Odpowiedz na ten temat

Tesknota

• gość 2017.10.08 [14:45]
    Mam problem z tesknota.Mialem kiedys starsza kilka lat przyjaciolke.spotykalismy sie ,spedzalismy czas,robilismy wiele rzeczy.Laczyl nas rowniez seks.Ja cenilem ten aspekt znajomosci poniewaz to byla moja szansa dzieki ktorej mialem dosc regularny i satysfakcjonujacy seks.Niestety teraz nie mamy mozliwosci spotkania ze wzgledow losowych.jestem kompletnie sam i nie wiem ile to potrwa.czuje smutek i przygnebienie,plakalem nawet juz.jestem mocno wrazliwy.Bardzo brakuje mi tez zabaw.juz nie daje rady bez kobiety bo bardzo lubie seks.Stracilem duzo z radosci zycia wogole sie nie usmiecham bo tesknie .co mam robic aby przetrwac to .prosze doradzcie Damian
  • gość 2017.10.08 [14:49]
    Szukaj starej baby a puki co szarp napleta zeby cie jaja nie bolalysmiech.gif
  • mortifer 2017.10.08 [14:54]
    Po pierwsze zacznij myśleć osobie, a nie o seksie.
    Po drugie zacznij myśleć o czymś więcej aniżeli o sobie.
    Po trzecie nie zaśmiecaj forum głupotami bo, stara kobieta tobą zawładnęła, powiedziała koniec, a ty tego jeszcze do siebie nie przyjąłeś. Zacznij być normalnym człowiekiem.
    Forum jest moim grobem
  • gość 2017.10.08 [15:02]
    Mortifer nie zostawila a zycie sie skomplikowalo mysle o osobie tez,traktuje ta kobiete z szacunkiem a mam problem ze to prawda jestem mlodym mezczyzna i nie mam smialosci poznac kogos myslalem ze to bedzie trwac nadal .bardzo polubilem ja i nasze zabawy.mam problem .tesknie za tym i chcialbym by bylo jak dawniej.nie sa to jaja.nie jest mi absolutnie teraz do smiechu Damian
  • mortifer 2017.10.08 [15:08]
    Zapisz się na kurs tańca, albo idź do wieczorowej szkoły. Idź tam gdzie bywają ludzie obu płci. Nieśmiałość zabija tylko wówczas, gdy siedzisz sam w domu.
    Forum jest moim grobem
  • gość 2017.10.08 [17:41]
    Tak ale tesknie za moja znana mi juz dobrze kobieta...bardzo polubilem ja i basze wspolne chwile...ja tesknie tak bardzo Damian
  • gość 2017.10.13 [09:32]
    Kontakt rozmowa to zmieni sytuację ,nigdy nie pozostawiaj spraw bez szczerej rozmowy.Jako dojrzała osoba radzę Ci wyjaśnienie sprawy .Jeśli i ta kobieta coś czuje to próbuj.
  • Słodka Paskuda 2017.10.13 [14:16]
    nie wiem co na to powiedzieć poza tym, że przykro.
  • gość 2017.10.13 [17:37]
    Damian, tez cie kocham. Grażyna
  • gość 2017.10.13 [20:29]
  • gość 2017.10.14 [04:11]
    Olej i te stare rury tamtą i Grażynę, kup sobie kozę, one są małowymagające, jedzą byle co, seksu będziesz miał ile zapragniesz jezyk.gif ...nachodźcy z nimi spółkują i jacy zadowoleni i jurni, to coś mówi

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...