętać Cię jak najlepiej :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odciać się?Przecież Ty tak naprawdę nigdy nie starałeś się zeby ten kontakt utrzymać.Z czego chcesz się odcinać ze swej obecnosci tutaj czy ze swojego widoku ktory od czasu do czasu mam to szczęscie z daleka oglądać.No jasne idetnuj mi jeszcze powietrze ,co za róznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam Twoje słowa.Mam ke zacytować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie dałaś mi zbyt wielu do tego powodów.." x cwaniaczek i manipulant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez ciebie pissdo to mi się nawet żyć nie chce. weź wypierdalaj z tym stekiem pierdol. makaron to możesz glupiemu nawijać na uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor.. (1.00 - też ja ;) Nie napisałem tego po by nawiązać z nią rozmowę. Wiem, że ona tu już nie zagląda.. to dawna sprawa ale bardzo prawdziwa- jak wiele innych tu zapoczątkowanych ;) Wiem, że to nie ona pisze. Ale to jest dla mnie drugorzędne. Chciałem się po prostu pożegnać z pewnym uczuciem, które zbyt długo w sobie utrzymuje. I zbyt bardzo nie daje mi ono swobodnie iść do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytuję."Czy zależy Ci na mnie ?no to się postaraj bo wiecznie czekać nie będę"-Od samego początku mi na Tobie zależało jak na nikim na swiecie bardziej ale musiałam trzymać dystans po to by to mogło trwać.Pod halą swoimi wymogami wszystko zepsułam.Było mi Ciebie żal na Grabowej..chxiałam się wycofać ale nie dałeś mi dojsc do słowa.Leciałam na kazde 2hkak na skrzydłach.Byłeś moim tlenem "wodą"byłeś wszystkim.W najsmielszych snach byłeś moim mężem.Dlaczego zawsze tylko ka musiałam się starać?Nie brałeś nawet yego pod uwagi ze czyjaś dobra wola warunkowała to ze mogłam być obok.Krstem niezależna ale nie mobilna tak jak Ty.Rozumiesz?.Twoje oczy ..krynica mojej mądrosci rafosci i czułosci.Byłeś wszystkim czego potrzebowałam.To co się stało. Nikt nie jest winny Nigdy Ci nie ubliżyłam nie oskarżyłam nie ośmieszyłam nie wykorzystywałam Twoich słabosci.Przekresliłeś wszystko.Umarłam...za życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podkul ogon pod siebie jak pissda. co. z ciebie zaa. facet ccoo nie umie spotkania zaproponowac.. bbawiisz się luudzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze by tak poprosic rodzicow o odciecie neta, 01:18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań ćpać bo nie ręczę za siebie. gowno nie wsparcie mam z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś miał jaja, to byś się autorze pożegnał twarzą w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×