Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taki tam sobie pytający

Tak sobie myślę ...

Polecane posty

Gość taki tam sobie pytający

ile z zakładanych tutaj tematów można traktować poważnie ? Ile z osób tutaj piszących (jeśli prawdziwych !?), ma te rzeczywiste kłopoty , dylematy życiowe ? I nie mam na myśli tych o niczym ...zresztą nie ważne. Czasem czytam i nadziwić się nie mogę. Teksty pasują do setek osób , pisane z "gościa" wywołują u czytających skojarzenia , i często niepotrzebne reakcje ! Po co to wszystko ? Świat zwariował ?? Czy ludzie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisał etatowy spamer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu to czytasz i tu jesteś ? Każdy tu czegoś szuka, może odpowiedzi na pytania, których nie potrafi odszukać w codzienności , może z tęsknoty a może żeby zobaczyć, ze nie jest sam ze swoimi problemami,pomijam tematy chamskie i po prostu głupie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam sobie pytający
Czytam czasem z ciekawości , kiedy nie mogę się skupić na ważniejszych sprawach. Chodzi mi o to , że ludzie próbują coś przekazać swoimi tekstami , ale tak to potrafią zawoalować , że każdy czytający może odnieść to do siebie ? Czy nie prościej byłoby pogadać z Tym kimś osobiście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wielu sprawach nawet z najbliższymi nie da się porozmawiać! O czym chyba pytający nie masz pojęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum to takie " odmozdzenie" od codzienności. Tez się zastanawiałam czemu ludzie ze sobą nie rozmawiają, czemu piszą tu, odnosząc każde słowo do swojej sytuacji, ale zastanawiam się tez czy może kiedyś odnalazły się dwie osoby, które wylaly tu tonę smutku i żalu aż w końcu na siebie trafiły , to jest ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×